Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy w Dieslu - czy musi wiązać się z wysoką ceną?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Regeneracja wtryskiwaczy jest procesem odnawiania podzespołów, które uległy wyeksploatowaniu bądź uszkodzeniu, innymi słowy utraciły swoje pierwotne właściwości w wyniku zużycia bądź wystąpienia usterki. Natomiast regeneracja wtryskiwaczy nie musi się wiązać z wysoką ceną, jeżeli użytkownik pojazdu w porę zareaguje i nie dopuści do zupełnego spustoszenia układu. Cena usługi rozpoczyna się już od 190 złotych. Jeżeli części są lekko uszkodzone, regeneracja może przywrócić im zupełną sprawność.
Regenerację wtryskiwaczy najlepiej jest przeprowadzić w serwisie, który posiada odpowiednie zaplecze techniczne, i wykwalifikowanych fachowców.
Regeneracja wtrysków jest ostatnim możliwym do wykonania rozwiązaniem przed wymianą podzespołów na nowe. Jest to bardzo skuteczne, jak i korzystne finansowo rozwiązanie.
Przed dokonaniem regeneracji warto jednak rozważyć wszystkie czynniki jak stan wtryskiwaczy, koszt całkowity usługi oraz koszt nowych wtryskiwaczy paliwa, aby podjąć najwłaściwszą decyzję. Najlepiej skonsultować się z fachowcem z branży silników Diesla, który z pewnością doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wtryskiwacze paliwa
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Naprawa wtryskiwaczy w serwisie

Jakie korzyści przynosi regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtrysków przynosi wiele korzyści, zarówno dla właściciela, jak i samego pojazdu w tym:

  • Oszczędność pieniędzy. Regeneracja wtryskiwaczy paliwa jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż wymiana ich na nowe. Zazwyczaj generuje jedynie niewielki procent kosztów nowych wtrysków.
  • Poprawa wydajności silnika - usługa może poprawić wydajność silnika, co będzie skutkować także zwiększoną mocą oraz lepszym spalaniem.
  • Zmniejszenie emisji toksycznych spalin - Regeneracja może zmniejszyć emisję spalin, co pozytywnie wpływa na środowisko.
  • Wydłużenie żywotności wtryskiwaczy- Usługa może wydłużyć żywotność wtryskiwaczy nawet o kolejny okres eksploatacyjny.

Ile czasu zajmuje regeneracja wtryskiwaczy?

Profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy zazwyczaj trwa od 1-2 dni roboczych. Na długość okresu naprawy wpływ ma stan techniczny wtrysków oraz stopień ich zabrudzenia, czy też uszkodzenia. Regeneracja możliwa jest, gdy podzespół nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Występują przypadki, w których usterka okazuje się na tyle rozległa, że czas naprawy się wydłuża.
Warto odpowiednio wcześniej dopytać o możliwość przeprowadzenia regeneracji oraz konkretny czas trwania realizacji usługi w danym przypadku. Pozwoli to uniknąć zbędnych nieporozumień.
Fachowo przeprowadzona usługa przynosi wiele korzyści zarówno dla silnika, poprzez poprawę jego wydajności, jak i właściciela, poprzez możliwość sporej oszczędności pieniędzy na wymianie części, które nie należą do najtańszych.

Skanowanie kodu wtryskiwacza

Jak długo wytrzymują regenerowane wtryskiwacze

Wtryskiwacze paliwa po właściwie przeprowadzonej regeneracji są w stanie wytrzymać nawet do 250 tysięcy kilometrów. Jednak precyzyjna żywotność podzespołów jest niemożliwa do określenia, ponieważ wpływ na nią ma kilka rożnych czynników, jak jakość stosowanego paliwa, codzienny sposób eksploatowania auta, czy częstotliwość stosowania środków czyszczących wtryski.
By cieszyć się jak najdłuższym i bezawaryjnym okresem pełnej sprawności podzespołów, zalecamy tankować auto wyłącznie na sprawdzonych stacjach, dobrej jakości olejem napędowym, regularnie wymieniać filtry oraz odpowiednio konserwować części.
Profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy paliwa, przeprowadzona w profesjonalnym serwisie, który bazuje na odpowiedniej technologii i wysokiej jakości elementach zamiennych, bardzo przyczynia się do naprawdę długiej trwałości części.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki