Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110085

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje wtryski, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110085 Bosch Common Rail!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Z jakich opcji możesz skorzystać w naszym serwisie?

  • Regeneracja wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach, w przypadku wtryskiwaczy Bosch dostępna jest opcja Quality Scan);
  • Sprzedaż wtryskiwaczy – wtryski nowe, po regeneracji, regenerowane fabryczne – także w opcji na wymianę.

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h.
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Chcesz zregenerować swoje wtryskiwacze? Zadzwoń do nas przed 11:00, a zamówiony kurier przyjedzie jeszcze tego samego dnia i odbierze Twoje wtryski do regeneracji.

Jeżeli zdecydujesz się na to, by kupić wtryskiwacze Bosch 0445110085 – złóż telefonicznie zamówienie, a od razu przygotujemy je do wysyłki lub do odbioru w naszym serwisie.

Regeneracja wtryskiwaczy z Twojego samochodu, a także regeneracja wtrysków, które później są dostępne w naszym magazynie na sprzedaż, jest realizowana w pełnej zgodności ze standardami, jakich wymaga od nas autoryzacja Bosch. Wtryskiwacze zawierają jedynie oryginalne części, dołączamy do nich także protokoły wskazujące na ich 100-procentową sprawność.

Po zamontowaniu nowych lub zregenerowanych wtryskiwaczy w Twoim samochodzie, zyskujesz nie tylko wtryski 0445110085 z 2-letnią gwarancją ze sprawdzonego, autoryzowanego serwisu, ale także:

  • komfort i bezpieczeństwo jazdy samochodem, który odpala za pierwszym razem, nie gaśnie, i nie dymi;
  • oszczędność czasu poświęconego na poruszanie się innymi środkami transportu niż Twoje niesprawne auto;
  • spokój wynikający z tego, że jesteś niezależny i możesz wsiąść w swój samochód w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz.

Złóż zamówienie na wtryskiwacze 0445110085 – zlecenie zostanie zrealizowane przez nas jak najszybciej!  

Wtryskiwacze 0445110085, których dotyczy ta oferta, występują także pod numerami zamiennymi:

0445110215,
107750-0260,
23670 33030,
23670 33010B.

Wtryski 0445110085 – jak zażegnać stukanie wtryskiwaczy?

Uszkodzone wtryskiwacze Common Rail w silniku Diesla skutkują występowaniem szeregu niepokojących, a także niebezpiecznych objawów. Jeżeli z różnych przyczyn zaburzone są prawidłowe wartości wtryskiwaczy, jako kierowca lub pasażer możesz zaobserwować:

dobiegające spod maski stukanie wtryskiwaczy;
liczne szarpnięcia i inne zakłócenia pracy silnika;
duszący zapach spalin nie tylko za samochodem, ale także w jego wnętrzu;
większe zapotrzebowanie pojazdu na olej napędowy;
utrudnienia w odpalaniu samochodu, a w skrajnych przypadkach – gaśnięcie rozgrzanego silnika na trasie;
nierówną pracę silnika pozostawionego na biegu jałowym;
biały, niebieski bądź ciemny dym unoszący się za samochodem zwłaszcza podczas przyspieszania.

Powyżej wymieniliśmy jedynie najpopularniejsze objawy zabrudzonych wtryskiwaczy i warto wiedzieć, że takie same symptomy będzie dawać także uszkodzony wtryskiwacz. Objawy, z którymi Diesel często bywa kojarzony, bardzo często zwiastują właśnie awarię układu Common Rail. Dzięki regeneracji wtryskiwaczy można szybko i w niedrogi sposób je zażegnać. Takie same efekty uzyskamy, montując w pojeździe nowe wtryski 0445110085, jest to jednakże znacznie wyższy wydatek. Warta podkreślenia jest jedynie informacja, że zregenerowane zgodnie z najwyższymi standardami wtryskiwacze Common Rail działają tak samo skutecznie, jak nowe. Mając to na uwadze, szybko można przeliczyć koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu – opcja z montażem regenerowanych wtryskiwaczy w praktyce może okazać się nawet kilkukrotnie tańsza od zakupu i montażu wtryskiwaczy fabrycznie nowych.

Czy opłaca się regenerować wtryskiwacze 0445110085?

Wtryski 0445110085, które spotkać można między innymi w modelach takich jak Toyota Yaris 1.4 D-4D 75 KM lub w tej samej wersji silnikowej Toyoty Verso, warto poddać regeneracji, o ile jest ona przeprowadzana w sprawdzonym, autoryzowanym serwisie. Dostępne obecnie technologie regeneracji podzespołów umożliwiają skuteczną regenerację nawet poważnie zniszczone bądź zanieczyszczone wtryskiwacze. Niezbędne są do tego nie tylko umiejętności mechaników, ale także nowoczesne, specjalistyczne stoły probiercze oraz pozostałe urządzenia, dzięki którym wtryskiwaczom Common Rail przywraca się fabryczne parametry.

W kontekście opłacalności regeneracji wtryskiwaczy Bosch 0445110085 warto wziąć pod uwagę także to, czy są one obejmowane gwarancją. W ASO Bosch Service gwarancja zarówno na nowe, jak i na regenerowane wtryski, jest udzielana na 2 lata, a dzięki temu możesz spokojnie pokonywać swoim samochodem setki tysięcy kilometrów. Aby wtryski działały niezawodnie, tankuj dobrej jakości paliwo na sprawdzonych stacjach, a także pilnuj, by wymieniać olej zgodnie z zaleceniami producenta.

Udostępnij wpis

Komentarze

Bartłomiej

Wystawiono Rok temu

Decyzja o regeneracji wtryskiwaczy 0445110085 w samochodzie Toyota Yaris (typ 1.4) zależy od kilku czynników. Regeneracja wtryskiwaczy jest mniej kosztowna niż ich zakup nowych, jednak trwałość regenerowanych wtryskiwaczy może być niższa niż nowych. Regeneracja polega na naprawie uszkodzonych elementów i przywróceniu ich do oryginalnych parametrów działania. Wtryskiwacze są oczyszczane, testowane i regulowane. W zależności od stopnia zużycia i rodzaju uszkodzenia, niektóre wtryskiwacze mogą być trudne do naprawy. Jeśli wtryskiwacze są zużyte lub trudno naprawić, regeneracja może nie być opłacalna. W takim przypadku lepiej jest rozważyć zakup nowych wtryskiwaczy. Zalecane jest skonsultowanie się z mechanikiem, który ma doświadczenie w naprawie tego typu wtryskiwaczy, aby ocenić stan twojego silnika i doradzić czy regeneracja jest odpowiednim rozwiązaniem.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki