Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryskiwacze 0414720036

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720036!
CENA Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Pompowtryskiwacze 0414720036

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy
regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie pompowtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h,
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja pompowtrysków 0414720036

Pasuje do modeli:

FORD Galaxy 1.9 TDI WGR 1.9 66 04/2000 - 08/2006 ANU
FORD Galaxy 1.9 TDI WGR 1.9 66 09/1999 - 03/2000 ANU
SEAT Alhambra 1.9 TDI 7V9 1.9 66 06/2000 - 03/2010 ANU
VW Sharan 1.9 TDI 7M9, 7M6 1.9 66 04/2000 - 03/2010 ANU
VW Sharan 1.9 TDI 7M8 1.9 66 03/1999 - 02/2000 ANU

Pompowtryski 0414720036 można znaleźć także pod numerem:

038130073AH

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Czyszczenie pompowtryskiwaczy 0414720036 – która metoda jest najbardziej skuteczna?

Czyszczenie pompowtryskiwaczy 0414720036 – która metoda jest najbardziej skuteczna?

Metodą czyszczenia pompowtrysków, którą uważamy za jedną z najbardziej skutecznych, jest metoda termiczno-chemiczna. Jej skuteczność zawdzięczamy wysokiej temperaturze i właściwym detergentom. Pompowtryskiwacze można też poddać czyszczeniu w specjalistycznym urządzeniu – tzw. myjce ultradźwiękowej, w której umieszczamy zużyte i zabrudzone pompowtryskiwacze. Często metoda ta jest też zwyczajowo określana jako czyszczenie pompowtryskiwaczy ultradźwiękami. Wyżej opisane sposoby czyszczenia, stosowane są w naszej pracowni samochodowej i pozwalają uzyskać bardzo dobre rezultaty. Za pomocą regeneracji jesteśmy w stanie, przedłużyć żywotność wyeksploatowanym elementom, przywracając im stuprocentową sprawność. Często jednak zdarza się, że do naszego warsztatu trafiają pompowtryski, które czyszczono niewłaściwymi detergentami. Czyszczenie pompowtrysków bez odpowiednich narzędzi i środków czyszczących nie przynosi zadowalających efektów, ponadto łatwo można je wtedy uszkodzić. Na forach internetowych, posiadacze samochodów z wysokoprężnym silnikiem Diesla często szukają odpowiedzi na to, jak wyczyścić pompowtryskiwacze. Jednak wiemy już, że samodzielne mycie pompowtrysków nie jest skuteczne. Ponadto warto być świadomym, że nie wszystkie odpowiedzi, które znajdziemy w Internecie, są sprawdzone, bezpieczne i rzetelne. Dlatego też, w przypadku, gdy nasze pompowtryski nie pracują we właściwy sposób, powinniśmy oddać je do sprawdzonego serwisu samochodowego na dokładną diagnostykę. Na koniec warto jeszcze dodać, że czyszczenie pompowtrysków i ich kompleksowa regeneracja, odsunie w czasie konieczność zakupu nowych części, których cena jest zdecydowanie wyższa.

Jakie są objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy 0414720036?

Możemy wymienić kilka bardzo charakterystycznych objawów uszkodzonych pompowtryskiwaczy. Jednym z najczęściej występujących jest większe niż zazwyczaj kopcenie z rury wydechowej. Warto też wiedzieć, że w zależności od powodu awarii, kolor dymu będzie czarny lub biały. Kolejnym sygnałem jest zauważalny spadek mocy, przy paradoksalnie większej ilości pobieranego paliwa. Powodem do niepokoju jest także odczuwanie dziwnych szarpnięć samochodu. Jest to oczywiście spowodowane nieprawidłową pracą pompowtrysków, które przez swoją dysfunkcję nie są w stanie dozować odpowiedniej ilości mieszanki paliwowej. Klienci naszego serwisu samochodowego często też wspominają, że mieli wielokrotny problem z odpaleniem samochodu. Sytuacja ta powtarzała się nie tylko przy pierwszej próbie odpalenia (na zimnym silniku), ale już w trakcie jazdy, gdy silnik zdążył się rozgrzać. Kiedy nasz pojazd daje nam typowe sygnały awarii pompowtrysków, nie należy ich ignorować. Uszkodzone części mają znaczący wpływ na szybsze zużywanie się pozostałych elementów układu paliwowego, ponieważ „zmuszają je” do pracy w nieodpowiednich warunkach.

Nie czekaj więc, aż Twój samochód zostanie totalnie unieruchomiony. Zamów nowe lub zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720036 już dzisiaj.

Udostępnij wpis

Komentarze

Dariusz

Wystawiono Rok temu

Istnieje kilka metod czyszczenia pompowtryskiwaczy, ale najskuteczniejsza metoda to ultradźwiękowa. Metoda ultradźwiękowa polega na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych, które generowane są przez specjalny sprzęt do czyszczenia. Fale te pochodzą z generatora ultradźwięków i przenoszone są przez specjalną końcówkę na powierzchnię czyszczonego elementu. Fale te powodują mikrodrgania, które rozbijają osady i zanieczyszczenia na powierzchni pompowtryskiwaczy, co ułatwia ich usunięcie. Metoda ta jest skuteczna, ponieważ pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak otwory dysz, które są trudne do oczyszczenia przy użyciu innych metod. Dodatkowo, metoda ultradźwiękowa jest delikatna dla elementów pompowtryskiwaczy, co zwiększa ich trwałość. Inne metody czyszczenia pompowtryskiwaczy to chemiczne, mechaniczne i przemysłowe, każda Inne metody czyszczenia pompowtryskiwaczy to chemiczne, mechaniczne i przemysłowe, każda z nich ma swoje zalety i wady. Metoda chemiczna polega na użyciu specjalnych środków do czyszczenia, które rozpuszczają osady i zanieczyszczenia. Metoda mechaniczna polega na użyciu specjalnych narzędzi, takich jak szczotki i patyczki do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Metoda przemysłowa jest wykorzystywana w zakładach naprawczych i polega na użyciu specjalistycznego sprzętu do czyszczenia przy wykorzystaniu wysokiego ciśnienia. Jednakże, metoda ultradźwiękowa jest uważana za najskuteczniejszą i najdelikatniejszą dla elementów pompowtryskiwaczy, co pozwala na zwiększenie ich trwałości. Dlatego też zaleca się skorzystanie z tej metody jeśli chodzi o czyszczenie pompowtryskiwaczy 0414720036.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki