25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Serwis Boscha | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY TORUŃ

Autor: Elżbieta Łoin
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.73

Regeneracja pompowtryskiwaczy Toruń | Bosch Service w Toruniu (woj. Kujawsko Pomorskie) – naprawa pompowtrysków – wysyłka z Torunia do diesel serwisu

Toruń(niem.Thorn) jest dużym miastem na prawach powiatu ulokowanym w województwie kujawsko-pomorskim i będącym częścią aglomeracji bydgosko-toruńskiej.

Miasto leży w północnej Polsce, w samym centrum województwa kujawsko-pomorskiego i rozpościera się na obu brzegach przepływającej przez nie Wisły w jej odcinku znajdującym się we wschodniej części Kotliny Toruńskiej. Toruń znajduje się na styku granic trzech krain historycznych: ziemi chełmińskiej na północy miasta, Kujaw na południu i ziemi dobrzyńskiej we wschodniej części. Oprócz Wisły przez Toruń przepływają Drwęca i Struga Toruńska, miasto otoczone jest obszarami leśnymi i posiada dzięki temu wiele terenów rekreacyjnych, takich jak Barbarka, Kępa Bazarowa, Las Bielawski, Bielański czy Papowski.

Pierwsze niewielkie osiedla na terenie obecnego Torunia powstały już 9 tysięcy lat przed naszą erą, zaś poprowadzenie tędy przez Rzymian bursztynowego szlaku wspomogło rozwijanie się osady łużyckiej i późniejszego toruńskiego grodu. Toruń uzyskał prawa miejskie w dniu 28 grudnia 1233 roku, pełniąc rolę jednego z ważniejszych miast dla zakonu krzyżackiego i stając się miastem członkowskim Hanzy w 1280 roku. W XIV wieku rozwój miasta gwałtownie przyspieszył dzięki handlowi, co sprawiło iż w Toruniu zamieszkiwało aż 20 tysięcy osób. Toruń pełnił także ważną funkcję polityczną, bowiem to właśnie tutaj podpisano I pokój toruński i to w tym mieście rozpoczęła się wojna trzynastoletnia, zakończona II pokojem toruńskim, podpisanym także tutaj.

Aktualnie Toruń jest prężnym centrum inwestycyjnym, naukowym i turystycznym, zajmującym 115,72km2 obszaru zamieszkiwanego przez ponad 203 tysiące osób. Na terenie miasta swoje zakłady produkcyjne mają firmy z różnych gałęzi przemysłu, takie jak Fabryka Cukiernicza „Kopernik”, Data Space, Data Invest, Geopolis, Optiguard, Toruńskie zakłady Materiałów Opatrunkowych(produkujące między innymi produkty marki Bella, Dr Max, Happy czy Matopat), Sharp, Orion, Sumika Electronic Materials Poland, NYK Logistics, Kimoto Poland, Nissin Logistics Poland, Grupa Allegro, CDTP, Atos czy produkująca dla koncernu Nestle płatki śniadaniowe fabryka Cereal Partners Poland Toruń Pacific.

Miasto nie posiada własnego dużego portu lotniczego, jednak położone jest w niedużej odległości od czterech tego typu obiektów(Gdańsk, Poznań oraz dwa warszawskie), Toruń stanowi także ważny węzeł komunikacyjny ze względu na drogi i linie kolejowe przechodzące przez jego granice, wśród których wymienić można autostradę A1, drogę ekspresową S10, drogi krajowe nr 10, 15, 80, 91 czy 10 dróg wojewódzkich. Ogromna ilość zabytków, duże możliwości inwestycyjne i dobre połączenie z innymi węzłami komunikacyjnymi w kraju sprawiają, że przez Toruń przejeżdża wiele samochodów z silnikami wysokoprężnymi, zasilanymi pompowtryskiwaczami. Pompowtryskiwacze w tych samochodach sprawiają, że silniki pracują wydajniej i równiej niż chociażby jednostki zasilane pompą rozdzielaczową, są także mniej paliwożerne, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i lepsze argumenty do wybrania samochodu zasilanego pompowtryskiwaczami niezależnie od tego, czy ma on służyć do transportu towarów, czy zwiedzania takich miejscowości jak Toruń.

Pompowtryskiwacze Bosch są urządzeniami trwałymi, jednakże jak każdy inny podzespół mogą ulec wyeksploatowaniu lub awarii, dlatego w przypadku wystąpienia awarii w pobliżu Torunia warto rozważyć odesłanie uszkodzonych pompowtryskiwaczy do Bosch Diesel Service Pawlik profesjonalnego zakładu, zajmującego się ich regeneracją. Regeneracja jest tańszą alternatywą dla wymiany pompowtryskiwaczy na fabrycznie nowe egzemplarze, oferując praktycznie takie same cechy użytkowe, co przekłada się na większą atrakcyjność tego rozwiązania dla toruńskich kierowców.

Komentarze

Remik356 2020-03-06 10:05:49

Nieźle, że za tak atrakcyjną cenę mogę regenerować wtryskiwacze w Toruniu, a co najlepsze bez wychodzenia z domu.

Ewa 2019-09-05 15:16:42

Ja z Torunia swoje wtryski wysyłałam do naprawy i polecam serdecznie firmę!

Sebastian Bulinski 2018-11-19 19:34:26

Mam do regeneracji wtryski od lexusa is220d 177koni 2007rok czy da rade zregenerowac?

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO