Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110145

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110145 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze 0445110145

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

Wtryskiwacze 0445110145 dla wybranych modeli silników Renault występują także pod numerami katalogowymi producenta:

Numery OE:

8200171162

Pasuje do modeli:

Renault

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Uszkodzone wtryski 0445110145 – nie odkładaj naprawy na później!

Uszkodzone wtryski 0445110145

Jeśli zauważysz w swoim samochodzie wystąpienie problemów, takich jak między innymi trudności z odpalaniem, czarny dym z rury wydechowej przy dodawaniu gazu, nierówne, falujące obroty czy też spadek osiągów, powinno Cię to zaniepokoić. Są to typowe objawy uszkodzonych wtryskiwaczy, które są nie tylko mocno uciążliwe, ale i potencjalnie niebezpieczne. Wadliwe wtryski pozostawione bez reakcji wpływają bardzo niekorzystnie na ogólną pracę silnika oraz układu paliwowego. Często więc zdarza się, że skutkiem awarii wtrysku są usterki koła dwumasowego, łańcucha rozrządu, filtra cząstek stałych itd. To sprawia, że ostateczne koszty usterki mogą być nawet kilkukrotnie wyższe, niż to konieczne, a w niektórych przypadkach mogą przekroczyć wartość samochodu.

Dlatego też podejmij właściwe kroki odpowiednio wcześniej i oddaj swoje wtryskiwacze na regenerację. W naszym serwisie zastosowanie najnowocześniejszych maszyn testowych w połączeniu z bogatym doświadczeniem pozwala szybko i skutecznie przywrócić pełną sprawność wtryskiwaczy.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Uszkodzone wtryskiwacze 0445110145 Renault mogą prowadzić do poważnych problemów z silnikiem, dlatego nie należy odkładać naprawy na później. Jeśli jeden z wtryskiwaczy jest uszkodzony, może to prowadzić do nierównomiernego dostarczania paliwa do cylindrów, co skutkuje nierówną pracą silnika, spadkiem mocy silnika, wzrostem zużycia paliwa, a nawet awarią silnika. Uszkodzony wtryskiwacz może również prowadzić do awarii układu wydechowego i nieprawidłowej emisji spalin, co może skutkować naruszeniem norm emisji spalin, a nawet karą finansową. Jeśli zauważysz jakiekolwiek nietypowe objawy związane z układem paliwowym, takie jak nierówna praca silnika, spadek mocy silnika, wzrost zużycia paliwa, należy jak najszybciej skontaktować się z profesjonalnym serwisem samochodowym, który posiada specjalistyczne urządzenia do diagnostyki i naprawy wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki