25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720362

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720362!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720362
Pompowtryskiwacze 0414720362

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720362 można znaleźć także pod numerem: 038130073BQ.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Jak wyczyścić pompowtryskiwacze 0414720362?

Sposoby czyszczenia pompowtrysku 0414720362
Jak wyczyścić pompowtryskiwacze 0414720362?

 

Obecnie istnieje wiele sposobów na pozbycie się osadów i zanieczyszczeń z pompowtrysków. W zasobach Internetu można znaleźć wiele porad dotyczących tej czynności, a nawet tutoriale na YT przedstawiające krok za krokiem przebieg czyszczenia.

 

Jeśli chodzi o samodzielne czyszczenie pompowtrysków, to pomóc nam w tym może kilka popularnych i ogólnodostępnych detergentów. Jednym z najczęściej wymienianych na motoryzacyjnych forach dyskusyjnych jest Liqui Moly do pompowtryskiwaczy. Oczywiście poradzi sobie ze wstępnym oczyszczeniem części. Jednak w przypadku, gdy elementy pompowtrysku są mocno wyeksploatowane, a do tego oblepione różnego rodzaju brudami i tłustymi osadami, nasz środek myjący może sobie już nie poradzić. Sytuacja ta nie wymusza jednak zakupu nowego pompowtrysku. Alternatywą jest oddanie podzespołu na kompleksową regenerację. W zakres tego typu usługi wchodzi nie tylko czyszczenie, ale również wymiana wszelkich uszkodzonych elementów. Skupmy się jednak na możliwościach czyszczenia w serwisie samochodowym. Jednym z najczęściej stosowanych w profesjonalnych warsztatach, jak i najbardziej skutecznych sposobów mycia, które zresztą stosujemy w naszej pracowni, jest czyszczenie pompowtryskiwaczy ultradźwiękami. Polega na umieszczeniu zabrudzonych pompowtrysków w tzw. myjce ultradźwiękowej, gdzie wprawione w drgania pęcherzyki powietrza umożliwiają oderwanie się osadów od powierzchni pompowtrysku. Drugim bardzo skutecznym sposobem mycia jest czyszczenie termiczno-chemiczne. Jak sama nazwa wskazuje, jej sukces zawdzięczamy wysokiej temperaturze i odpowiedniemu detergentowi.

 

W tym miejscu warto dodać, że czyszczenie pompowtryskiwaczy 1.9 TDI domowymi sposobami nie przyniesie zadowalających rezultatów, a ponadto może spowodować pogłębienie uszkodzeń. Co więcej, użycie niewłaściwych narzędzi może trwale zniszczyć precyzyjną konstrukcję pompowtrysku.

 

Co wskazuje na uszkodzone pompowtryski?

 

Dysfunkcja pompowtryskiwaczy da nam się we znaki, a objawy takiej usterki są dosyć charakterystyczne. Naszą uwagę powinien zwrócić większy niż zwykle pobór paliwa i towarzyszący temu spadek mocy. Kolejnym znakiem rozpoznawczym jest kłopot z uruchomieniem jednostki napędowej, czyli po prostu silnika. Samochód będzie odmawiał posłuszeństwa zarówno przy zimnym, jak i przy rozgrzanym silniku. Często się też zdarza, że auto nagle i niespodziewanie gaśnie. O uszkodzonych pompowtryskach świadczy również zwiększona ilość dymu z wydechu, który będzie w czarnym lub białym kolorze.
Wyżej wymienione objawy są najczęściej zaobserwowanymi i wymienianymi przez Klientów naszej pracowni samochodowej.

 

Kierując się doświadczeniem i wieloma historiami naszych Klientów radzimy, aby nie lekceważyć znaków, jakie stopniowo przesyła nam auto. Świadomie dbajmy o prawidłową funkcjonalność naszego samochodu, a więc o bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO