Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryskiwacze 0414720018

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720018!

 

CENA od: 190 zł

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720018
Pompowtryskiwacze 0414720018

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Pompowtryski 0414720018 można znaleźć także pod numerem: 038130073R.

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy 0414720018

Co wpływa na uszkodzenie pompowtrysków
Przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy 0414720018

Kilka czynników istotnie wpływa na stan techniczny, jak i poziom zużycia pompowtrysków. Pierwszy z nich dotyczy uszkodzeń, które wynikają z naturalnego eksploatowania samochodu podczas jazdy. Jednak zazwyczaj przyczyna awarii pompowtrysku leży po stronie kierowcy, który świadomie lub mniej przyczynia się skracania żywotności tego podzespołu.
Zdecydowany wpływ na funkcjonowanie pompowtrysków ma dostarczany im olej napędowy. Kiepska jakość mieszanki paliwowej, jak i wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w niej mogą powodować nie tylko niedrożność, ale i uszkodzenia końcówki rozpylacza.

Kolejnym powodem usterek bywają różnego rodzaju zmiany w sterownikach silnika. Tuning pompowtryskiwaczy mający na celu zwiększenie mocy, często wykonywany jest niewłaściwie bez odpowiednich narzędzi oraz wiedzy. Nie powinno więc dziwić, że tego typu praktyki w znacznym stopniu wpływają na nieprawidłową pracę pompowtrysków.

Gdy nasze pompowtryski wymagają naprawy, warto wybrać taki warsztat samochodowy, który będzie miał do dyspozycji właściwe narzędzia, nowoczesne maszyny oraz doświadczoną kadrę pracowników. Bez wyżej wymienionych rzeczy bardzo łatwo można naruszyć precyzyjną konstrukcję pompowtrysków. Nieprawidłowo wykonany montaż i demontaż, źle ustawione pompowtryski z pewnością nie wyeliminują problematycznych objawów związanych z awarią pompowtryskiwaczy.

Czy warto skorzystać z regeneracji pompowtryskiwaczy 0414720018 ?

W przypadku mocno zabrudzonych, jak i uszkodzonych pompowtrysków warto zdecydować się na proponowaną przez wiele serwisów samochodowych usługę regeneracji pompowtrysków. Profesjonalnie wykonana regeneracja pozwala odzyskać bardzo dobre parametry funkcjonalności pompowtrysków, porównywane nawet z fabrycznie nowymi podzespołami. Ponadto niezaprzeczalną zaletą tego typu usługi jest cena. Koszt regeneracji w zależności od danego modelu oraz oferty konkretnego warsztatu zaczyna się od około 300 zł, gdzie za nowe pompowtryskiwacze Bosch zapłacimy kilka razy więcej.
Razem z odnowioną częścią dostajemy nie tylko wydruk indywidualnych parametrów, potwierdzających sprawność pompowtrysku, ale również dwuletni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

Gdy tylko zauważymy pierwsze symptomy uszkodzenia pompowtrysków, naprawę warto powierzyć specjalistom. Ponadto reagując w odpowiednim momencie, zaoszczędzimy pieniądze na zbędnych naprawach naszego samochodu. Zamów pompowtryski 0414720018 i przywróć pełną sprawność Twojemu pojazdowi.

Udostępnij wpis

Komentarze

Michał

Wystawiono Tydzień temu

Pompowtryskiwacze są jednym z najważniejszych elementów systemu wtrysku paliwa w silnikach diesla. Uszkodzenie pompowtryskiwaczy może mieć wiele przyczyn: 1. Pompowtryskiwacze są skomplikowanymi urządzeniami, które pracują pod dużym ciśnieniem. W wyniku działania wysokiego ciśnienia i wibracji, elementy mechaniczne pompowtryskiwaczy mogą się zużywać i uszkadzać, co prowadzi do ich awarii. 2. Pompowtryskiwacze mogą być uszkodzone przez zanieczyszczenie paliwem lub olejem napędowym, które dostaje się do systemu wtrysku. 3. Pompowtryskiwacze są również kontrolowane przez elektronikę, która może ulec uszkodzeniu w wyniku zaniku napięcia, zwarć lub innych problemów. 4. Pompowtryskiwacze mogą być uszkodzone przez nieprawidłowy serwis, np. nieprawidłowe ustawienie lub nieodpowiedni dobór części zamiennych. 5. Pompowtryskiwacze mogą być również uszkodzone przez nieodpowiednie warunki pracy, takie jak niska jakość paliwa, wysokie temperatury, wysokie ciśnienie itp.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki