25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445110145

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110145 Bosch!

CENA od: 190 zł 

Wtryskiwacze 0445110145 na regenerację i sprzedaż
Wtryskiwacze 0445110145

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.


  Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!  

Wtryskiwacze 0445110145 dla wybranych modeli silników Renault występują także pod numerami katalogowymi producenta:

»   8200171162,
»   0 445 110 145.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!Uszkodzone wtryski 0445110145 – nie odkładaj naprawy na później!

Uszkodzone wtryski 0445110145 po naprawie
Uszkodzone wtryski 0445110145 – nie odkładaj naprawy na później!

Jeśli zauważysz w swoim samochodzie wystąpienie problemów, takich jak między innymi trudności z odpalaniem, czarny dym z rury wydechowej przy dodawaniu gazu, nierówne, falujące obroty czy też spadek osiągów, powinno Cię to zaniepokoić. Są to typowe objawy uszkodzonych wtryskiwaczy, które są nie tylko mocno uciążliwe, ale i potencjalnie niebezpieczne. Wadliwe wtryski pozostawione bez reakcji wpływają bardzo niekorzystnie na ogólną pracę silnika oraz układu paliwowego. Często więc zdarza się, że skutkiem awarii wtrysku są usterki koła dwumasowego, łańcucha rozrządu, filtra cząstek stałych itd. To sprawia, że ostateczne koszty usterki mogą być nawet kilkukrotnie wyższe, niż to konieczne, a w niektórych przypadkach mogą przekroczyć wartość samochodu.

Dlatego też podejmij właściwe kroki odpowiednio wcześniej i oddaj swoje wtryskiwacze na regenerację. W naszym serwisie zastosowanie najnowocześniejszych maszyn testowych w połączeniu z bogatym doświadczeniem pozwala szybko i skutecznie przywrócić pełną sprawność wtryskiwaczy.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA