Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja pomp wtryskowych Bosch

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 1000 dostępnych pomp Common Rail
Cena Gotowe pompy Common Rail - od 350 zł
Regeneracja pomp Common Rail - 285 zł (netto) + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja pomp wtryskowych

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regenerację pomp wtryskowych producenta Bosch przeprowadza się w momencie, gdy zaczynają wykazywać pierwsze objawy zużycia i zabrudzenia. Za pomocą regeneracji wyeksploatowane pompy wtryskowe odzyskują właściwe parametry pracy i są w pełni sprawne przez kolejny okres użytkowania.

Regeneracja pomp wtryskowych Bosch - co to?
Regeneracja pomp wtryskowych Bosch

1. Gdzie przeprowadzić regenerację pomp wtryskowych Boscha?

Na tego typu usługę najlepiej udać się do autoryzowanego serwisu Bosch z uwagi na kilka rzeczy:

- Po pierwsze, w takim serwisie stosowana jest nowoczesna technologia naprawy producenta Bosch, więc pompy wtryskowych naprawiane są z zachowaniem najwyższej dbałości o prawidłową funkcjonalność w układzie paliwowym.
- Autoryzowane Serwisy Bosch posiadają specjalistyczne urządzenia diagnostyczne i pomiarowe, dzięki którym wszelkie usterki są szybko lokalizowane i eliminowane.
- Autoryzacja samego producenta oznacza wymóg spełniania wszelkich standardów obsługi i jakości naprawy, więc korzystając z takiego warsztatu, można mieć pewność, że usługa zrealizowana jest w pełni profesjonalnie.
- Korzystając z oferty ASO, otrzymujemy dwuletnią gwarancję na regenerowane części bez ograniczeń co do przebytych kilometrów.

Na czym polega regeneracja pomp wtryskowych Bosch?

W pierwszej kolejności pompa jest demontowana i rozbierana na poszczególne części, aby ocena stanu technicznego była rzetelna. Następnie wszystkie elementy czyszczone są za pomocą metody termiczno-chemicznej, czyli główną rolę odgrywa w tym przypadku odpowiednia temperatura cieczy oraz dedykowany pompom wtryskowym detergent. Kolejną czynnością jest sprawdzenie stanu wszelkich uszczelnień i jeśli wymaga tego sytuacja, są wymieniane na nowe. Na koniec złożoną pompę wtryskową instaluje się na stole probierczym, gdzie testowana jest jej sprawność. Warunki stworzone w czasie testów są podobne do tych, które panują w układzie paliwowym podczas jazdy.

Regeneracja pomp wtryskowych Bosch
Na czym polega regeneracja pomp wtryskowych Bosch?

Indywidualny wydruk parametrów z urządzenia diagnostycznego jest potwierdzeniem rzetelności przeprowadzonej naprawy pompy wtryskowej, więc można ją od razu montować w samochodzie. Jeśli więc zaobserwujesz objawy towarzyszące zabrudzonej i niesprawnej pompie wtryskowej, zapytaj o kompleksową regenerację, zanim jazda autem będzie co najmniej nieprzyjemna.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono pół roku temu

@Bartek Dzień dobry, w zakładce „Kontakt” jest nasz numer telefonu, pod który należy się z nami skontaktować. Nasz Dział Obsługi Klienta udzieli Panu szczegółowych informacji dot. wtryskiwaczy

Czy ta opinia była pomocna?

Bartek

Wystawiono pół roku temu

Witam. Czy robicie przesyłki za granicę? konkretnie Niemcy. Jestem zainteresowany kupnem regenerowanych pomp do vwt5 63 kw. Ile kosztują 4 sztuki? Pozdrawiam.

Czy ta opinia była pomocna?

Janusz

Wystawiono Rok temu

Regeneracja pomp wtryskowych Bosch to proces naprawy lub odnowy pomp wtryskowych marki Bosch. Proces ten polega na oczyszczeniu, diagnozie i naprawie układu pompy wtryskowej, aby przywrócić jej prawidłową pracę. W procesie tym, mechanicy mogą naprawić lub wymienić uszkodzone elementy, takie jak uszczelki, tłoki i pierścienie, aby przywrócić sprawność pompy. Regeneracja pomp wtryskowych Bosch jest często tańszym rozwiązaniem niż wymiana na nowe pompy wtryskowe. Wymiana na nowe pompy wtryskowe są kosztowne. Regeneracja pomp wtryskowych to znacznie tańsza opcja, zwłaszcza dla starszych modeli pojazdów, których części zamienne są trudno dostępne lub droższe. Jednak należy pamiętać, że regeneracja pomp wtryskowych Bosch może być tylko tymczasowym rozwiązaniem, jeśli powodem usterki jest uszkodzony silnik lub inne komponenty układu paliwowego. W takim przypadku, konieczna może być generalna naprawa silnika lub całego układu paliwowego. Regeneracja pomp wtryskowych Bosch powinna być wykonywana przez wykwalifikowanych mechaników, którzy posiadają odpowiednie narzędzia i wiedzę do przeprowadzenia tego typu napraw. Zalecane jest również używanie oryginalnych części zamiennych marki Bosch, aby zapewnić prawidłową pracę pompy wtryskowej.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki