Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryskiwacze 0414720302

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720302!

 

CENA od: 190 zł

Zdjęcie pompowtryskiwaczy 0414720302
Pompowtryskiwacze 0414720302

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Pompowtryski 0414720302 można znaleźć także pod numerem: 038130073BK.

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

  Czyszczenie pompowtrysków 0414720302

Sposoby czyszczenia pompowtrysku 0414720302
Czyszczenie pompowtrysków 0414720302

Wraz z eksploatacją naszego pojazdu, do powierzchni pompowtrysku przylega wiele zanieczyszczeń i osadów różnego typu. Znacznie wpływa to na pogorszenie środowiska pracy pompowtrysków, jak i na samo ich funkcjonowanie. Dobrą praktyką stosowaną przez wielu posiadaczy Diesli jest dolewanie do paliwa preparatu do czyszczenia pompowtryskiwaczy. Pozwala on na usuwanie drobnych zabrudzeń, bez konieczności demontaży pompowtrysków w warsztacie samochodowym. W sieci znajdziemy wiele porad dotyczących tego, jak wyczyścić pompowtryskiwacze, włącznie z tutorialami instruującymi krok po kroku, jak się za to zabrać i jakich detergentów użyć. Najczęściej polecanymi powszechnie dostępnymi środkami chemicznymi są Liqui Moly, STP czy TECH 2000 – bardzo dobrze sprawdzą się podczas czyszczenia lekko zabrudzonych części.

Sposobem, który przynosi świetne rezultaty, jest czyszczenie pompowtryskiwaczy ultradźwiękami, jednak chcąc skorzystać z tego typu usługi, musimy oddać pompowtryski do profesjonalnego serwisu.

Czyszczenie pompowtrysków i wymiana zużytych elementów wchodzą w zakres usługi regeneracji. Kompleksowa regeneracja jest bardzo opłacalna i korzystna nie tylko z uwagi na efekty, ale i na koszt, który jest kilka razy mniejszy niż zakup nowego pompowtrysku Bosch.

Udostępnij wpis

Komentarze

Walery

Wystawiono Ponad tydzień temu

Czyszczenie pompowtryskiwaczy 0414720302 z pomocą środków chemicznych jest jedną z metod naprawy tych elementów. Zanim przystąpimy do czyszczenia, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi środka chemicznego i przestrzegać wszystkich zaleceń producenta. Najczęściej czyszczenie pompowtryskiwaczy polega na demontażu wtryskiwacza i wyjęciu dyszy. Następnie dysza jest zanurzana w specjalnym rozpuszczalniku chemicznym przez określony czas. Po tym czasie, dysza jest dokładnie spłukana czystą wodą i suszona. Należy pamiętać, że czyszczenie pompowtryskiwaczy za pomocą środków chemicznych nie jest rozwiązaniem problemu w przypadku uszkodzeń mechanicznych, takich jak zużycie, pęknięcia czy inne uszkodzenia mechaniczne, w takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest wymiana pompowtryskiwacza.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki