25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Odblokowanie wtrysku

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

Najczęściej skuteczne i bezpieczne odblokowanie wtrysku zachodzi w kilku etapach, które składają się na proces jego regeneracji. Pozwala ona w całości usunąć zanieczyszczenia i opiłki, przez które występuje zablokowany wtryskiwacz Delphi lub Bosch czy też wszystkie pozostałe, nawet te mniej popularnej produkcji. Czynność odblokowywania wtrysku przebiega w następujący sposób:

  • dekompletuje się wtryskiwacz na części,
  • ocenia się stan poszczególnych podzespołów,
  • skrupulatnie usuwa się naleciałości brudu z każdego podzespołu,
  • wymienia się kompletnie zużyte elementy na sprawne,
  • ponownie składa się wyczyszczony i odblokowany wtrysk.

Są to podstawowe czynności wykonywane w drodze regeneracji, które pozwalają odblokować zablokowane wtryskiwacze. Po czyszczeniu wykonuje się jeszcze określoną ilość testów, mających na celu sprawdzenie zregenerowanych podzespołów, a z użyciem sterownika silnika dokonuje się kodowania wtryskiwaczy.

Odblokowanie wtrysku
Odblokowanie wtrysku

Jak odwiesić wtryskiwacz

Z wykorzystaniem regeneracji możemy także w całości odwiesić wtryskiwacz. Pozwala ona w kompletny sposób pozbyć się cząstek brudu, które odpowiadają za zawieszający się lub zablokowany wtrysk. Charakteryzuje ją wyjątkowo wysoką skuteczność, którą zawdzięcza ona wieloletniemu doświadczeniu specjalistycznych serwisów, które na bieżąco przeprowadzają takie zabiegi. Zasługę ma w tym wykwalifikowana kadra, która doskonale radzi sobie także z problemem, jakim jest klekotanie wtryskiwaczy, który jest jednym z objawów wtrysku podlegającego odblokowaniu. Jest to możliwe z pomocą odpowiednich narzędzi i maszyn, którymi dysponują autoryzowane serwisy. To wszystko składa się na gwarancję jakości przeprowadzonej usługi, którą w takiej pracowni wykonuje się tylko w jeden dzień. To sprawia, że bardzo szybko odzyskujemy w pełni odblokowany i zregenerowany wtrysk, który działa dosłownie jak nowy.

Jak odwiesić wtryskiwacz?
Jak odwiesić wtryskiwacz?

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA