Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompa Common Rail 9422A040A

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoją, zamów zregenerowaną lub kup nową pompę Common Rail 9422A040A!
CENA Gotowe pompy Common Rail- od 350 zł
Regeneracja pompy Common Rail - 285 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Oferujemy:

  • regenerację pomp (wyłącznie na oryginalnych częściach Delphi),
  • sprzedaż pomp (po regeneracji i nowych).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
 Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie pompy Common Rail,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
 Oryginalne części firmy Bosch,
 Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h

Zarówno zregenerowane przez nas na sprzedaż, jak i pompy wtryskowe Klientów po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service.

Po regeneracji w naszym serwisie pompa gotowa jest do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki i uzyskasz gwarancję komfortowej, bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Przy odbiorze pompy otrzymasz także:

 ✔ Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający jej pełną sprawność,
 ✔ Dodatkowy oryginalny oring uszczelniający.

  Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów pompę CR do Twojego samochodu!  

Pompa wtryskowa 9422A040A pasuje do modeli:

Opel, Chevrolet, Ford 

Numery OE:

» HRP712,
» 96868903,

Mechanik stwierdził awarię pompy i zastanawiasz się, co zrobić? Czy nadaje się ona do regeneracji, czy tylko do wymiany? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się tym więcej martwić – po prostu skontaktuj się z nami i wyślij do nas uszkodzoną pompę, a po określeniu jej stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Pompa wtryskowa 9422A040A – jak wygląda proces regeneracji?

Na początku po otrzymaniu przez nas uszkodzonej pompy wysokiego ciśnienia poddajemy ją wstępnej weryfikacji i ocenie wzrokowej, aby ustalić jej ogólny stan techniczny. Następnie podzespół rozbieramy na części pierwsze i gruntownie czyścimy metodą termo-chemiczną z zastosowaniem ultradźwięków. Oprócz tego wymieniamy wszystkie zużyte elementy oraz uszczelnienia pompy. Później po ponownym złożeniu ma miejsce dokładne sprawdzenie pompy wtryskowej, cena którego jest wliczona w koszt usługi.

W tym celu wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny diagnostyczne. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, że pompa CR montowana do Twojego samochodu spełnia najwyższe standardy jakości. Gdy odzyska już ona swoje fabryczne wartości testowe, drukujemy protokół diagnostyczny, który dołączamy do zamówienia jako potwierdzenie, a sama pompa gotowa jest do wysyłki.

Regeneracja jest najkorzystniejszą opcją na usterkę pompy wtryskowej, dlatego nie zastanawiaj się dłużej – skontaktuj się z nami już teraz!

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Proces regeneracji pompy Common Rail 9422A040A, stosowanej w silnikach samochodów Opel, Chevrolet, Ford, obejmuje kilka kluczowych kroków: Demontaż: Pompa jest zdemontowywana z silnika i rozmontowywana na poszczególne elementy. Oczyszczanie: Wszystkie części pompy są dokładnie oczyszczane, aby usunąć brud, osad, rdzę i inne zanieczyszczenia. Diagnostyka: Przeprowadzana jest diagnostyka stanu poszczególnych elementów pompy, takich jak wałki, tłoki, uszczelki, itp. Naprawa: W razie potrzeby, wymienione są uszkodzone elementy pompy, takie jak tłoki, uszczelki, itp. Regeneracja: Wszystkie elementy pompy są poddawane procesowi regeneracji, takie jak ciśnieniowe czyszczenie, wymiana uszczelnień, itp. Montaż: Pompa jest złożona z powrotem, skontrolowana i przetestowana pod kątem prawidłowego działania. Testy: Pompa jest poddawana testom ciśnienia, przepływu, itp. w celu zweryfikowanie czy działa prawidłowo. Konserwacja: Na koniec, pompa jest poddawana konserwacji, takiej jak smarowanie, itp. Proces regeneracji pompy Common Rail jest skomplikowany i wymaga specjalistycznego sprzętu oraz doświadczenia, dlatego zaleca się skorzystanie z usług specjalistycznego serwisu w celu przeprowadzenia tego procesu.

Czy ta opinia była pomocna?

Robert

Wystawiono 3 lata temu

Zakupiłem u WAS pompę CR na wymianę! Tak, jak obiecane mi było, wysyłka była zaraz na drugi dzień, więc jestem zadowolony z jakości świadczonych przez Bosch Pawlik usług.

Czy ta opinia była pomocna?

Mariusz Walaszek

Wystawiono 3 lata temu

Witam serdecznie, czy posiadają Państwo może pompę delphi na wymianę o numerze 9422A040A ?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki