Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy w Dieslu

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Przyczyny usterek pompowtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy
Przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy w Dieslu

Serwisanci zajmujący się naprawą i regeneracją pompowtrysków, na podstawie swojego doświadczenia, najczęściej wskazują na poniższe przyczyny uszkodzeń pompowtryskiwaczy:

- Ciała obce znajdujące się w kiepskiej jakości paliwie, tankowanie niesprawdzonego oleju napędowego;
- Wykonanie nieprawidłowej regulacji pompowtryskiwaczy po wymianie;
- Nieumiejętny demontaż tych podzespołów, zazwyczaj przy użyciu nieodpowiednich narzędzi;
- Niewłaściwie zachodzący proces spalania mieszanki skutkujący uszkodzeniem końcówki pompowtrysku;
- Uszkodzenia mechaniczne spowodowane brakiem doświadczenia w instalacji i naprawie wtryskiwaczy;
- Zużycie się elementów wynikające z dużego przebiegu.

Wyżej wymienione czynniki wiążą się z wystąpieniem objawów uszkodzonych w Dieslu pompowtrysków. Dlatego, aby uniknąć problematycznych sytuacji w czasie jazdy, należy udać się do odpowiedniego serwisu samochodowego, aby zdiagnozować i wyeliminować źródło awarii. W celu naprawy pompowtryskiwaczy najlepiej zdecydować się na ofertę profesjonalnego warsztatu, który stosuje nowoczesną technologię naprawy i dysponuje specjalistycznymi urządzeniami.

1. Sposoby na to, jak sprawdzić, który pompowtrysk jest uszkodzony

Określenie stanu technicznego pompowtrysków można zacząć od sprawdzenia ich za pomocą testera diagnostycznego. Wówczas konieczne jest podłączenie urządzania do sterownika silnika i wybranie odpowiedniego modułu na interfejsie komputera. Po chwili możliwa jest ocena stanu pompowtryskiwaczy na podstawie uzyskanych w czasie testu korekt. Jednak aby szczegółowo dokonać oględzin tych podzespołów, należy wymontować je z układu paliwowego. Bez demontażu oraz rozłożeniu pompowtryski na poszczególne elementy, zlokalizowanie ewentualnych uszkodzeń, nie jest możliwe. Sprawdzanie parametrów pracy pompowtrysków 1.9 TDI po naprawie powinno zakończyć się na stole probierczym, gdzie poddane są testom w warunkach analogicznych do tych panujących w trackie jazdy.

Kompleksowa regeneracja pompowtryskiwaczy – cena

Cena usługi regeneracji jest o wiele niższa, niż w przypadku zakupu nowych fabrycznie podzespołów, dlatego niewątpliwie warto zdecydować się na taki sposób naprawy.
Parametry regenerowanych pompowtryskiwaczy są porównywane do nowych podzespołów, dlatego tak wielu kierowców Diesli postanawia regenerować pompowtryski, zamiast od razy instalować nowe, znacznie droższe.

Dzięki wszystkim czynnościom wchodzących w zakres regeneracji, czyli diagnozie, czyszczeniu części oraz wymianie niesprawnych elementów, możliwe jest odzyskanie 100% sprawności pompowtryskiwaczy. Naprawa tego rodzaju skutecznie eliminuje objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy 1.9 TDI oraz przywraca odpowiedni komfort podróżowania.

Regeneracja pompowtryskiwaczy – cena
Kompleksowa regeneracja pompowtryskiwaczy – cena

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Pompowtryskiwacze w silniku Diesla mogą ulec uszkodzeniu z kilku powodów. Oto kilka z nich: Zużycie mechaniczne: Pompowtryskiwacze są skomplikowanymi urządzeniami, które pracują pod bardzo wysokim ciśnieniem i mogą ulec zużyciu pod wpływem ciągłej eksploatacji. Zanieczyszczenie olejem napędowym: Zanieczyszczenie oleju napędowego może prowadzić do blokowania się lub uszkodzenia pompowtryskiwaczy. Nieprawidłowa konserwacja: Nieodpowiednie serwisowanie i brak wymiany filtrów mogą prowadzić do uszkodzenia pompowtryskiwaczy. Uszkodzenie elektroniki: Pompowtryskiwacze są również podłączone do elektroniki silnika, która może ulec awarii lub uszkodzeniu, co może prowadzić do problemów z ich działaniem. Wady fabryczne: Pompowtryskiwacze mogą być również wadliwe od samego początku, co może powodować problemy z ich działaniem.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki