Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtrysk po regeneracji – ile wytrzyma?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wtrysk po regeneracji – ile wytrzyma?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacz po regeneracji – ile wytrzyma?
Wtrysk po regeneracji – ile wytrzyma?

Wtryski poddane regeneracji są w stanie wytrzymać kolejny okres eksploatacyjny, który wynosi około 150 tysięcy kilometrów. Regenerowane wtryski wykazują niemalże takie same właściwości i parametry pracy, jak fabrycznie nowe podzespoły. Z tego względu tego rodzaju usługa jest niezwykle popularna wśród posiadaczy samochodów z Dieslem, którzy mają do czynienia ze zużytymi wtryskiwaczami.

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail – czy warto skorzystać?

Regeneracja umożliwia odzyskanie pełnej sprawności wtrysków, co zresztą potwierdza indywidualna specyfikacja uzyskana ze stołu probierczego. Ponadto jest to świetna alternatywa dla zakupu znacznie droższych nowych wtryskiwaczy, dlatego też tak wielu motomaniaków się na nią decyduje. W większości serwisów samochodowych klienci otrzymują dwuletnią gwarancję na naprawiane części, co dodatkowo zachęca ich do skorzystania z usługi.

Niezaprzeczalnie można więc stwierdzić, że regeneracja przedłuża żywotność wtryskiwaczy Common Rail na kolejne tysiące kilometrów. Stąd tak wiele pozytywnych opinii o wtryskach po regeneracji na internetowych forach dla fanów silników wysokoprężnych.

Inną zaletą takiej usługi jest też to, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy, bowiem jest to kwestia maksymalnie dwóch dni. 

2. Regeneracji wtryskiwaczy – etapy

Pierwszym krokiem jest rozbiórka wtryskiwacza na części pierwsze, co umożliwia dokładne oględziny. Na podstawie oceny stanu technicznego i stopnia zużycia określa się przyczynę awarii wtrysku.

Kolejną czynnością jest czyszczenie elementów przy użyciu specjalistycznej myjki ultradźwiękowej, dzięki czemu uciążliwy osad i innego rodzaju zabrudzenia zostają usunięte.

Następnym zadaniem mechanika jest zdjęcie sparciałych i zużytych uszczelnień i założenie nowych. W takiej postaci można poddać wtrysk testom sprawnościowym, które mają ostatecznie potwierdzić rzetelność przeprowadzonej regeneracji.

Pozytywny wynik badania przeprowadzonego na stole probierczym pozwala na montaż wtryskiwaczy w układzie paliwowym. Natomiast jazda testowa poinformuje nas, czy problematyczne objawy uszkodzonych w dieslu wtryskiwaczy zostały skutecznie wyeliminowane.

Odpowiadamy, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem Common Rail?

Nie podlega wątpliwości, że nie należy wcale jeździć z uszkodzonymi wtryskiwaczami. Niesprawne wtryski powodują wiele problemów w czasie jazdy, a brak reakcji na awarię może spowodować uszkodzenia innych części układu wtryskowego.

Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?
Odpowiadamy, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem Common Rail?

Jak wiadomo, większy stopień uszkodzeń wiąże się z większym kosztem napraw, dlatego w przypadku wystąpienia pierwszych oznak usterki, należy skontaktować się z mechanikiem i dokonać diagnostyki układu paliwowego.

Udostępnij wpis

Komentarze

Paweł

Wystawiono 7 miesiecy temu

@Krystian Dzień dobry, zazwyczaj jest to tylko 1/2 dni robocze, jednak czas zależny jest od wielu czynników i przyczyny awarii wtrysków. Proszę przygotuj numer VIN pojazdu i zadzwoń do nas.

Czy ta opinia była pomocna?

Krystian

Wystawiono 7 miesiecy temu

Jaki jest przypuszczalny czas sprawdzenia i ewentualnej regeneracji po wysłaniu wtryskiwaczy?

Czy ta opinia była pomocna?

Adam

Wystawiono Rok temu

Trwałość wtrysku po regeneracji zależy od kilku czynników, takich jak jakość regeneracji, warunki eksploatacji, konserwacji oraz rodzaj używanego paliwa. Jeśli wtryskiwacz został prawidłowo zregenerowany przez wykwalifikowanego specjalistę, powinien działać tak samo dobrze, jak nowy. Regeneracja dobrze przeprowadzona, powinna zwiększyć trwałość i zmniejszyć ryzyko awarii w porównaniu z wtryskiem nieregenerowanym. Jednakże, jeśli regeneracja została przeprowadzona nieprawidłowo lub z użyciem niskiej jakości części zamiennych, trwałość wtryskiwacza może być niższa niż trwałość nowego wtrysku. Trwałość wtryskiwacza zależy od szeregu czynników, niektóre wtryski po regeneracji mogą działać nawet kilka lat bezproblemowo, a inne mogą ulec awarii już po kilku miesiącach. Dlatego ważne jest aby pamiętać, że regeneracja powinna być przeprowadzana przez wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim doświadczeniem, używającym oryginalnych lub zamienników z wysokiej jakości, oraz stosowanie się do zaleceń producenta dotyczących konserwacji i eksploatacji, po regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki