25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Podzespoły będące integralną częścią wtryskiwacza, jakimi są podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso, pełnią bardzo ważną funkcję mającą decydujący wpływ na poprawną pracę oraz dostosowane dawki paliwa. Właśnie takie parametry podlegają kalibracji z udziałem elementów, jakimi są podkładki regulacyjne wtryskiwaczy. Wartością normalizującą jest w tym wypadku grubość podkładki definiującej skok zaworu. Każda zmiana grubości jakiejkolwiek z podkładek ma najistotniejszy wpływ na określony rodzaj dawki.

 

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso
Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso

 

Wymiana podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy

 

Niepodważalnym faktem jest więc ogromny udział podkładek regulacyjnych wtryskiwaczy Denso w zapewnieniu stabilnej i zrównoważonej pracy elementów wtryskowych. Zdarza się jednak, że elementy wtrysku regulowane przez podkładki ulegają zużyciu na skutek wieloletniej pracy w niesprzyjających warunkach, przez co wtryskiwacze zaczynają sygnalizować pierwsze symptomy uszkodzeń. Ważne jest w tym wypadku dostosowanie odpowiedniej podkładki, która zminimalizuje wady innych podzespołów, tak by regulacja wtryskiwaczy podkładkami mogła przebiegać bez zakłóceń.

 

Wymiany podkładek dokonuje się podczas regeneracji wtryskiwaczy w profesjonalnym serwisie, a przy okazji czyści się również inne części składowe tego podzespołu, by wyeliminować inne przyczyny problemów. Wybierając regenerację wtryskiwaczy w przeznaczonym do tego serwisie, zyskamy pewność, że dobór części do wtryskiwaczy takich, jak podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso, zostanie wykonany prawidłowo z przeprowadzeniem wszystkich niezbędnych pomiarów stałych części wtryskiwacza oraz sporządzeniem obliczeń, na podstawie których ustala się odpowiednie wymiany podkładek. Tak złożony proces wymaga wysokich kwalifikacji, które posiadają pracownicy autoryzowanych serwisów. To przekłada się na wysoką jakość usługi, zapewniającą doskonałą pracę wtryskiwaczy z gwarancją, która w naszym wypadku udzielana jest na okres 2 lat, ale zregenerowane wtryski są w stanie posłużyć nam znacznie dłużej.

 

Wymiana podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy
Wymiana podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy

Komentarze

@Patrycz 2021-07-08 08:48:16

Podkładki w moich wtryskiwaczach były wymieniane pierwszy raz od nie pamiętam kiedy. ZUżyły się raczej naturalnie i samochód zaczął dziwnie szarpać. oddałem wtryski na serwis i tam mieli wszystkie Części do regeneracji wtryskiwaczy. Zalatwiłem więc wszystko w jednym miejscu. Polecam regeneracje wtryskiwaczy bo działają później jak nowe.

Waldemar Gąsior 2021-06-18 15:29:18

A wtryski denso też Państwo regenerujecie? Dokładnie chodzi mi o numer wtrysków 23670-0R050?

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO