Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompa Common Rail 0445010105

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj swoją, kup zregenerowaną lub zamów nową pompę Common Rail 0445010105 Bosch!

sklep
CENA: od 350 zł
DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY
Pompa Common Rail 0445010105 na regenerację i sprzedaż
Pompa Common Rail 0445010105

Oferujemy:

  • regenerację pomp (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż pomp (po regeneracji i nowych).

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, pompę do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zarówno zregenerowane przez nas na sprzedaż, jak i pompy wtryskowe Klientów po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie pompa gotowa jest do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki i uzyskasz gwarancję komfortowej, bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Przy odbiorze pompy otrzymasz także:

 ✔ Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający jej pełną sprawność,
 ✔ Dodatkowy oryginalny oring uszczelniający.


  Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów pompę CR do Twojego samochodu!  

Pompa wtryskowa 0445010105 dla wybranych modeli silników Toyota występuje także pod innymi numerami katalogowymi:

» 1077220071,
» 2210033040,
» 0986437335,
» 0 445 010 105.

Mechanik stwierdził awarię pompy i zastanawiasz się, co zrobić? Czy nadaje się ona do regeneracji, czy tylko do wymiany? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się tym więcej martwić – po prostu skontaktuj się z nami i wyślij do nas uszkodzoną pompę, a po określeniu jej stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!Pompa wtryskowa 0445010105 – objawy

Pompa wtryskowa 0445010105 po naprawie
Pompa wtryskowa 0445010105 – objawy

Uszkodzona pompa Common Rail objawy daje dość wyraźne i łatwo zauważalne podczas zwykłego użytkowania pojazdu. Są to przede wszystkim trudności z rozruchem, a nawet zupełny brak możliwości odpalenia samochodu, zwiększone dymienie na czarno podczas przyśpieszania, spadki mocy w trakcie jazdy czy też nierównomierna praca silnika. Te wszystkie oznaki są nie tylko uciążliwe – pozostawione bez reakcji mogą w krótkim czasie doprowadzić do zużycia się innych elementów układu paliwowego. W wyniku usterki pompy najbardziej zaś narażone na uszkodzenia są wtryskiwacze. To sprawia, że zaniechanie działań naprawczych odpowiednio wcześniej może ostatecznie wiązać się z kilkukrotnie większymi kosztami naprawy.

Dlatego też nie czekaj aż dojdzie do poważnego uszkodzenia pompy wtryskowej – skontaktuj się z nami już teraz, a rozwiążemy problem awarii za Ciebie. Dzięki gruntownemu wyczyszczeniu metodą termo-chemiczną, wymianie zużytych elementów oraz regulacji parametrów pompy szybko i sprawnie przywracamy pełną sprawność podzespołu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono 2 miesiące temu

Decyzja o regeneracji pompy Common Rail 0445010105 Toyota zależy od indywidualnej sytuacji i kosztów związanych z tą naprawą. Regeneracja pompy Common Rail polega na naprawie i odnowieniu jej, tak aby działała prawidłowo. W tym celu mogą być wymienione uszkodzone części, przeprowadzone testy, a także sprawdzona jakość i wydajność pompy. Jeśli koszt regeneracji pompy jest znacznie niższy niż koszt zakupu nowej, to może się opłacać. Z drugiej strony, jeśli koszt regeneracji jest zbliżony do kosztu nowej pompy, to może być lepszym wyborem zakup nowej. Zalecam skontaktowanie się z mechanikiem lub specjalistą, który może dokładnie ocenić stan pompy i doradzić, czy opłaca się ją regenerować, czy lepiej jest zakupić nową.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki