Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Podkładki regulacyjne do wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso stanowią integralną część wtryskiwacza i mają decydujący wpływ na dostosowanie dawki paliwa oraz zapewniają poprawną pracę podzespołu. Wartością normalizującą jest w tym wypadku grubość podkładki definiującej skok zaworu. Każda zmiana grubości jakiejkolwiek z podkładek ma istotny wpływ na określony rodzaj dawki. Właśnie takie parametry podlegają kalibracji z udziałem elementów, jakimi są podkładki regulacyjne wtryskiwaczy.

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso
Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso

Wymiana podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy

Niepodważalnym faktem jest więc ogromny udział podkładek regulacyjnych wtryskiwaczy Denso w zapewnieniu stabilnej i zrównoważonej pracy elementów wtryskowych. Zdarza się jednak, że elementy wtrysku regulowane przez podkładki ulegają zużyciu na skutek wieloletniej pracy w niesprzyjających warunkach, przez co wtryskiwacze zaczynają sygnalizować pierwsze symptomy uszkodzeń. Ważne jest w tym wypadku dostosowanie odpowiedniej podkładki, która zminimalizuje wady innych podzespołów, tak by regulacja wtryskiwaczy podkładkami mogła przebiegać bez zakłóceń.

Wymiany podkładek dokonuje się podczas regeneracji wtryskiwaczy w profesjonalnym serwisie, a przy okazji czyści się również inne części składowe tego podzespołu, by wyeliminować inne przyczyny problemów. Wybierając regenerację wtryskiwaczy w przeznaczonym do tego serwisie, zyskamy pewność, że dobór części do wtryskiwaczy takich, jak podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso, zostanie wykonany prawidłowo z przeprowadzeniem wszystkich niezbędnych pomiarów stałych części wtryskiwacza oraz sporządzeniem obliczeń, na podstawie których ustala się odpowiednie wymiany podkładek. Tak złożony proces wymaga wysokich kwalifikacji, które posiadają pracownicy autoryzowanych serwisów. To przekłada się na wysoką jakość usługi, zapewniającą doskonałą pracę wtryskiwaczy z gwarancją, która w naszym wypadku udzielana jest na okres 2 lat, ale zregenerowane wtryski są w stanie posłużyć nam znacznie dłużej.

Wymiana podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy
Wymiana podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso są nakładkami montowanymi na końcówkach wtryskiwaczy, które pozwalają na regulację ciśnienia podawanego paliwa. Służą one do korekcji dawki paliwa w silniku, w celu uzyskania optymalnej pracy silnika. Podkładki regulacyjne Denso są dostępne w różnych rozmiarach, aby pasowały do różnych modeli wtryskiwaczy. Podkłądki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na wysokie ciśnienie i temperaturę. Regulacja ciśnienia paliwa za pomocą podkładek jest procesem, który powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę, ponieważ nieprawidłowa regulacja może prowadzić do uszkodzenia silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

@Patrycz

Wystawiono 3 lata temu

Podkładki w moich wtryskiwaczach były wymieniane pierwszy raz od nie pamiętam kiedy. ZUżyły się raczej naturalnie i samochód zaczął dziwnie szarpać. oddałem wtryski na serwis i tam mieli wszystkie Części do regeneracji wtryskiwaczy. Zalatwiłem więc wszystko w jednym miejscu. Polecam regeneracje wtryskiwaczy bo działają później jak nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Waldemar Gąsior

Wystawiono 3 lata temu

A wtryski denso też Państwo regenerujecie? Dokładnie chodzi mi o numer wtrysków 23670-0R050?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki