Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Serwis Pomp - Usługi wykonywane w ramach serwisu pomp

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 1000 dostępnych pomp Common Rail
Cena Gotowe pompy Common Rail - od 350 zł
Regeneracja pomp Common Rail - 285 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Serwis Pomp - Usługi wykonywane w ramach serwisu pomp

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Serwis pomp wtryskowych oferuje szeroki zakres usług związanych z naprawą i regeneracją pomp wtryskowych, w tym:
1. Diagnostyka i weryfikacja stanu technicznego - serwis przeprowadza dokładne badania stanu technicznego pompy, które pozwalają na ustalenie przyczyny awarii i wyboru właściwej metody naprawy.
2. Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych - usługa obejmuje m.in. wymianę zużytych elementów, takich jak elementy uszczelniające, koła zamachowego, wały, korpusy pompy, elektrozawory, regulator ciśnienia, elementy filtra paliwa itp.
3. Czyszczenie i regeneracja wtryskiwaczy - serwis oferuje także czyszczenie i regenerację wtryskiwaczy, które mogą być przyczyną awarii pompy wtryskowej.
4. Pomiar i regulacja ciśnienia - pompy wtryskowe muszą pracować pod odpowiednim ciśnieniem, dlatego serwis oferuje usługi pomiaru i regulacji ciśnienia w układzie wtryskowym.
5. Wymiana części - serwis oferuje także wymianę uszkodzonych lub zużytych elementów, takich jak elementy układu wtryskowego, czujniki, przewody itp.
6. Serwis gwarancyjny - po regeneracji pompy wtryskowej, serwis oferuje gwarancję na wykonane prace, która obejmuje okres od kilku miesięcy do kilku lat.

Serwisowanie pomp, wymiana, regeneracja oraz technologia Quality SCAN

Nim zdecydujemy się na wybór lekarza, czy budowlańca, zapoznajemy się najpierw z opiniami krążącymi o danym usługodawcy. Dawno odeszliśmy od panoramy firm, a anonse sprawdzamy częściej na forach internetowych niż w analogowej wersji gazety. Dewiza przyświecająca Robertowi Boschowi podczas pracy i funkcjonowania jego firmy brzmiała: „Wolę stracić pieniądze niż zaufanie klienta”. Do dziś to zdanie nie traci na wartości, a wydźwięk przybrało tym silniejszy, im łatwiejszy jest powszechny dostęp do informacji. Do końca 2020 roku cała Europa ma znaleźć się pod działaniem Internetu generacji 5G, ultraszybkiego pasma siedmiuset hercowej bezprzewodowej technologii łączącej świat. Dostęp do informacji ma stać się tak łatwy, jak to tylko możliwe, a Bosch zapewnia nam go już dziś. Zainteresowani? Zapraszam do treści artykułu.

Serwis Pomp
Serwis Pomp - Testowanie Pompy

Podstawowym czynnikiem wpływającym na podejmowane w autoryzowanych serwisach Boscha takich jak nasz, Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli, działania, jest dbałość o ich jakość. Autoryzacja, której udzielił nam niemiecki potentat, jest efektem wieloletniego doświadczenia w kwestii naprawy, wymiany i regeneracji układów zasilania silnika spalinowego Rudolfa Diesla, oraz wielomilionowych inwestycji w sprzęt diagnostyczny porównywalny, bądź identyczny z tym wykorzystywanym przy produkcji podzespołów Bosch, w niemieckim Gerlingen. Granica błędu, dopuszczalna przez Bosch w procesie produkcji, to 1 mikrometr, wartość niezauważalna gołym okiem, dla nas nie stanowi większego wyzwania, ponieważ mikroskopy cyfrowe, którymi dysponujemy i które wykorzystujemy w codziennej pracy, nad przywróceniem do życia, Państwa samochodów, mają dużo większą dokładność. Specjalistyczne urządzenia, którymi dysponujemy i które wykorzystujemy do czyszczenia podzespołów Waszych aut, takie jak myjki ultradźwiękowe czy urządzenia do czyszczenia termochemicznego pod zwiększonym ciśnieniem umożliwia nam osiągnięcie wyników, które pozostają poza zasięgiem innych podobnych serwisów pomp. Stoły probiercze, stacje diagnostyczne, profesjonalny sprzęt Boscha uzupełniony przez regularnie doszkalanych mechaników i inżynierów stanowi gwarancję, którą z przyjemnością potwierdzamy Państwu na piśmie, na 12 miesięcy, bez limitów dotyczących przejechanych kilometrów. Ufamy naszym umiejętnościom, co pozwala nam mieć szczerą nadzieję, że zaufacie im również Państwo.

 Quality Scan

Najlepszym potwierdzeniem technologicznego zaawansowania oferowanych przez nas usług jest fakt, iż możecie Państwo każdą wykonaną przez nas usługę sprawdzić za pomocą mobilnej aplikacji BOSCH QUALITY SCAN, dającej dostęp do baz danych Boscha, dzięki czemu w każdej chwili poprzez zeskanowanie kodu QR dołączonego do każdej części sygnowanej znakiem gwarancji Bosch, możecie Państwo sprawdzić parametry dokonanej usługi, numer identyfikacyjny części, by porównać go z rzeczywistością bądź katalogiem Boscha, a także numer kontaktowy do serwisu, gdyby powstały jakiekolwiek jeszcze wątpliwości. Serwis pomp, wtryskiwaczy i turbosprężarek, które to mechanizmy są naszymi produktami flagowymi, łatwo odróżnić od innego serwisu samochodowego. Jak? Otóż taki serwis bardziej wyglądem przypomina laboratorium, niż warsztat samochodowy, spowodowane jest to wymaganiami, jakie przed nami stawiają wykonywane przez nas prace, gdzie konieczna jest nieskazitelna czystość i precyzja aptekarza. Zresztą, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, przekonacie się Państwo sami. Postawcie na profesjonalizm, na doświadczenie, na niemiecką jakość, w polskiej cenie.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ela

Wystawiono Rok temu

Serwis pomp wtryskowych zwykle oferuje szeroki zakres usług związanych z naprawą i konserwacją pomp wtryskowych. Oto kilka przykładów usług, które mogą być oferowane przez serwis pomp wtryskowych: 1. Diagnostyka: Serwis pomp wtryskowych może oferować diagnostykę układu wtryskowego, która polega na sprawdzeniu stanu pompy wtryskowej i innych podzespołów oraz określeniu przyczyny ewentualnych problemów. 2. Naprawa: Serwis pomp wtryskowych może oferować naprawy pomp wtryskowych, które mogą obejmować naprawy mechaniczne, elektryczne, a także regenerację i modernizację pomp wtryskowych. 3. Konserwacja: Serwis pomp wtryskowych może oferować konserwację pomp wtryskowych, która polega na przeprowadzeniu regularnych przeglądów i czyszczenia pompy wtryskowej, aby zapewnić jej prawidłową pracę. 4. Wymiana: Serwis pomp wtryskowych może oferować wymianę uszkodzonych lub zużytych pomp wtryskowych na nowe lub regenerowane. 5. Dostawa części zamiennych: Serwis pomp wtryskowych może oferować dostarczanie części zamiennych, takich jak tłoki, panewki, uszczelki itp.

Czy ta opinia była pomocna?

Grzegorz

Wystawiono 4 lata temu

Moja pompa przeszła u was regenerację. Mogę śmiało polecać, warto czasem zrobić coś dla swoich czterech kółek.

Czy ta opinia była pomocna?

krzystek

Wystawiono 5 lat temu

teraz widać coraz nowsze rozwiązania dla przemysłu, a tutaj serwis wychodzi naprzeciw potrzebom zmotoryzowanych z całego kraju, ekstra ;)

Czy ta opinia była pomocna?

Miszt3443

Wystawiono 5 lat temu

Czego to firmy nie wymyślą żeby klient był zadwolony, aplikację do kontrolowania regeneracji wtrysków i pomp. Super!

Czy ta opinia była pomocna?

Havana

Wystawiono 5 lat temu

Fajny artykuł, krótki, zwięzły i na temat, a takie lubię! :)

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki