25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720036

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 4 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720036!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720036
Pompowtryskiwacze 0414720036

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720036 można znaleźć także pod numerem: 038130073AH.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Czyszczenie pompowtryskiwaczy 0414720036 – która metoda jest najbardziej skuteczna?

Metody czyszczenia pompowtrysków
Czyszczenie pompowtryskiwaczy 0414720036 – która metoda jest najbardziej skuteczna?

 

Metodą czyszczenia pompowtrysków, którą uważamy za jedną z najbardziej skutecznych, jest metoda termiczno-chemiczna. Jej skuteczność zawdzięczamy wysokiej temperaturze i właściwym detergentom.
Pompowtryskiwacze można też poddać czyszczeniu w specjalistycznym urządzeniu – tzw. myjce ultradźwiękowej, w której umieszczamy zużyte i zabrudzone pompowtryskiwacze. Często metoda ta jest też zwyczajowo określana jako czyszczenie pompowtryskiwaczy ultradźwiękami.

 

Wyżej opisane sposoby czyszczenia, stosowane są w naszej pracowni samochodowej i pozwalają uzyskać bardzo dobre rezultaty. Za pomocą regeneracji jesteśmy w stanie, przedłużyć żywotność wyeksploatowanym elementom, przywracając im stuprocentową sprawność.

 

Często jednak zdarza się, że do naszego warsztatu trafiają pompowtryski, które były czyszczone niewłaściwymi detergentami. Czyszczenie pompowtrysków bez odpowiednich narzędzi i środków czyszczących nie przynosi zadowalających efektów, ponadto łatwo można je wtedy uszkodzić. Na forach internetowych, posiadacze samochodów z wysokoprężnym silnikiem Diesla często szukają odpowiedzi na to, jak wyczyścić pompowtryskiwacze. Jednak wiemy już, że samodzielne mycie pompowtrysków nie jest skuteczne. Ponadto warto być świadomym, że nie wszystkie odpowiedzi, które znajdziemy w Internecie, są sprawdzone, bezpieczne i rzetelne.

 

Dlatego też, w przypadku, gdy nasze pompowtryski nie pracują we właściwy sposób, powinniśmy oddać je do sprawdzonego serwisu samochodowego na dokładną diagnostykę.
Na koniec warto jeszcze dodać, że czyszczenie pompowtrysków i ich kompleksowa regeneracja, odsunie w czasie konieczność zakupu nowych części, których cena jest zdecydowanie wyższa.

 

Jakie są objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy 0414720036?

 

Możemy wymienić kilka bardzo charakterystycznych objawów uszkodzonych pompowtryskiwaczy. Jednym z najczęściej występujących jest większe niż zazwyczaj kopcenie z rury wydechowej. Warto też wiedzieć, że w zależności od powodu awarii, kolor dymu będzie czarny lub biały. Kolejnym sygnałem jest zauważalny spadek mocy, przy paradoksalnie większej ilości pobieranego paliwa. Powodem do niepokoju jest także odczuwanie dziwnych szarpnięć samochodu. Jest to oczywiście spowodowane nieprawidłową pracą pompowtrysków, które przez swoją dysfunkcję nie są w stanie dozować odpowiedniej ilości mieszanki paliwowej.
Klienci naszego serwisu samochodowego często też wspominają, że mieli wielokrotny problem z odpaleniem samochodu. Sytuacja ta powtarzała się nie tylko przy pierwszej próbie odpalenia (na zimnym silniku), ale już w trakcie jazdy, gdy silnik zdążył się rozgrzać.

 

W przypadku, kiedy nasz pojazd daje nam typowe sygnały awarii pompowtrysków, nie należy ich ignorować. Uszkodzone części mają znaczący wpływ na szybsze zużywanie się pozostałych elementów układu paliwowego, ponieważ „zmuszają je” do pracy w nieodpowiednich warunkach.
Nie czekaj więc, aż Twój samochód zostanie totalnie unieruchomiony. Zamów nowe lub zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720036 już dzisiaj.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO