Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Podzespoły będące integralną częścią wtryskiwacza, jakimi są podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso, pełnią bardzo ważną funkcję mającą decydujący wpływ na poprawną pracę oraz dostosowane dawki paliwa. Właśnie takie parametry podlegają kalibracji z udziałem elementów, jakimi są podkładki regulacyjne wtryskiwaczy. Wartością normalizującą jest w tym wypadku grubość podkładki definiującej skok zaworu. Każda zmiana grubości jakiejkolwiek z podkładek ma najistotniejszy wpływ na określony rodzaj dawki.

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso
Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso

Wymiana podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy

Niepodważalnym faktem jest więc ogromny udział podkładek regulacyjnych wtryskiwaczy Denso w zapewnieniu stabilnej i zrównoważonej pracy elementów wtryskowych. Zdarza się jednak, że elementy wtrysku regulowane przez podkładki ulegają zużyciu na skutek wieloletniej pracy w niesprzyjających warunkach, przez co wtryskiwacze zaczynają sygnalizować pierwsze symptomy uszkodzeń. Ważne jest w tym wypadku dostosowanie odpowiedniej podkładki, która zminimalizuje wady innych podzespołów, tak by regulacja wtryskiwaczy podkładkami mogła przebiegać bez zakłóceń.

Wymiany podkładek dokonuje się podczas regeneracji wtryskiwaczy w profesjonalnym serwisie, a przy okazji czyści się również inne części składowe tego podzespołu, by wyeliminować inne przyczyny problemów. Wybierając regenerację wtryskiwaczy w przeznaczonym do tego serwisie, zyskamy pewność, że dobór części do wtryskiwaczy takich, jak podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso, zostanie wykonany prawidłowo z przeprowadzeniem wszystkich niezbędnych pomiarów stałych części wtryskiwacza oraz sporządzeniem obliczeń, na podstawie których ustala się odpowiednie wymiany podkładek. Tak złożony proces wymaga wysokich kwalifikacji, które posiadają pracownicy autoryzowanych serwisów. To przekłada się na wysoką jakość usługi, zapewniającą doskonałą pracę wtryskiwaczy z gwarancją, która w naszym wypadku udzielana jest na okres 2 lat, ale zregenerowane wtryski są w stanie posłużyć nam znacznie dłużej.

Wymiana podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy
Wymiana podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono 2 miesiące temu

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy Denso są nakładkami montowanymi na końcówkach wtryskiwaczy, które pozwalają na regulację ciśnienia podawanego paliwa. Służą one do korekcji dawki paliwa w silniku, w celu uzyskania optymalnej pracy silnika. Podkładki regulacyjne Denso są dostępne w różnych rozmiarach, aby pasowały do różnych modeli wtryskiwaczy. Podkłądki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na wysokie ciśnienie i temperaturę. Regulacja ciśnienia paliwa za pomocą podkładek jest procesem, który powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę, ponieważ nieprawidłowa regulacja może prowadzić do uszkodzenia silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki