Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Objawy uszkodzonej podkładki pod wtryskiem

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Oznaki uszkodzonej podkładki pod wtryskiem

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Zazwyczaj objawy zużytej podkładki pod wtryskiem będą podobne do objawów zużytych wtryskiwaczy, dlatego możesz zaobserwować w swoim pojeździe np. kopcenie podczas zwiększania obrotów, spalanie większej ilości paliwa, bardzo trudne albo praktycznie niemożliwe uruchomienie silnika. Symptomy te oczywiście zależą od stopnia zaawansowania uszkodzeń, ponieważ delikatne dysfunkcje mogą przez dłuższy czas nie alarmować o stanie postępującego w obrębie wtrysku zniszczenia. Podkładka jest bowiem integralnym podzespołem elementu wtryskowego, dlatego w drodze regeneracji wtryskiwaczy następuje wymiana podkładki pod wtryskiem. Do prawidłowej pracy wtryskiwacza niezbędna jest sprawność wszystkich jego podzespołów. W związku z tym uszkodzona podkładka będzie wiązała się z niesprawnym wtryskiem.

Objawy uszkodzonej podkładki pod wtryskami
Objawy uszkodzonej podkładki pod wtryskiem

Jakie są objawy zużytych podkładek pod wtryskami

Objawy uszkodzonych wtryskiwaczy, to również objawy zużytych podkładek pod wtryskami i może nastąpić wtedy:

 - utrudniony lub całkowicie niemożliwy rozruch jednostki napędowej,
 - nasilające się przy zwiększeniu obrotów kopcenie,
 - wyraźnie zwiększony pobór paliwa,
 - charakterystyczne dźwięki i drgania w obrębie silnika,
 - ciągłe pojawianie się kontrolki „check engine”.

Ignorowanie tych symptomów, ostatecznie całkowicie uniemożliwi odpalenie silnika, prowadząc do wyraźnej awarii samochodu. Ważna jest, więc odpowiednio szybka reakcja i zwrócenie się o pomoc do autoryzowanego serwisu, gdzie wykwalifikowana kadra na bieżąco przywraca części układu zasilania do sprawności. Podczas usługi regeneracji wtryskiwaczy w takiej placówce zyskamy pewność, że zostanie dobrana odpowiednia grubość podkładki pod wtryskiem objawy, więc szybko zostaną wyeliminowane. W procesie regeneracji wymiana uszczelki pod wtryskiem dci to zwykle rutyna, ponieważ zwykle zniszczenia w jej obrębie są na tyle duże, że jedynie nowa część będzie w stanie spełniać swoje funkcje. Koszt wymiany podkładki nie jest duży, nawet biorąc pod uwagę wykonanie pełnej regeneracji, jest ona zdecydowanie bardziej opłacalna niż zakup nowych wtryskiwaczy.

Jakie są objawy zużytych podkładek pod wtryskami
Jakie są objawy zużytych podkładek pod wtryskami?
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Podkładka pod wtryskiem to mały element, który jest umieszczony pomiędzy wtryskiwaczem a głowicą cylindra. Uszkodzenie tej podkładki może prowadzić do różnych objawów, takich jak: Wzrost poziomu emisji spalin: Uszkodzona podkładka pod wtryskiem może powodować nieprawidłowe dawkowanie paliwa i wzrost poziomu emisji spalin. Spadek mocy silnika: Uszkodzona podkładka pod wtryskiem może uniemożliwiać prawidłowe dawkowanie paliwa, co może prowadzić do spadku mocy silnika. Nierównomierna praca silnika: Uszkodzona podkładka pod wtryskiem może prowadzić do nierównomiernej pracy silnika, co objawia się niestabilnym obrotom silnika. Dziwne dźwięki: Uszkodzona podkładka pod wtryskiem może powodować dziwne dźwięki podczas pracy silnika. Niestabilna praca silnika

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki