25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy | Koszt

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.84

Sprawdzoną metodą naprawy w przypadku usterek wtrysków Common Rail jest regeneracja wtryskiwaczy, koszt której w porównaniu do wymiany podzespołów na nowe prezentuje się zdecydowanie korzystniej. Cena tej naprawy zależna jest od kilku czynników, a są nimi:

 

  • model wtryskiwacza,
  • marka producenta,
  • poziom uszkodzenia wtrysków,
  • indywidualne ceny serwisu.

 

Ciężko jest więc określić uniwersalny koszt regeneracji dla każdego rodzaju wtryskiwaczy. W celu ustalenia dokładnej ceny tej naprawy warto sprawdzić cennik naszych usług. Regeneracja wtrysków jest też najlepszą opcją, jeżeli nie chcemy wydawać fortuny na wymianę uszkodzonych wtryskiwaczy. Ostatecznie to, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu, sprowadza się do ustalenia faktu, jakiego producenta wtryski znajdują się w naszym samochodzie – dla przykładu, wymiana wtrysków Denso może oznaczać koszt nawet 10 tysięcy złotych za komplet. Regeneracja nie tylko stanowi ułamek tej ceny, ale i same parametry wtrysków po takiej naprawie są nie do odróżnienia z fabrycznie nowymi podzespołami. W razie usterki wtryskiwaczy warto mieć na uwadze fakt, że zaniedbanie problemu może doprowadzić do kolejnych, jeszcze poważniejszych awarii układu paliwowego czy nawet silnika.

 

Wtryskiwacz Common Rail po regeneracji
Regeneracja wtryskiwaczy | Koszt


Odpowiadamy – ile trwa regeneracja wtryskiwaczy

Kolejnym argumentem, dla którego warto rozważyć opcję regeneracji jest także czas wykonania takiej naprawy. To, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy, zależy od możliwości warsztatu przeprowadzającego naprawę, ale regułą jest, że w profesjonalnych serwisach wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień. Co więcej, wykorzystanie zaawansowanych i specjalistycznych maszyn testujących zmniejsza ryzyko wystąpienia błędu. Jeśli więc zastanawiasz się nad szybką i przystępną cenowo regeneracją wtryskiwaczy Bosch, Delphi, Denso lub innych, warto udać się do sprawdzonego serwisu.

 

Przykładowy wtryskiwacz po jednodniowej regeneracji
Odpowiadamy – ile trwa regeneracja wtryskiwaczy

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO