Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryskiwacze 0414720403

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720403!

CENA od: 190 zł

Zdjęcie pompowtrysku 0414720403
Pompowtryskiwacze 0414720403

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 Pompowtryski 0414720403 można znaleźć także pod numerem: 03G130073B

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 


Czy warto zdecydować się na regenerację pompowtrysków 0414720403?

zregenerowany pompowtrysk 0414720403

Czy warto zdecydować się na regenerację pompowtrysków 0414720403?

Zregenerowane pompowtryski – opinie Klientów naszego serwisu na temat tej usługi są jak najbardziej pozytywne. Jednym z powodów są efekty, jakie jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki regeneracji. Pompowtrysk odzyskuje „świeżość” nie tylko w kwestii wizualnej, ale i funkcjonalnej, ponieważ uzyskane parametry można śmiało porównać do właściwości fabrycznie nowej części. Drugą zaletą regeneracji jest z pewnością koszt. Za usługę tego typu zapłacimy zdecydowanie mniej (bo około 300 zł) niż za pompowtryski nowe (cena sięga do około 3000zł).
Warto też wspomnieć o tym, że przyjmujemy zlecenia wpływające z każdego miejsca w Polsce, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu. Usługi kurierskie zdecydowanie ułatwiają możliwość skorzystania z naszej oferty, tym bardziej, że możemy zamówić przewoźnika na dogodną dla Klienta porę. Wówczas wystarczy tylko przekazać kurierowi pompowtrysk do regeneracji.

Na forach internetowych kierowcy często pytają, gdzie najlepiej regenerować pompowtryskiwacze. Jako specjaliści w tej dziedzinie radzimy, by zwracać szczególną uwagę na to, jakimi urządzeniami i narzędziami dysponuje dany serwis samochodowy. Profesjonalne stoły probiercze, czy specjalistyczne urządzenia diagnostyczne to podstawa dobrze wykonanej regeneracji. Koszt wymiany uszczelniaczy, końcówek, czy koszt regulacji pompowtryskiwaczy różni się w zależności od konkretnej pracowni samochodowej.

Po czym poznać, że pompowtryskiwacz 0414720403 jest uszkodzony?

Nasz samochód wykazuje wówczas kilka charakterystycznych objawów, które powinny nas uświadomić o usterce jednego z elementów układu paliwowego. Na pewno typową rzeczą jest niemożność odpalenia auta nie tylko, gdy silnik jest zimny, ale i wtedy, gdy jest już rozgrzany. Powodem do niepokoju powinna być też nierówna praca silnika i dziwne szarpania z tym związane. Powinniśmy zwrócić też uwagę na ilość i kolor dymu wydobywającego się z rury wydechowej.
Ponadto gasnący niespodziewanie samochód również świadczy o uszkodzonych pompowtryskach.
W takich przypadkach warto udać się do warsztatu samochodowego na analizę elementów układu paliwowego. Warto zareagować jak najwcześniej, nie chcemy przecież unieruchomić naszego auta na dłuższy czas i przyczynić się do szybszej eksploatacji pozostałych elementów silnika.

Udostępnij wpis

Komentarze

Łukasz

Wystawiono 2 miesiące temu

Na uszkodzenia pompowtryskiwaczy 0414720403 w silniku Diesla mogą wskazywać: 1. Niestabilna praca silnika: silnik może być trudny do uruchomienia lub może szarpać podczas jazdy. 2. Brak mocy: silnik może tracić moc i trudno jest rozpędzić pojazd. 3. Spadek spalania: spalanie może wzrosnąć, co oznacza, że silnik nie jest w stanie wykorzystać wszystkiego paliwa dostarczanego przez pompowtryskiwacze. 4. Wzrost emisji spalin: emisja spalin może wzrosnąć, co oznacza, że silnik nie pracuje prawidłowo. 5. Check engine: komputer pojazdu może wykryć błąd i wyświetlić komunikat na desce rozdzielczej. Jeśli wystąpią jakiekolwiek z tych objawów, należy skontaktować się z specjalistą lub autoryzowanym serwisem, który posiada odpowiednie narzędzia i wiedzę do diagnozowania i naprawy pompowtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki