Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Serwis Boscha | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY TORUŃ

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Serwis Boscha | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY TORUŃ

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Trwałość pompowtryskiwaczy jest uzależniona od wielu czynników, takich jak jakość paliwa, styl jazdy, częstotliwość serwisowania, wiek samochodu i wiele innych. W zależności od tych czynników, pompowtryskiwacze mogą działać bezawaryjnie przez wiele lat lub wymagać naprawy lub regeneracji w stosunkowo krótkim czasie. Regeneracja pompowtryskiwaczy jest procesem polegającym na kompleksowym remoncie lub wymianie zużytych lub uszkodzonych elementów. Często też czyszczone są elementy hydrauliczne oraz mechaniczne, a następnie pompowtryskiwacze są testowane pod kątem ich właściwości. Częstotliwość koniecznej regeneracji pompowtryskiwaczy zależy od stanu technicznego poszczególnych elementów. Zaleca się jednak regenerację pompowtryskiwaczy co około 100-150 tysięcy kilometrów przebiegu pojazdu, lub w przypadku wystąpienia problemów z ich działaniem, takich jak: spadek mocy silnika, problemy z rozruchem, zwiększona emisja spalin, szarpanie silnika itp.

Regeneracja pompowtryskiwaczy Toruń | Bosch Service w Toruniu (woj. Kujawsko Pomorskie) – naprawa pompowtrysków – wysyłka z Torunia do diesel serwisu

Toruń (niem.Thorn) jest dużym miastem na prawach powiatu ulokowanym w województwie kujawsko-pomorskim i będącym częścią aglomeracji bydgosko-toruńskiej.
Miasto leży w północnej Polsce, w samym centrum województwa kujawsko-pomorskiego i rozpościera się na obu brzegach przepływającej przez nie Wisły w jej odcinku znajdującym się we wschodniej części Kotliny Toruńskiej. Toruń znajduje się na styku granic trzech krain historycznych: ziemi chełmińskiej na północy miasta, Kujaw na południu i ziemi dobrzyńskiej we wschodniej części. Oprócz Wisły przez Toruń przepływają Drwęca i Struga Toruńska, miasto otoczone jest obszarami leśnymi i posiada dzięki temu wiele terenów rekreacyjnych, takich jak Barbarka, Kępa Bazarowa, Las Bielawski, Bielański czy Papowski.
Pierwsze niewielkie osiedla na terenie obecnego Torunia powstały już 9 tysięcy lat przed naszą erą, zaś poprowadzenie tędy przez Rzymian bursztynowego szlaku wspomogło rozwijanie się osady łużyckiej i późniejszego toruńskiego grodu. Toruń uzyskał prawa miejskie w dniu 28 grudnia 1233 roku, pełniąc rolę jednego z ważniejszych miast dla zakonu krzyżackiego i stając się miastem członkowskim Hanzy w 1280 roku. W XIV wieku rozwój miasta gwałtownie przyspieszył dzięki handlowi, co sprawiło, iż w Toruniu zamieszkiwało aż 20 tysięcy osób. Toruń pełnił także ważną funkcję polityczną, bowiem to właśnie tutaj podpisano I pokój toruński i to w tym mieście rozpoczęła się wojna trzynastoletnia, zakończona II pokojem toruńskim, podpisanym także tutaj.
Aktualnie Toruń jest prężnym centrum inwestycyjnym, naukowym i turystycznym, zajmującym 115,72km2 obszaru zamieszkiwanego przez ponad 203 tysiące osób. Na terenie miasta swoje zakłady produkcyjne mają firmy z różnych gałęzi przemysłu, takie jak Fabryka Cukiernicza „Kopernik”, Data Space, Data Invest, Geopolis, Optiguard, Toruńskie zakłady Materiałów Opatrunkowych (produkujące między innymi produkty marki Bella, Dr Max, Happy czy Matopat), Sharp, Orion, Sumika Electronic Materials Poland, NYK Logistics, Kimoto Poland, Nissin Logistics Poland, Grupa Allegro, CDTP, Atos czy produkująca dla koncernu Nestle płatki śniadaniowe fabryka Cereal Partners Poland Toruń Pacific.
Miasto nie posiada własnego dużego portu lotniczego, jednak położone jest w niedużej odległości od czterech tego typu obiektów (Gdańsk, Poznań oraz dwa warszawskie), Toruń stanowi także ważny węzeł komunikacyjny ze względu na drogi i linie kolejowe przechodzące przez jego granice, wśród których wymienić można autostradę A1, drogę ekspresową S10, drogi krajowe nr 10, 15, 80, 91 czy 10 dróg wojewódzkich. Ogromna ilość zabytków, duże możliwości inwestycyjne i dobre połączenie z innymi węzłami komunikacyjnymi w kraju sprawiają, że przez Toruń przejeżdża wiele samochodów z silnikami wysokoprężnymi, zasilanymi pompowtryskiwaczami. Pompowtryskiwacze w tych samochodach sprawiają, że silniki pracują wydajniej i równiej niż chociażby jednostki zasilane pompą rozdzielaczową, są także mniej paliwożerne, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i lepsze argumenty do wybrania samochodu zasilanego pompowtryskiwaczami niezależnie od tego, czy ma on służyć do transportu towarów, czy zwiedzania takich miejscowości jak Toruń.

Trwałość pompowtryskiwaczy

Pompowtryskiwacze Bosch są urządzeniami trwałymi, jednakże jak każdy inny podzespół mogą ulec wyeksploatowaniu lub awarii, dlatego w przypadku wystąpienia awarii w pobliżu Torunia warto rozważyć odesłanie uszkodzonych pompowtryskiwaczy do Bosch Diesel Service Pawlik profesjonalnego zakładu, zajmującego się ich regeneracją. Regeneracja jest tańszą alternatywą dla wymiany pompowtryskiwaczy na fabrycznie nowe egzemplarze, oferując praktycznie takie same cechy użytkowe, co przekłada się na większą atrakcyjność tego rozwiązania dla toruńskich kierowców.

Udostępnij wpis

Komentarze

Bartek

Wystawiono Rok temu

Serwis Boscha w Toruniu to jeden z wielu serwisów oferujących regenerację pompowtryskiwaczy do silników 1.9 TDI. Serwis Boscha jest autoryzowanym serwisem producenta, co oznacza, że jego pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w naprawie pompowtryskiwaczy Bosch. Serwis Boscha oferuje profesjonalną regenerację pompowtryskiwaczy, która polega na przeprowadzeniu specjalistycznej diagnostyki, demontażu, czyszczeniu, wymianie uszkodzonych elementów i regulacji dawki paliwowej. Cena za usługi regeneracji pompowtryskiwaczy w serwisie Boscha może być wyższa niż u zewnętrznych serwisantów, ale zapewnia ona gwarancję na jakość i trwałość naprawionego elementu. Warto wiedzieć, że w Toruniu istnieje wiele serwisów oferujących regenerację pompowtryskiwaczy, dlatego warto porównać ceny i opinie o różnych serwisach przed dokonaniem wyboru.

Czy ta opinia była pomocna?

Remik356

Wystawiono 4 lata temu

Nieźle, że za tak atrakcyjną cenę mogę regenerować wtryskiwacze w Toruniu, a co najlepsze bez wychodzenia z domu.

Czy ta opinia była pomocna?

Ewa

Wystawiono 5 lat temu

Ja z Torunia swoje wtryski wysyłałam do naprawy i polecam serdecznie firmę!

Czy ta opinia była pomocna?

Sebastian Bulinski

Wystawiono 6 lat temu

<p>Mam do regeneracji wtryski od lexusa is220d 177koni 2007rok czy da rade zregenerowac?</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki