Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110130

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110130 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Zadzwoń +48 601 856 277 - i zamów wtryskiwacze Bosch 0445110130 już teraz!
Wtryskiwacze 0445110130

Serwis oferuje:

regeneracją wtryskiwaczy z zastosowaniem oryginalnych części marki Bosch oraz możliwością nadania certyfikatu Quality Scan,
sprzedażą wtryskiwaczy zregenerowanych lub fabrycznie nowych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
 Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
 Oryginalne części firmy Bosch,
 Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h,
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtrysków 0445110130

Wtryskiwacz 0445110130 pasuje do modeli:

LAND ROVER Freelander 2.0 TD4 A LN 2.0 80 - 82 09/2001 - 10/2006 TD4 204D3

Numery zamienne:

0445110130, 0986435096

Numery OE:

BMW 13 53 7 789 573

Kiedy wystąpi awaria wtryskiwaczy Diesel, trzeba podjąć działania prowadzące do jak najszybszej naprawy. Warto zdawać sobie sprawę, że nie zawsze wymiana wtrysków na nowe jest potrzebna. Technologia regeneracji jest oficjalnie udostępniona przez markę Bosch, który jest producentem podzespołów. Dlatego podzespoły zregenerowane są według najwyższych standardów, co sprawia, że z powodzeniem zastępują te z pierwszej ręki. Poddanie wtrysków tej usłudze to też oszczędność pieniędzy, gdyż taki naprawiony podzespół jest kilkukrotnie tańszy niż fabrycznie nowy. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności warto sprawdzić, czy posiadane podzespoły nadają się do regeneracji, a jeśli nie, to kupić regenerowane.

Uszkodzony wtryskiwacz 0445110130 - jak długo można jeździć?

Uszkodzony wtryskiwacz 0445110130 - jak długo można jeździć?

Na pytanie, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiwaczem, nie ma odpowiedzi, gdyż najlepiej w ogóle nie używać auta w takiej sytuacji.

Usterka kluczowego dla dawkowania paliwa do silnika podzespołu to okoliczności, na które należy szybko reagować. Zbyt mała lub zbyt duża dawka paliwa to dla silnika ogromne obciążenie. W pierwszej sytuacji choćby problemy z rozruchem silnika czy falująca prędkość obrotowa na biegu jałowym może skutecznie obniżyć komfort jazdy. W drugim przypadku podwyższony poziom zużycia paliwa generuje wyższą temperaturę silnika, co poskutkować może kolejnymi awariami poszczególnych podzespołów silnika.

Dlatego, gdy chce się uniknąć coraz większych inwestycji w posiadany samochód, najlepiej jak najszybciej szukać rozwiązania na problem z wtryskiwaczami.

Jak dbać o wtryskiwacze w Dieslu - wtryski 0445110130

Najskuteczniejszym sposobem na to, jak dbać o wtryskiwacze w Dieslu, jest natychmiastowa reakcja na wszelkie pojawiające się z ich strony usterki.

Kolejną odpowiedzią na to jest używanie paliwa możliwie najwyższej jakości oraz regularne tankowanie i niepozostawianie opróżnionego zbiornika paliwa. Jest to ważne, zwłaszcza gdy planowane jest nieużywanie samochodu przez dłuższy czas. Taka praktyka zagwarantuje uniknięcie wytrącania się wody w zbiorniku paliwa. Bardzo ważną kwestią jest też regularna wymiana filtra paliwa. Jeśli był eksploatowany przez zbyt długi czas, nie będzie spełniał nadanych mu funkcji. Na te kwestie dobrze jest zwrócić uwagę, szczególnie gdy wtryskiwacze zostały niedawno wymienione. Nie warto narażać się na kolejną wymianę, gdy tak łatwo można jej zapobiec.

Fachowa usługa regeneracji to bezproblemowe użytkowanie pojazdu przez tysiące kilometrów.

Zadzwoń do naszej pracowni już teraz, a otrzymasz indywidualną ofertę regeneracji wtryskiwaczy 0445110130.

Udostępnij wpis

Komentarze

Tadeusz

Wystawiono Rok temu

Aby dbać o wtryskiwacze 0445110130 w silniku LAND ROVER Freelander 2.0 TD4, należy pamiętać o kilku ważnych krokach: 1. Regularnie serwisować samochód: Regularne wykonywanie przeglądów i konserwacji silnika pozwala na wczesne wykrycie ewentualnych problemów z wtryskiwaczami. 2. Stosować odpowiednie paliwo: Zaleca się stosowanie paliw o jakości zgodnej z normami określonymi przez producenta samochodu. 3. Prawidłowa eksploatacja: Unikanie szybkiej jazdy, przeciążania silnika, ciągłego jazdy na wysokich obrotach, itp. pozytywnie wpływa na żywotność wtryskiwaczy. 4. Regularnie wymieniać filtry: Regularna wymiana filtrów paliwa i powietrza pozwala na usunięcie zanieczyszczeń, które mogą uszkodzić wtryskiwacze. 5. Zawsze używać oryginalnych części zamiennych: Zaleca się używanie tylko oryginalnych części zamiennych, ponieważ mogą one zapewnić lepszą jakość i skuteczność działania. 6. Monitorować poziom oleju silnikowego: Regularne sprawdzanie poziomu oleju silnikowego pozwala na wykrycie ewentualnych problemów z układem smarowania, które mogą uszkodzić wtryskiwacze. 7. Unikać jazdy po drogach z kiepskim wybrukowaniem: Jazda po drogach z kiepskim wybrukowaniem może prowadzić do uszkodzenia wtryskiwaczy, dlatego należy unikać takich sytuacji. 8. Regularnie czyścić wtryskiwacze: Regularne czyszczenie wtryskiwaczy pozwala na usunięcie osadów i zanieczyszczeń, które mogą prowadzić do ich uszkodzenia. 9. Monitorować ciśnienie paliwa: Regularne sprawdzanie ciśnienia paliwa pozwala na wykrycie ewentualnych problemów z układem paliwowym, które mogą uszkodzić wtryskiwacze. 10. Regularnie przeglądać systemy związane z wtryskiwaczami: Regularne przeglądanie systemów związanych z wtryskiwaczami, takich jak układ zasilający, układ dolotowy, układ smarowania, itp. pozwala na wczesne wykrycie ewentualnych problemów i uniknięcie awarii.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki