Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy | Koszt

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszty regeneracji wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Sprawdzoną metodą naprawy w przypadku usterek wtrysków Common Rail jest regeneracja wtryskiwaczy, koszt której w porównaniu do wymiany podzespołów na nowe prezentuje się zdecydowanie korzystniej. Cena tej naprawy zależna jest od kilku czynników, a są nimi:

  • model wtryskiwacza,
  • marka producenta,
  • poziom uszkodzenia wtrysków,
  • indywidualne ceny serwisu.

Ciężko jest więc określić uniwersalny koszt regeneracji dla każdego rodzaju wtryskiwaczy. W celu ustalenia dokładnej ceny tej naprawy warto sprawdzić cennik naszych usług. Regeneracja wtrysków jest też najlepszą opcją, jeżeli nie chcemy wydawać fortuny na wymianę uszkodzonych wtryskiwaczy. Ostatecznie to, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu, sprowadza się do ustalenia faktu, jakiego producenta wtryski znajdują się w naszym samochodzie – dla przykładu, wymiana wtrysków Denso może oznaczać koszt nawet 10 tysięcy złotych za komplet. Regeneracja nie tylko stanowi ułamek tej ceny, ale i same parametry wtrysków po takiej naprawie są nie do odróżnienia z fabrycznie nowymi podzespołami. W razie usterki wtryskiwaczy warto mieć na uwadze fakt, że zaniedbanie problemu może doprowadzić do kolejnych, jeszcze poważniejszych awarii układu paliwowego czy nawet silnika.

Wtryskiwacz Common Rail po regeneracji
Regeneracja wtryskiwaczy | Koszt


Odpowiadamy – ile trwa regeneracja wtryskiwaczy

Kolejnym argumentem, dla którego warto rozważyć opcję regeneracji jest także czas wykonania takiej naprawy. To, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy, zależy od możliwości warsztatu przeprowadzającego naprawę, ale regułą jest, że w profesjonalnych serwisach wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień. Co więcej, wykorzystanie zaawansowanych i specjalistycznych maszyn testujących zmniejsza ryzyko wystąpienia błędu. Jeśli więc zastanawiasz się nad szybką i przystępną cenowo regeneracją wtryskiwaczy Bosch, Delphi, Denso lub innych, warto udać się do sprawdzonego serwisu.

Przykładowy wtryskiwacz po jednodniowej regeneracji
Odpowiadamy – ile trwa regeneracja wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy to proces naprawy lub odnawiania wtryskiwaczy paliwowych w silniku samochodowym. Może to obejmować czyszczenie, naprawianie lub wymianę poszczególnych części wtryskiwacza. Koszt regeneracji wtryskiwaczy może się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, rodzaju silnika i stopnia uszkodzenia wtryskiwaczy. W przypadku prostych napraw, takich jak czyszczenie, koszt może wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Natomiast w przypadku bardziej skomplikowanych napraw, takich jak wymiana części lub całych wtryskiwaczy, koszt może sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Zalecam skontaktować się z mechanikiem lub specjalistą od wtryskiwaczy, aby uzyskać dokładną wycenę kosztu regeneracji dla twojego pojazdu.

Czy ta opinia była pomocna?

Drechu

Wystawiono 3 lata temu

Polecali mi tę usługe w warsztacie, dopytałem na czym polega regeneracja wtryskiwaczy i zdecydowałem się, tym bardziej że cena jest o wiele niższa niż zakup nowych wtrysków. Zobaczymy jak długo pociągną

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki