25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720282

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720282!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720282
Pompowtryskiwacze 0414720282

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720282 można znaleźć także pod numerem: 038130073BR.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Jak wyczyścić pompowtryskiwacze 0414720282?

Sposoby czyszczenia pompowtrysku 0414720282
Jak wyczyścić pompowtryskiwacze 0414720282?

 

Można wymienić kilka sposobów czyszczenia pompowtrysków. Jedne są bardziej, drugie mniej skuteczne, my jednak zacznijmy od tych najbardziej znanych i efektywnych.
Pierwszy sposób to czyszczenie pompowtryskiwaczy ultradźwiękami. Ta metoda stosowana jest w profesjonalnych serwisach samochodowych i polega na poddaniu pompowtrysków działaniu tzw. myjki ultradźwiękowej. Jest o tyle skuteczna, że wprawione w drgania cząsteczki powietrza są w stanie dotrzeć do każdej szczeliny pompowtryskiwacza. Zachodzący wówczas proces kawitacji, powoduje oderwanie się, a tym samym usunięcie z powierzchni pompowtrysku wszelkich zanieczyszczeń i osadów.

 

Drugim równie precyzyjnym sposobem czyszczenia, jest mycie termiczno-chemiczne. Bardzo dobre rezultaty są osiągane dzięki użyciu specjalistycznego środka chemicznego i utrzymaniu odpowiednio wysokiej temperatury.
Sposobów na doraźne czyszczenie pompowtrysków też jest kilka. Najczęściej kierowcy wysokoprężnych silników Diesla stosują dodatki do paliwa, które mają wspomóc prawidłowe funkcjonowanie pompowtrysków.
Wszelkie zanieczyszczenia można też usunąć za pomocą ogólnodostępnych detergentów. Dają one dosyć dobre rezultaty, jednak sprawdzają się głównie przy wstępnym czyszczeniu. Z poważniejszymi zabrudzeniami nie dadzą sobie rady na tyle dobrze, by przywrócić pompowtryskom stuprocentową sprawność. Ponadto nie tylko zabrudzenia mogą powodować dysfunkcję układu paliwowego. Może się okazać, że drobne elementy pompowtrysku uległy zużyciu lub uszkodzeniu. W takim przypadku naprawa pompowtrysków będzie opierała się na ich kompleksowej regeneracji.

 

Czy warto skorzystać z kompleksowej regeneracji pompowtrysków?

 

Jako specjaliści w tej dziedzinie zdecydowanie polecamy usługę regeneracji z kilku ważnych powodów. Po pierwsze w zakres usługi regeneracji wchodzi nie tylko dokładna analiza stanu technicznego pompowtrysku, ale i bardzo dokładne czyszczenie części składowych wraz z wymianą wszystkich uszkodzonych bądź zużytych elementów.
Po drugie rezultaty tego typu usługi pozwalają nadać pompowtryskom „drugie życie”. Żywotność pompowtrysków po regeneracji pozwala przez długi czas cieszyć się sprawną i bezproblemową jazdą.
Kolejny plus kompleksowej regeneracji to cena – jest zdecydowanie niższa niż zakup pompowtryskiwaczy fabrycznie nowych, dlatego tak wielu kierowców decyduje się w pierwszej kolejności na tego rodzaju usługę.

 

Podsumowując, Klient otrzymuje w dobrej pompowtrysk, którego parametry odpowiadają fabrycznie nowym częściom, czego potwierdzeniem jest wydruk z owoczesnego stołu probierczego.
Zlecenia docierają do nas z terenu całej Polski – z pewnością świadczy to o popularności usługi regeneracji, ale jest także uznaniem dla wykonywanej przez nas pracy.
Zamów pompowtryskiwacz 0414720282 już teraz i dołącz do grona zadowolonych kierowców.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO