Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Używane wtryskiwacze - opinie

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Używane wtryskiwacze Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

 • nowe
 • regenerowane na wymianę
 • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Opinie na temat używanych wtryskiwaczy są zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Z jednej strony, kupowanie używanych wtryskiwaczy może być korzystne, ponieważ są one zwykle tańsze niż nowe i mogą być dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy. Z drugiej strony, istnieje ryzyko, że używane wtryskiwacze będą w złym stanie i mogą powodować problemy z silnikiem, takie jak spadki mocy, trudności w rozruchu, a nawet awarie. Istnieją również obawy dotyczące jakości używanych wtryskiwaczy, zwłaszcza w przypadku produktów sprzedawanych przez nieznane źródła. Podsumowując, decyzja o kupnie używanych wtryskiwaczy powinna być podejmowana z rozwagą i po dokładnym zbadaniu wszystkich dostępnych opcji. W każdym przypadku należy dokładnie sprawdzić stan wtryskiwaczy przed zakupem i ewentualnie wykonać ich regenerację lub czyszczenie.

Używane wtryski | Opinie
Używane wtryskiwacze - opinie

1. Używane wtryski | Gdzie kupić?

W sklepach z częściami samochodowymi oczywiście można kupić używane wtryski, jednakże mają one pewną kluczową cechę. Przed wystawieniem na sprzedaż podzespoły są poddawane przynajmniej czyszczeniu, co w praktyce oznacza istotną poprawę w ich funkcjonowaniu. Opcją najlepszą dla kupującego są wtryskiwacze używane po regeneracji, ponieważ dzięki temu, że zostały zregenerowane, masz pewność co do ich niezawodnego działania.

Liczne oferty dotyczące używanych wtryskiwaczy można znaleźć w Internecie. Zazwyczaj to właśnie tam, na licznych platformach sprzedażowych o zasięgu zarówno lokalnym, jak i ogólnopolskim, sprzedający zamieszczają ogłoszenia dotyczące sprzedaży używanych wtryskiwaczy Common Rail.

Zazwyczaj tego typu wtryskiwacze charakteryzują się niską ceną, która wypada szczególnie korzystnie zwłaszcza w sytuacjach, gdy odniesiemy ją do kwoty zakupu fabrycznie nowych wtryskiwaczy. Niestety zazwyczaj jest to jedynie pozorna oszczędność, ponieważ niesprawdzone wtryski po zamontowaniu w samochodzie wykazują szereg nieprawidłowości. Dlaczego zatem do zakupu używanych wtryskiwaczy, które nie zostały poddane sprawdzeniu ani regeneracji, należy podejść z dużą dozą ostrożności? Więcej na ten istotny dla użytkowników Diesla temat napiszemy w kolejnym akapicie!

Gdzie można kupić używane wtryskiwacze?
Używane wtryski | Gdzie kupić?

2. Czy warto kupić używane wtryskiwacze?

Zgodnie z tym, co już wspomnieliśmy, całkowicie bezpieczny jest zakup używanych wtryskiwaczy, które zostały poddane regeneracji w serwisie. W naszym ASO tego typu wtryski obejmujemy gwarancją na 2 lata bez limitu kilometrów, czyli identycznym okresem gwarancyjnym, jak w przypadku wtryskiwaczy fabrycznie nowych.

Warto kupić tego typu wtryski, odradzamy natomiast z całą stanowczością zakup wtryskiwaczy, które nie zostały w żaden sposób sprawdzone. Ryzyko, które wynika z ich stanu, można przedstawić w kilku istotnych punktach.

Czy warto kupić używane wtryski Common Rail?
Czy warto kupić używane wtryskiwacze?

3. Ryzyko wynikające z zakupu używanych wtryskiwaczy

Ilekroć chcesz kupić wtryski po okazyjnej cenie, ale z niesprawdzonego źródła, przemyśl to dwa razy. Ich zakup wiąże się z ryzykiem, za które możesz sporo zapłacić. Sprawdź, jakie konsekwencje możesz ponieść, kupując wtryskiwacze nieznanego pochodzenia.

1. Niesprawdzone wtryski po zamontowaniu w samochodzie mogą działać nieprawidłowo. Wówczas konieczny będzie ich demontaż, sprawdzenie i regeneracja, a w ostateczności - zakup innych wtrysków. W tej sytuacji tracisz nie tylko czas, ale i pieniądze, a wtryskiwacze zazwyczaj trzeba kupić ponownie.

2. Jazda z niesprawdzonymi, wstępnie obciążonymi awarią wtryskami będzie także skutkować występowaniem awarii wtórnych pozostałych elementów pojazdu. Wtryskiwacze o słabej kondycji, która przecież nie została wcześniej w żaden sposób zweryfikowana, będą obciążać funkcjonowanie innych układów, co zdecydowanie zwiększa ponoszone w przyszłości koszty napraw.

3. Wtryskiwacze Common Rail, które działają nieprawidłowo, będą powodować po zamontowaniu w samochodzie wzrastający dyskomfort podczas jazdy, a także znacząco zmniejszać bezpieczeństwo użytkowania samochodu. Odczuwalne zarówno przez kierowcę, jak i przez pasażerów szarpnięcia, nierówna praca silnika, utrata mocy oraz falowanie obrotów to usterki charakterystyczne dla uszkodzonych wtrysków. Ich wystąpienie jest bardzo prawdopodobne, gdy w miejsce starych, niesprawnych wtryskiwaczy, zamontowałeś inne, których działanie również okazuje się nieprawidłowe.

4. Kupiłem używane wtryski - co zrobić?

Gdy dokonałeś już zakupu używanych wtryskiwaczy, sytuację tak naprawdę da się jeszcze uratować, ponosząc stosunkowo niewielkie koszty. Montaż wtrysków bez ich sprawdzenia byłby nierozsądny, dlatego też wcześniej oddaj je do serwisu w celu przeprowadzenia weryfikacji. Za tego typu usługę nawet w ASO nie zapłacisz wiele, a tak naprawdę sporo zyskasz.

Jeśli okaże się, że używane wtryski są całkowicie sprawne, będziesz mógł ze spokojem je zamontować w układzie Common Rail i jeździć samochodem z poczuciem bezpieczeństwa.

W innej sytuacji natomiast, gdy wtryskiwacze okażą się niesprawne, zasadność przeprowadzenia weryfikacji będzie dla Ciebie jeszcze bardziej widoczna. Diagnoza wskazująca na ich uszkodzenia bądź obecność zanieczyszczeń skłoni Cię do podjęcia konkretnych działań naprawczych, dzięki którym wtryski odzyskają fabryczną sprawność.

Co zrobić z używanymi wtryskiwaczami?
Kupiłem używane wtryski - co zrobić?

6. Regeneracja używanych wtryskiwaczy

Sprawdzenie, a także - w razie konieczności - przeprowadzenie regeneracji używanych wtrysków to dla nich, a także dla pozostałych podzespołów w samochodzie, ostatnia deska ratunku.

Jest to w pełni opłacalny i uzasadniony wydatek, ponieważ dzięki temu możesz zamontować w swoim pojeździe sprawdzone, działające w stu procentach prawidłowo wtryskiwacze na dwuletniej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Niezależnie od tego, jakie wtryski do nas trafią, podchodzimy do nich z pełnym profesjonalizmem. Każdy z etapów sprawdzenia oraz naprawy wtryskiwaczy jest realizowany z zastosowaniem nowoczesnych, dedykowanych urządzeń, które fachowo określa się mianem stołów probierczych. Oddaj do nas używane wtryski przed ich montażem w samochodzie, a my się zajmiemy:

  • rozbiórką wtryskiwacza na części, czyli jego demontażem w celu przeprowadzenia późniejszej mikroskopowej weryfikacji uszkodzeń,

  • wstępną wyceną naprawy - o kosztach dowiesz się natychmiast, ponieważ skontaktujemy się z Tobą telefonicznie,

  • czyszczeniem wtrysków za pomocą myjki ultradźwiękowej, która umożliwia usunięcie wszelkich zanieczyszczeń nawet z najgłębszych, najtrudniej dostępnych zakamarków,

  • wymianą starych, wyeksploatowanych uszczelnień,

  • montażem oryginalnych, fabrycznie nowych części w miejsce elementów zużytych,

  • tzw. trzecią fazą naprawy - regulacją wymiarów nastawczych wtrysku,

  • testowaniem komputerowym wtryskiwaczy,

  • kodowaniem wtrysków.

Po realizacji tych ściśle określonych przez producentów wtryskiwaczy czynności Twoje wtryski będzie można z całym przekonaniem określić jako całkowicie sprawne, a także przygotowane do montażu.

Sprawdzając używane wtryskiwacze, możesz pozbyć się wątpliwości co do ich rzeczywistej kondycji, a także sporo zaoszczędzić, nie wydając na niespodziewane naprawy wynikające z ich obciążonego awarią funkcjonowania w układzie Common Rail.

Cena regeneracji wtryskiwaczy nie będzie dużym wydatkiem, zwłaszcza w kontekście potencjalnych napraw innych podzespołów uszkodzonych przez zużyte lub zabrudzone wtryski. Nie skazuj się na dwukrotny montaż wtrysków ani na zwiększone wydatki - sprawdź zakupione używane wtryski przed włożeniem ich do samochodu!

Regeneracja używanych wtrysków w ASO
Regeneracja używanych wtryskiwaczy


Cena wtryskiwaczy Diesel | Wtryski używane

Cena wtryskiwaczy może przyjąć duże zróżnicowanie w zależności od ich faktycznego stanu. Najdroższe będą oczywiście fabrycznie nowe wtryski, jednakże tego faktu nawet nie trzeba tłumaczyć. Cena za ich komplet wyrażona jest zazwyczaj w tysiącach złotych. Na kolejnym miejscu znajdują się wtryski regenerowane, jednak ich cena jest znacznie niższa od kwoty, jaką należy zapłacić za nowe podzespoły, stanowiąc zazwyczaj jej ułamek. Najtańsze bez wątpienia okażą się wtryski używane, lecz trzeba pamiętać, że oszczędność może okazać się tylko pozorna z uwagi na możliwą konieczność późniejszych napraw, wymiany bądź regeneracji wtryskiwaczy. Chcąc poruszać się w pełni sprawnym Dieslem, sprawdź, a następnie w razie potrzeb zregeneruj zakupione wtryski z rynku wtórnego. W ten sposób zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas i funkcjonalność pozostałych układów w pojeździe.

Cena wtrysków w Dieslu
Cena wtryskiwaczy Diesel | Wtryski używane

Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Używane wtryskiwacze są popularną alternatywą dla nowych, ponieważ są one znacznie tańsze. Jednak, jak w przypadku każdego używanego części, istnieje ryzyko, że będą one miały jakieś uszkodzenia lub będą zużyte. Wiele zależy od źródła, z którego pochodzą używane wtryskiwacze. Wtryskiwacze pochodzące z demontażu pojazdu, mogą być już uszkodzone lub zużyte i wymagać naprawy lub regeneracji przed ponownym użyciem. Wtryskiwacze pochodzące od sprawdzonego dostawcy, który przeszedł proces renowacji lub regeneracji, mogą być dobrym rozwiązaniem. Należy pamiętać, że decyzja o zakupie używanych wtryskiwaczy powinna być poprzedzona dokładnym sprawdzeniem ich stanu technicznego i oceną ryzyka związanego z ich ewentualnym uszkodzeniem. Zaleca się też uwzględnienie kosztów naprawy lub regeneracji w przypadku wykrycia jakiejkolwiek usterki, w celu uniknięcia nieplanowanych kosztów.

Czy ta opinia była pomocna?

Paweł

Wystawiono 3 lata temu

Najgorsza opcja to kupienie wtryskiwaczy używanych. Po dwóch tygodniach padły, a gwarancja wiadomo do bramy i się nie znamy. Kupiłem zregenerowane tutaj, mam 2-letnią gwarancję. Minął już prawie rok i działa wszystko jak należy. Dobra robota Bosch Service Pawlik. Miłego dnia życzę. Pozdrawiam

Czy ta opinia była pomocna?

Marian

Wystawiono 3 lata temu

Zakup używanych wtryskiwaczy po regeneracji nie jest takim zlym pomyslem, ale wiadomo zawsze jest jakies ryzyko... dobrze, ze są podane informacje na ten temat.

Czy ta opinia była pomocna?

Piotr

Wystawiono 3 lata temu

Nigdy więcej używek na gwarancji rozruchowej! Strata czasu i pieniędzy, a o nerwach nie wspomnę. Lepie zrobić raz a dobrze, zlecić usługę regeneracji w profesjonalnym serwisie, uzyskać gwarancję na piśmie i pewność dobrze świadczonej naprawy.

Czy ta opinia była pomocna?

Vera

Wystawiono 3 lata temu

Używane wtryskiwacze też sprzedajecie czy tylko zregenerowane?

Czy ta opinia była pomocna?

Mariusz T

Wystawiono 3 lata temu

Zgadzam się z poprzednia opinią, używane wtryski to najgorsza opcja, w razie uszkodzenia wtrysku najlepiej oddać wtryskiwacz do regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

ADRIAN

Wystawiono 3 lata temu

Zakup używanych wtrysków to najgorsza opcja, ja ostatnio zakupiłem komplet używanych wtrysków pojeździłem na nich może 2 miesiące i padły, żadnej gwarancji na nie nie dostałem i musiałem zakupić nowe. Podwójny koszt niestety i utrudnienie z kolejnymi montażami.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki