Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regenerowane wtryskiwacze - ile kilometrów wytrzymają i od czego to zależy?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Przyjmuje się, że regenerowane wtryskiwacze paliwa powinny wytrzymać od 150 000 do 250 000 kilometrów. Jest to jednak orientacyjna wartość, a rzeczywista żywotność podzespołów może być dłuższa bądź krótsza w zależności od wielu czynników.

Na żywotność regenerowanych wtryskiwaczy ma wpływa między innymi:

 • Jakość regeneracji - usługa powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowany serwis, który stosuje odpowiednie części zamienne oraz dysponuje odpowiednim sprzętem.
 • Stan techniczny silnika – jeżeli jednostka napędowa jest w złym stanie technicznym, wtryski mogą znacznie szybciej się zużywać.
 • Styl jazdy – eksploatacja pojazdu wyłącznie na krótkich dystansach sprzyja szybszemu zużyciu komponentów.
 • Jakość paliwa - tankowanie na sprawdzonych stacjach paliw i stosowanie oleju napędowego dobrej jakości może wydłużyć żywotność wtryskiwaczy.

Regenerowane wtryskiwacze mogą być równie trwałe jak te fabrycznie nowe, o ile zostaną odpowiednio zregenerowane i zadba się o nie podczas ich użytkowania.

Pracownia regeneracji wtrysków
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Zregenerowany wtryskiwacz

Jak dbać o regenerowane wtryskiwacze paliwa?

 • Stosuj dobrej jakości paliwo - tankuj na rekomendowanych stacjach i wybieraj olej napędowy z odpowiednimi parametrami.
 • Regularny serwis - podczas przeglądów mechanik sprawdza stan wtryskiwaczy i może wykryć nieprawidłowości.
 • Dodawaj do paliwa środki czyszczące - dostępne są różne preparaty, które pomagają w utrzymaniu czystości wtryskiwaczy i zapobiegają ich szybkiemu zabrudzeniu.
 • Obserwuj swój pojazd - jeżeli zaobserwujesz jakiekolwiek niepokojące objawy, pogorszenie pracy silnika, spadek mocy, czy dymienie z wydechu, niezwłocznie skonsultuj się z fachowcem.

Stosując się do powyżej wymienionych wskazówek, możesz znacząco wydłużyć żywotność wtrysków i cieszyć się bezawaryjną pracą silnika przez wiele kilometrów.

Profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy

Zregenerowany wtrysk do wysyłki

Warto jest wiedzieć, że specjalistycznie wykonana regeneracja wtryskiwaczy paliwa, w autoryzowanym serwisie:

 • Przywraca komponentom ich pierwotne parametry, przez co zregenerowane wtryski są tak samo sprawne, jak te całkiem nowe części.
 • Usługa jest rozwiązaniem ekonomicznym, jak i korzystnym finansowo, pozwala zaoszczędzić sporo na wymianie części na zupełnie nowe.
 • Korzystna dla silnika pojazdu, potrafi znacząco poprawić jego wydajność.
 • Przeprowadzona w autoryzowanym serwisie daje gwarancję najwyższej jakości, a wszystkie części są testowane, ich sprawność potwierdzana jest protokołami, jak i gwarancją. Nie ma więc ryzyka, że w niedługim czasie problemy się powtórzą.

Dzięki tym licznym korzyściom płynącym z kompleksowej regeneracji, cieszy się sporą popularnością wśród posiadaczy Diesli.

Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Zazwyczaj profesjonalna regeneracja wtrysków w serwisie trwa od 1 do 2 dni roboczych. Konkretny czas naprawy komponentów może zostać podany dopiero po szczegółowej diagnostyce ich stanu.
W niektórych przypadkach, kiedy wtryskiwacze są mocno zanieczyszczone bądź uszkodzone, okres ich regeneracji może się nieco wydłużyć, chociażby z uwagi na dostępność części.
Regeneracja to skuteczna, jak i ekonomiczna alternatywa dla wymiany podzespołów na nowe. Pozwala na przywrócenie ich pełnej sprawności, poprawę efektywności silnika, obniżenie kosztów eksploatacji, jak i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki