Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Środki do czyszczenia układu paliwowego Diesel

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie układu paliwowego Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Najbardziej popularne preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy diesla Common Rail to K2, STP, TEC 2000 i Liqui Moly. Środki do czyszczenia układu paliwowego mają za zadanie usunąć zanieczyszczenia utrudniające wtryskiwaczom prawidłowe wykonywanie swojej pracy, a więc wstrzykiwanie paliwa. Detergenty tego typu są ogólnodostępne i dość proste w użyciu, przez co każdy kierowca Diesla może je zastosować samodzielnie. Skład chemiczny powyższych produktów pozwala na usunięcie osadów podczas mycia wstępnego i świetnie sprawdza się podczas czyszczenia profilaktycznego, jednak w przypadku bardzo uciążliwych zabrudzeń nie są w stanie uzyskać zadowalających rezultatów.

1. Czyszczenie wtryskiwaczy w serwisie samochodowym

Jeśli wtryskiwacze w naszym samochodzie są wyeksploatowane i mocno zanieczyszczone, należy skorzystać z preparatów dostępnych w autoryzowanych serwisach samochodowych. Detergent w połączeniu ze specjalistycznymi maszynami czyszczącymi skutecznie wyeliminują osady zalegające na wtryskiwaczach. Ponadto doświadczenie mechaników idzie w parze ze stosowaniem wyłącznie sprawdzonych metod czyszczenia. Jedną z nich jest termiczno-chemiczne mycie wtrysków, które uprzednio zamiesza się do myjki ultradźwiękowej. Czyszczenie wtrysków w profesjonalnym warsztacie samochodowym pozwala przedłużyć żywotność tych podzespołów na kolejny okres eksploatacyjny.

2. Jaki jest koszt czyszczenia układu paliwowego?

Cena preparatów do samodzielnego zastosowania jest dość korzystna, przez co mycie wtrysków w przydomowych garażach jest bardzo popularne. Koszt czyszczenia wtryskiwaczy w warsztacie samochodowym jest nieco wyższy, ale za ceną idzie także jakość i rezultaty. Nie podlega też wątpliwości, że cena czyszczenia jest znacznie niższa niż cena zakupu nowych fabrycznie wtrysków. Chcąc więc odzyskać prawidłowe parametry wtryskiwacza, a przy okazji zaoszczędzić, warto postawić na regenerację wtrysków.

Preparaty do czyszczenia układu paliwowego
Środki do czyszczenia układu paliwowego Diesel

Czy warto stosować środki do czyszczenia układu paliwowego | Opinie

Niewątpliwie warto zdecydować się na stosowanie preparatów do czyszczenia układu paliwowego i tym samym wspomagać jego właściwą pracę przez tysiące kilometrów. Regularne czyszczenie układu paliwowego zapobiegnie osiadaniu się zanieczyszczeń, które dostają się do baku wraz ze złej jakości paliwem. Dużym ułatwieniem w stosowaniu dodatku do paliwa do czyszczenia wtrysków jest brak konieczności demontażu podzespołów. Wystarczy więc dolać preparat do baku z paliwem, trzeba pamiętać tylko o tym, aby detergent wlać przed tankowaniem. Taka kolejność gwarantuje odpowiednie połączenie się mieszanki, a co za tym idzie, skuteczność działania.
Dzięki używaniu środków do czyszczenia układu paliwowego unikniemy problematycznych objawów, jakie jednoznacznie wiążą się z zabrudzonymi wtryskiwaczami.

Czy warto używać preparaty do czyszczenia wtrysków
Czy warto stosować środki do czyszczenia układu paliwowego | Opinie

Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Istnieją różne środki do czyszczenia układu paliwowego samochodów z silnikiem Diesla. Mogą one być stosowane zarówno w celu usunięcia zanieczyszczeń już istniejących, jak i zapobiegania ich powstawaniu. Jednym ze środków do czyszczenia układu paliwowego jest płyn do czyszczenia układu wtryskowego. Ten rodzaj płynu jest stosowany do usuwania nagromadzonych osadów i sadzy z dysz wtryskiwaczy i innych elementów układu wtryskowego, co może poprawić jego wydajność i przedłużyć jego żywotność. Płyn do czyszczenia układu paliwowego jest też stosowany jako dodatek do paliwa aby usuwać zanieczyszczenia z przewodów paliwowych, filtrów i innych elementów układu. Ważne jest, aby stosować odpowiednie środki do czyszczenia, zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, ponieważ użycie nieodpowiedniego środka może uszkodzić układ lub prowadzić do innych problemów.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki