Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Skuteczność myjki ultradźwiękowej – czyszczenie wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie wtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Czyszczenie wtryskiwaczy w myjce ultradźwiękowej uznawane jest za jedną z najskuteczniejszych metod eliminowania uciążliwych zanieczyszczeń z powierzchni wtrysków. Do myjki oprócz oczywiście wody dolewa się odpowiedni preparat do czyszczenia metali oraz niewielką ilość środka odrdzewiającego. Połączenie detergentów z cieczą o odpowiedniej temperaturze pozwala odzyskać odpowiednie właściwości wtryskiwaczy. Zazwyczaj wystarczy około 30 minut, aby mycie przyniosło zadowalające efekty.

Skuteczność myjki ultradźwiękowej
Skuteczność myjki ultradźwiękowej – czyszczenie wtryskiwaczy

1. Na czym polega mycie wtrysków w myjce ultradźwiękowej?

Zabrudzone wtryskiwacze rozbiera się na części pierwsze, aby możliwe było dokładne ich wyczyszczenie. Następnie umieszcza się je w myjce, gdzie poddane są działaniu fal ultradźwiękowych, jak zresztą sama nazwa sugeruje. Zmienne ciśnienie, które powstaje w trakcie mycia, powoduje, że cząsteczki cieczy zaczynają drgać i docierają nawet w trudno dostępne miejsca. To właśnie dzięki zjawisku kawitacji wszelkie brudy są niejako zdzierane z powierzchni wtryskiwaczy. Wymyte części z powrotem składa się w całość, aby wtryskiwacz mógł przejść testy na stole probierczym. Testy mają bowiem zweryfikować rzetelność ogólnej naprawy oraz przeprowadzonego czyszczenia.

Gdzie czyścić wtryskiwacze Common Rail?

Najlepsze urządzenia do czyszczenia wtrysków posiadają serwisy zajmujące się naprawą wtryskiwaczy. Doświadczony zespół mechaników wie, jaka myjka ultradźwiękowa do wtryskiwaczy jest najbardziej wydajna i która czyści wtryski najdokładniej. Jak już wiemy, ważną rolę odgrywa także płyn do myjki ultradźwiękowej, a korzystając z oferty takiego warsztatu, możemy mieć pewność, że detergenty używane do mycia są najwyżej jakości.

Gdzie czyścić wtryskiwacze?
Gdzie czyścić wtryskiwacze Common Rail?

Termiczno-chemiczne czyszczenie wtryskiwaczy w myjce ultradźwiękowej znajduje się w ofercie profesjonalnych warsztatów samochodowych zajmujących się regeneracją podzespołów układu wtryskowego. Warto pamiętać o tym, żeby poddać wtryski czyszczeniu, jak tylko zaobserwujemy pierwsze objawy ich zużycia, bowiem dzięki myciu wtrysków możemy przedłużyć ich żywotność i zapobiec awarii.

Udostępnij wpis

Komentarze

Marek

Wystawiono Rok temu

Myjki ultradźwiękowe są często używane do czyszczenia wtryskiwaczy w układach common rail, ze względu na ich skuteczność i wydajność. Myjka ultradźwiękowa działa na zasadzie generowania wysokiej częstotliwości fali ultradźwiękowej, która rozbija i usuwa zanieczyszczenia z powierzchni czyszczonego elementu. Skuteczność myjki ultradźwiękowej zależy od kilku czynników, takich jak: -Jakość wody używanej do mycia: Im czystsza woda tym lepsze rezultaty czyszczenia. -Moc myjki ultradźwiękowej: Im większa moc myjki, tym skuteczniejsze jest czyszczenie. -Czas trwania procesu mycia: Czas trwania procesu mycia jest również ważnym czynnikiem, zwykle im dłuższy proces tym lepsze efekty -Jakość i skład chemikaliów stosowanych do mycia: Prawidłowy dobór środków czyszczących i odtłuszczających jest kluczowe dla skuteczności mycia. -Stan i rodzaj zanieczyszczeń: Myjka ultradźwiękowa jest skuteczna przy usuwaniu osadów i zanieczyszczeń organicznych, ale trudniej radzi sobie z takimi jak rdza czy kamień.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki