Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Odblokowanie wtrysku

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja i odblokowanie wtrysku

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Czynność odblokowywania wtrysku przebiega w następujący sposób:

  • dekompletuje się wtryskiwacz na części,
  • ocenia się stan poszczególnych podzespołów,
  • skrupulatnie usuwa się naleciałości brudu z każdego podzespołu,
  • wymienia się kompletnie zużyte elementy na sprawne,
  • ponownie składa się wyczyszczony i odblokowany wtrysk.

Najczęściej skuteczne i bezpieczne odblokowanie wtrysku zachodzi w kilku etapach, które składają się na proces jego regeneracji. Pozwala ona w całości usunąć zanieczyszczenia i opiłki, przez które występuje zablokowany wtryskiwacz Delphi lub Bosch czy też wszystkie pozostałe, nawet te mniej popularnej produkcji.

Są to podstawowe czynności wykonywane w drodze regeneracji, które pozwalają odblokować zablokowane wtryskiwacze. Po czyszczeniu wykonuje się jeszcze określoną ilość testów, mających na celu sprawdzenie zregenerowanych podzespołów, a z użyciem sterownika silnika dokonuje się kodowania wtryskiwaczy.

Odblokowanie wtrysku
Odblokowanie wtrysku

Jak odwiesić wtryskiwacz

Z wykorzystaniem regeneracji możemy także w całości odwiesić wtryskiwacz. Pozwala ona w kompletny sposób pozbyć się cząstek brudu, które odpowiadają za zawieszający się lub zablokowany wtrysk. Charakteryzuje ją wyjątkowo wysoką skuteczność, którą zawdzięcza ona wieloletniemu doświadczeniu specjalistycznych serwisów, które na bieżąco przeprowadzają takie zabiegi. Zasługę ma w tym wykwalifikowana kadra, która doskonale radzi sobie także z problemem, jakim jest klekotanie wtryskiwaczy, który jest jednym z objawów wtrysku podlegającego odblokowaniu. Jest to możliwe z pomocą odpowiednich narzędzi i maszyn, którymi dysponują autoryzowane serwisy. To wszystko składa się na gwarancję jakości przeprowadzonej usługi, którą w takiej pracowni wykonuje się tylko w jeden dzień. To sprawia, że bardzo szybko odzyskujemy w pełni odblokowany i zregenerowany wtrysk, który działa dosłownie jak nowy.

Jak odwiesić wtryskiwacz?
Jak odwiesić wtryskiwacz?
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Odblokowanie wtrysku to także proces, który polega na usunięciu blokad lub ograniczeń wprowadzonych przez producenta do systemu wtryskowego w celu ograniczenia mocy silnika lub spełnienia norm emisji spalin. Proces ten jest często wykonywany przez tunerów lub warsztaty specjalizujące się w modyfikacjach silników. Odblokowanie wtrysku może polegać na zmianie map wtryskiwania paliwa, zwiększeniu ciśnienia wtrysku, usunięciu ograniczeń w układzie dolotowym lub innych modyfikacjach. Odblokowanie wtrysku może przynieść korzyści w postaci zwiększenia mocy silnika i lepszych osiągów, jednak należy pamiętać, że takie modyfikacje mogą prowadzić do niezgodności z normami emisji spalin, a także mogą skrócić żywotność silnika i układu wtryskowego.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki