Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

TEC 2000, K2, Xeramic – który preparat do czyszczenia wtryskiwaczy wybrać?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Zastanawiając się więc nad tym, na który preparat się zdecydować – TEC 2000 czy Liqui Moly, K2 czy Xeramic, weź pod uwagę następujące rzeczy:

1. Skład – najlepiej sprawdzi się produkt, który posiada odpowiednio dużo chemii czyszczącej. W innym przypadku czyszczenie może nie przynieść zadowalających rezultatów.
2. Przeznaczenie – ważne jest, aby zaopatrzyć się w środek dedykowany danemu rodzajowi napędu oraz konkretnemu podzespołowi.
3. Metoda aplikacji – wybierz taką, która będzie Ci najbardziej odpowiadała. Preparat wlewany do filtra paliwa może bowiem przysporzyć trudność niedoświadczonym kierowcom, więc taką czynność lepiej pozostawić mechanikom. Warto więc wybrać produkt, który od razu można wlać do baku z paliwem.

Ważne! Stosując tego rodzaju środek, pamiętaj, aby wlać go przed tankowaniem! Wówczas dokładniej się wymiesza i przyniesie lepsze efekty. W momencie awarii wtryskiwaczy zastosowanie odpowiedniego produktu jest kluczowe, aby dokładnie wyczyścić i szybko przywrócić wtryskiwaczom pełną sprawność i funkcjonalność.

preparat do czyszczenia wtrysków, który wybrać?
TEC 2000, K2, Xeramic – który preparat do czyszczenia wtryskiwaczy wybrać?

Środki, o których dzisiaj mowa, bardzo dobrze poradzą sobie w przypadku mycia wstępnego lub profilaktycznego. Usuną delikatne zanieczyszczenia, a do tego wiele z nich nie wymaga demontowania podzespołów. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo preparatów do czyszczenia wtryskiwaczy Diesla różniących się między sobą ceną oraz skutecznością. Znajdziemy je w większości sklepów motoryzacyjnych w stosunkowo dobrej cenie. Najbardziej popularne wśród kierowców, ale i mechaników są takie środki, jak STP do czyszczenia wtryskiwaczy, Liqui Moly, Xeramic, TEC 2000, K2 Diesel Dictum. Opinie na temat tych artykułów można znaleźć na wielu forach internetowych dla miłośników silników wysokoprężnych.


Czy warto dbać o wtryskiwacze stosując dodatki do paliwa?

Wszyscy kierowcy, którzy mieli do czynienia z awarią wtryskiwaczy i pozostawili w serwisie sporą kwotę na naprawę, z pewnością wiedzą, że warto je czyścić, gdy tylko wykażą pierwsze oznaki zużycia i zabrudzenia. Dodatki do paliwa do czyszczenia wtryskiwaczy są po pierwsze ogólnodostępne, a po drugie – można je samodzielnie zastosować bez pomocy serwisanta. Warto pamiętać o ich używaniu, zanim objawy związane z dysfunkcją wtryskiwaczy znacznie utrudnią nam jazdę i obniżą jej komfort.

Dodatki do paliwa, czy stosować?
Czy warto dbać o wtryskiwacze stosując dodatki do paliwa?


Kiedy skorzystać z pomocy serwisu samochodowego?

Do warsztatu najlepiej udać się wtedy, kiedy czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 TDI popularnymi preparatami nie przyniosło odpowiednich wyników. Wówczas mechanik może zalecić czyszczenie wtrysków przy użyciu specjalistycznych urządzeń takich, jak myjka ultradźwiękowa. Doświadczony serwisant będzie miał okazję również zaobserwować, czy na powierzchni wtrysku nie znajdują się żadne uszkodzenia mechaniczne. Niewątpliwie więc warto skorzystać z fachowej diagnostyki i narzędzi, jakie mają do dyspozycji pracownie regeneracji wtryskiwaczy. Pozwoli to na szybsze zlokalizowanie źródła awarii, a co ważniejsze – usunięcie jej.

 

Kiedy trzeba udać się do warsztatu samochodowego?
Kiedy skorzystać z pomocy serwisu samochodowego?

Udostępnij wpis

Komentarze

Piter

Wystawiono 4 miesiące temu

Preparaty działają bardzo dobrze. Czasem w skrajnych przypadkach trzeba zalać 2-3x. U mnie mechanik kazał wyczyścić wtryski bo korekty sporo odbiegały. Odstraszyła mnie kwota 1200zł jak stwierdził na początek. Zalałem Xeramic opakowanie na 30l paliwa. I tak 3x. Korekty praktycznie nie odbiegały bardzo od nowych. Mechanik przy kolejnej wizycie stwierdził, że zapewne wyczyściłem w innym warsztacie....:) Minęły 3lata i wtryski nieruszane. używam tego 2x w roku (Lejc na 30l paliwa) by stężenie było mocniejsze. Preparat również usuwa wodę z paliwa i konserwuje układ paliwowy.

Czy ta opinia była pomocna?

Maciek

Wystawiono Rok temu

TEC 2000, K2, Xeramic to preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy, które są dostępne na rynku. Każdy z nich ma swoje unikalne składniki i cechy, które mogą być bardziej odpowiednie dla konkretnego rodzaju zanieczyszczeń i problemów z wtryskiwaczami. TEC 2000 jest preparatem do czyszczenia wtryskiwaczy i układów paliwowych, który jest skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń, takich jak sadze, osady i rdza. Jest to preparat przeznaczony dla silników benzynowych i diesla. K2 to preparat do czyszczenia wtryskiwaczy, który ma wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń z układu paliwowego oraz jest przyjazny dla środowiska. Preparat ten przeznaczony jest dla silników benzynowych oraz diesla. Xeramic to preparat do czyszczenia wtryskiwaczy oparty na ceramicznej technologii, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia z układu paliwowego. Jest przeznaczony dla silników benzynowych oraz diesla. Ostatecznie, decyzja o wyborze odpowiedniego preparatu do czyszczenia wtryskiwaczy zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji, i najlepiej skonsultować się z profesjonalistą lub specjalistycznym sklepem motoryzacyjnym, którzy doradzą Ci jakiego preparatu potrzebujesz, oraz jakiego rodzaju zanieczyszczenia jest u Ciebie.

Czy ta opinia była pomocna?

Igor

Wystawiono 3 lata temu

Właśnie ten artykuł pokazuję się na moim przykładzie . Próbowałem różnych preparatów, ale nie pomagały nawet Liqui Moly. Pomogła mi w tym firma Bosch Service Pawlik

Czy ta opinia była pomocna?

Adam

Wystawiono 3 lata temu

Testowałem różne preparaty, ale po dłuższym czasie zostałem przy Liqui Moly. Najmniej problemów i najlepsze efekty.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki