Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Stół probierczy do wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Stoły probiercze wtryskiwacze

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Stół probierczy do wtrysków
Stół probierczy do wtryskiwaczy

Stół probierczy jest to specjalistyczne urządzenie diagnostyczne służące do sprawdzania parametrów wtryskiwaczy w czasie pracy. Tego typu sprzęt znajdziemy w profesjonalnych pracowniach samochodowych zajmujących się regeneracją i naprawą wtryskiwaczy.

Aby sprawdzić wtryski na stole probierczym, konieczny jest ich demontaż z układu paliwowego samochodu. Wydruk parametrów uzyskanych podczas badania odzwierciedla pracę wtryskiwaczy podczas jazdy, natomiast pozytywny wynik testów świadczy o ich 100 % sprawności.

W naszej serwisie posiadamy obecnie najnowocześniejszy stół probierczy DCI 700, na którym mamy możliwość przetestować wszystkie typy wtryskiwaczy. Precyzyjność pomiarów dawki pozwala nam na bardzo dokładne wyregulowanie wtryskiwaczy, co przekłada się oczywiście na to, iż spełniają wszystkie normy związane z emisją spalin.

1. Sprawdzanie wtryskiwaczy na stole probierczym Bosch

Testowanie wtrysków na stole probierczym jest ostatnim etapem usługi kompleksowej regeneracji. To właśnie wtedy dowiadujemy się, czy regeneracja została przeprowadzona prawidłowo i rzetelnie. Warunki, jakie panują podczas testów, są tożsame z tymi, które występują w czasie podróży. Dlatego testując wtryski na tego typu urządzeniu, możemy mieć pewność, że są one całkowicie sprawne i w pełni funkcjonalne. Często naprawione w naszym serwisie wtryskiwacze porównuje się do zupełnie nowych, a wszystko za przyczyną właściwości, jakie wykazują wtryski poddane regeneracji.

Kodowanie wtryskiwaczy na stole probierczym

Na nowoczesnych maszynach diagnostycznych takich, jak np. DCI 700 mamy możliwość przeprowadzenia tak zwanej adaptacji. Czynność ta polega na wpisaniu przypisanych konkretnemu wtryskiwaczowi dawek, oczywiście po uprzednim podłączeniu urządzenia do sterownika silnika. W przypadku kodowania wtrysków po regeneracji tester najpierw mierzy dawki wtrysku i porównuje je z tymi zaleconymi przez producenta. Na podstawie uzyskanych danych wylicza nowy kod IMA, dzięki czemu możemy cieszyć się równomierną pracą wtryskiwaczy, jak i samego silnika.

Kodowanie wtrysków na stole probierczym
Kodowanie wtryskiwaczy na stole probierczym

Decydując się więc na naprawę, wymianę, regenerację czy adaptację wtryskiwaczy warto skorzystać z warsztatu, który pracuje w oparciu o nowoczesne technologie. Odpowiednie narzędzia, specjalistyczne urządzenia i doświadczona kadra pracowników jest gwarantem efektywnej i skutecznej naprawy.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Stół probierczy do wtryskiwaczy to specjalistyczne narzędzie służące do testowania i kalibracji wtryskiwaczy. Stół probierczy składa się z kilku podstawowych elementów, takich jak: Zbiornik z paliwem - służy do zasilania wtryskiwaczy podczas testów. Pompa paliwowa - służy do dostarczania paliwa z zbiornika do wtryskiwaczy. Układ regulacji ciśnienia - pozwala na regulowanie ciśnienia paliwa podawanego do wtryskiwaczy. Miernik ciśnienia - pomaga w odczytaniu ciśnienia paliwa podawanego do wtryskiwaczy. Układ pomiarowy - pozwala na odczytanie parametrów pracy wtryskiwaczy, takich jak ilość podawanego paliwa oraz rozpylenie. Stół probierczy pozwala na precyzyjne testowanie i kalibrację wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki