Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

DODATEK DO PALIWA CZYSZCZĄCY WTRYSKI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

DODATEK DO PALIWA CZYSZCZĄCY WTRYSKI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W celu poprawienia wydajności pracy samochodu warto stosować dodatek do paliwa czyszczący wtryski. Takie specyfiki są w stanie zapobiegać uszkodzeniom tych wrażliwych elementów układu zasilania. Dodatek do paliwa czyszczący wtryski to specjalny preparat chemiczny, który dodaje się do zbiornika z paliwem w celu usunięcia nagromadzonych zanieczyszczeń z układu wtryskowego i poprawy jego wydajności. Ten rodzaj dodatku do paliwa może pomóc w rozpuszczeniu zanieczyszczeń i osadów, które mogą gromadzić się w wtryskiwaczach i ograniczać ich wydajność, co może prowadzić do problemów z silnikiem, takich jak zwiększone zużycie paliwa, spadek mocy i wydajności, a nawet uszkodzenia wtryskiwaczy. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją producenta, aby upewnić się, że dany dodatek jest odpowiedni dla konkretnego silnika i paliwa, oraz aby zachować właściwe proporcje dodatku do paliwa.

Czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych, forum porusza jako możliwe, ale trudne w wykonaniu i poniekąd jest to prawdą. Kontynuując części, o których mowa, są niesamowicie wrażliwe na wszelkie nieprawidłowości i każde nawet drobne nieczystości mogą spowodować zachwianie ich pracy. W efekcie postępujące i narastające cząsteczki brudu odkładają się na elementach wtrysku, co skutkuje zwężeniem przepływu paliwa i spadkiem ciśnienia oraz ich uszkodzeniem.

Dodatek do paliwa czyszczący wtryski
Dodatek do paliwa czyszczący wtryski

Jaki preparat do czyszczenia wtryskiwaczy (benzyna i diesla) wybrać

Jednak istnieją pewne preparaty, które działają na zasadzie emulgowania i rozpuszczania nieczystości osadzonych na powierzchni tych części, dzięki czemu doskonale zapobiegają uszkodzeniom tych części. Jednym z takich środków, którego działanie możemy potwierdzić jako w pełni skuteczne, jest Liqui Moly Diesel. Przy wyborze takich produktów dobrze skupić się na jakości danego preparatu oraz występujących o nim opiniach. W wypadku STP do czyszczenia wtryskiwaczy opinie także sugerują dobroczynne działanie tego preparatu na elementy systemu wtryskowego. Ogólnie warte uwagi są wszelkie produkty, które możemy samodzielnie aplikować bezpośrednio do baku samochodu, a które przystosowane są do oczyszczania paliwa z naleciałości. Należy jednak być przy tym ostrożnym i zachować wszelkie procedury bezpieczeństwa.

Jaki preparat do czyszczenia wtryskiwaczy (benzyna i diesla) wybrać
Jaki preparat do czyszczenia wtryskiwaczy (benzyna i diesla) wybrać
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Dodatek do paliwa czyszczący wtryski to specjalny produkt, który jest dodawany do paliwa w celu usuwania osadów i zanieczyszczeń z wtryskiwaczy. Ten dodatek jest formułowany specjalnie do czyszczenia wtryskiwaczy i pomaga usunąć osady oraz zanieczyszczenia, które mogą powodować problemy związane z brakiem mocy silnika, nierówną pracą silnika, lub też zwiększonym zużyciem paliwa. Dodatek do paliwa czyszczący wtryski jest łatwy w użyciu, wystarczy dodać go do baku podczas tankowania. Cena dodatku do paliwa czyszczącego wtryski może wynieść od kilku do kilkudziesięciu złotych, w zależności od producenta i pojemności opakowania.

Czy ta opinia była pomocna?

Byku1989

Wystawiono 3 lata temu

Kiedyś przeglądałem ranking preparatów do czyszczenia wtryskiwaczy ale takie dostępne w sklepach dobre sa tylko w przypadku drobnych zabrudzeń a jak wtryski są zajechane to zostaje regeneracja.

Czy ta opinia była pomocna?

Wiktor

Wystawiono 3 lata temu

Używałem liqid moly mimo to nie obeszło się bez regeneracji wtryskiwaczy. Nie są to tanie rzeczy ale warto cena dużo bardziej atrakcyjniejsza niż za zakup nowego wtrysku, a po regeneracji parametry trzyma jak nowy. Opłaca się!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki