Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

W czym moczyć wtryski?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Moczenie wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
W czym moczyć wtryskiwacze?
W czym moczyć wtryski?

Moczenie wtryskiwaczy w różnego rodzaju detergentach, co prawda pozwoli usunąć osady, ale tylko z jego zewnętrznych elementów, co z pewnością nie poprawi parametrów pracy wtrysków. Wtryskiwacze należy czyścić za pomocą przeznaczonych do tego preparatów.  Na forach internetowych często spotykanym sposobem czyszczenia jest moczenie wtrysków w acetonie, jednak stosują go jedynie pasjonaci samodzielnych napraw. Profesjonalne warsztaty samochodowe w celu wyczyszczenia wtrysków korzystają z myjek ultradźwiękowych, do których dodają specjalistyczną chemię.

Czyszczenie Wtryskiwaczy – jak odwiesić wtryskiwacz?

Czyszczenie wtryskiwaczy jest skutecznym sposobem eliminowania takiej awarii jak zawieszony wtryskiwacz. Trzeba wiedzieć, że to właśnie różnego typu zanieczyszczenia powodują blokowanie się wtryskiwacza. Wyczyszczenie wtrysków w pracowni zajmującej się regeneracją części układu paliwowego, pozwoli przywrócić pełną drożność iglicy, przez co wtrysk odzyska całkowitą sprawność.

1. Czyszczenie wtrysków w dieslu – czym wyczyścić końcówki wtryskiwaczy?

Końcówki wtrysku, jak i pozostałe elementy wtryskiwacza najlepiej czyścić w myjce ultradźwiękowej. Zadowalające rezultaty uzyskamy, dolewając do myjki odpowiedni preparat czyszczący z dodatkiem środka odrdzewiającego. Stosowana w renomowanych serwisach metoda termiczno-chemicznego mycia wtrysków umożliwia usunięcie z ich powierzchni wielu uciążliwych osadów.

2. Jak dbać o wtryskiwacze i układ paliwowy? – uszkodzone wtryski objawy

Aby cieszyć się pełną sprawnością podzespołów układu paliwowego przez długi czas, należy tankować dobrej jakości olej napędowy pochodzący ze sprawdzonej stacji. Ogromne znaczenie ma także regularna wymiana filtrów paliwa. Warto stosować także dodatki, które wymieszane z paliwem zapobiegają zabrudzeniu i niszczeniu wtryskiwaczy. Wszelkie działania zapobiegawcze pozwolą uniknąć problematycznych objawów, jakie idą w parze z uszkodzonymi wtryskami.

Jak dbać o wtryski układ paliwowy?
Jak dbać o wtryskiwacze i układ paliwowy?

3. Sposoby czyszczenia wtryskiwaczy – który jest najlepszy? – Liqui Moly czyszczenie wtryskiwaczy opinie

Najlepszym sposobem czyszczenia mocno zabrudzonych wtryskiwaczy jest to z wykorzystaniem ultradźwięków i profesjonalnych preparatów czyszczących. Skład chemiczny detergentów dostępnych w serwisach jest o wiele silniejszy, a przez to skuteczniejszy niż skład środków, które kupimy w sklepie motoryzacyjnym. Profilaktycznie można stosować ogólnodostępne preparaty typu Liqui Moly, K2 czy TEC 2000, jednak nie pomogą one w przypadku awarii wtrysków. Warto więc wiedzieć, jak wygląda czyszczenie wtryskiwaczy Common Rail w serwisie, aby nie tracić pieniędzy na nieskuteczne preparaty.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Proces moczenia wtryskiwaczy paliwa polega na umieszczeniu wtryskiwaczy w specjalnym roztworze chemicznym, który ma na celu usunięcie osadów i zanieczyszczeń z ich powierzchni. Moczenie wtryskiwaczy jest często stosowane jako metoda oczyszczania i konserwacji wtryskiwaczy oraz poprawy ich działania. Do moczenia wtryskiwaczy należy używać specjalnych roztworów chemicznych, które są przeznaczone do tego celu. Roztwory te zawierają substancje chemiczne, które rozpuszczają osady i zanieczyszczenia z powierzchni wtryskiwaczy oraz zapobiegają ich ponownemu osadzaniu się.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki