Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryski nowe, regenerowane czy używane?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W momencie awarii wtryskiwaczy kierowcy Diesli stoją przed dylematem, która opcja usuwania usterki wtrysków będzie lepsza.

Wtryskiwacze nowe, regenerowane czy używane?
Wtryski nowe, regenerowane czy używane?

- W przypadku wymiany wtryskiwaczy na fabrycznie nowe, możemy mieć pewność, że będą one w pełni sprawne i zapewnią komfort jazdy przez cały okres eksploatacyjny, który wynosi nawet 250 tysięcy kilometrów. Jednak w sytuacji, w której konieczna jest wymiana całego kompletu, cena wtryskiwaczy do Diesla może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych, dlatego w głównej mierze posiadacze układów Common Rail szukają innego rozwiązania.

- Jeśli chodzi o wtryskiwacze regenerowane, to jest to najbardziej popularna opcja naprawy. Przede wszystkim jest znacznie tańsza, a wtryski poddane regeneracji wykazują właściwości niemalże identyczne do zupełnie nowych podzespołów. Co więcej, czas trwania usługi i dwuletni okres gwarancyjny na naprawione części, to kolejne czynniki, które przekonują kierowców do wystawiania pozytywnych opinii na temat regenerowanych wtryskiwaczy.

- Nabywanie wtryskiwaczy używanych także jest niestety dość popularne. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, iż często pochodzą od różnych modeli samochodów, a są sprzedawane jako komplet. Trzeba wówczas uważać, bo zainstalowanie takich wtrysków nie przyniesie żadnych rezultatów, a już z pewnością nie wyeliminuje objawów awarii. Zakup używanych wtrysków niewiadomego pochodzenia kończy się ciągłym serwisem Common Rail lub koniecznością zakupu kolejnych, tym razem sprawnych wtryskiwaczy.

Jak dobrać odpowiednie wtryskiwacze Common Rail?

Kiedy już zdecydujemy się na to, czy lepsze będą wtryski używane, nowe czy regenerowane, kolejną bardzo ważną rzeczą jest dobór właściwego numeru katalogowego wtrysku. Ma to ogromne znaczenie dla równomiernej pracy jednostki napędowej, a co za tym idzie, komfortu korzystania z samochodu. Z pomocą przychodzi tutaj numer VIN, który znajdziemy w dowodzie rejestracyjnym każdego pojazdu. Wystarczy podać go sprzedawcy, aby ten prawidłowo dopasował wtryski do silnika w naszym samochodzie. Inną metodą jest spisanie numeru wtryskiwaczy, które były dotychczas zamontowane w układzie paliwowym.

Jak dobrać odpowiednie wtryski Common Rail?
Jak dobrać odpowiednie wtryskiwacze Common Rail?

W razie wątpliwości zawsze warto skontaktować się z konsultantem autoryzowanego serwisu naprawy wtryskiwaczy. Pracownicy biura obsługi z pewnością podadzą wszystkie możliwości odpowiedniego dopasowania wtrysku i dobiorą właściwe podzespoły.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Jeśli masz problem z wtryskiwaczami w swoim samochodzie, masz kilka opcji do wyboru, w zależności od swoich potrzeb i budżetu: Nowe wtryskiwacze: Kupowanie nowych wtryskiwaczy jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli twoje obecne wtryskiwacze są zużyte lub zepsute. Są one zazwyczaj najdroższe, ale są fabrycznie nowe i zapewniają najlepszą wydajność. Wtryskiwacze regenerowane: Regenerowane wtryskiwacze są wtryskiwaczami, które zostały naprawione, przetestowane i przestawione na nowe. Są one tańsze niż nowe wtryskiwacze, ale nie dają takiej samej jakości i nie są objęte gwarancją. Wtryskiwacze używane: Wtryskiwacze używane pochodzą z innych samochodów, które zostały zdemontowane. Są one zazwyczaj tańsze niż nowe lub regenerowane wtryskiwacze, ale nie gwarantują one tej samej jakości i trwałości. Warto pamiętać, że wtryskiwacze są bardzo ważnymi częściami silnika i odpowiadają za dostarczanie paliwa do silnika. Dlatego ważne jest, aby kupować je tylko od zaufanych i renomowanych dostawców i zwracać uwagę na gwarancję oferowaną przez producenta.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki