Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Nowe wtryskiwacze vs. regenerowane, które wybrać? - To musisz wiedzieć!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

 Nowe wtryskiwacze vs. regenerowane, które wybrać? - To musisz wiedzieć!

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Stojąc przed dylematem kupna nowych wtryskiwaczy, a usługą regenerowania zazwyczaj zalecamy opcje regeneracji, jeśli tylko naprawa jest możliwa do zrealizowania i części nie są całkowicie zniszczone mechaniczne. Polecamy regeneracje wtryskiwaczy, ponieważ przedłuża ona żywotność naszych podzespołów o następny okres eksploatacyjny oraz zapewnia odzyskanie 100% sprawności części. Dodatkowo warto wiedzieć, że w większości przypadków bardzo opłaca się regenerować wtryski, ponieważ usługa jest stosunkowo tania, szybka, a także objęte dwuletnim okresem gwarancyjnym, jeśli naprawa jest przeprowadzana w specjalistycznym serwisie.

W sytuacji zdecydowania się na opcję kupna nowych wtrysków, musimy wiedzieć, że usługa wiąże się z kosztami rzędu kilku tysięcy za cały komplet. Dla porównania cena regeneracji jednego podzespołu zaczyna się od 150 zł.

Podsumowując, wybór między nowymi, a regenerowanymi wtryskami zależy w dużej mierze od stanu naszych podzespołów oraz budżetu, jakim dysponujemy. W przypadku wątpliwości, którą usługę wybrać, zalecamy przed podjęciem ostatecznej decyzji skontaktowanie się z profesjonalnym serwisem, aby mieć pewność, że wybraliśmy najlepszą opcję dla naszego auta.

Czy regenerowane wtryski trzeba kodować?

Tak, regenerowane wtryski zawsze trzeba kodować. Regeneracja podzespołów wiąże się z całkowita zmianą kodów IMA, dlatego parametry sprzed usługi stają się nieaktualne. W takiej sytuacji należy wykasować stare kody i wprowadzić aktualne parametry, aby komputer samochodu zauważył przeprowadzoną regeneracje. Dzięki wprowadzeniu nowych parametrów do sterownika, nasze podzespoły pracują wydajnie oraz równomiernie. Ponadto warto wiedzieć, że kodowanie wtrysków jest wymagane, aby samochód mógł spełniać wszelkie normy emisji spalin i jakości.

Należy pamiętać, że niezakodowane podzespoły mogą spowodować wystąpienie wielu niepokojących objawów, takich jak np. zaburzona praca silnika, utarta mocy czy szarpanie jednostki napędowej.

Czy warto kupić regenerowane wtryski?

Czy warto kupić regenerowane wtryskiwacze?

Tak, oczywiście warto kupować regenerowane wtryski. Zregenerowane wtryskiwacze odzyskują pełną żywotność na następny okres eksploatacyjny oraz 100% sprawności. Ponadto usługa regeneracji jest stosunkowo tanią opcją, a parametry zregenerowanych części są podobne do fabrycznie nowych wtrysków. Poświadczeniem tego są wydruki ze stołu probierczego.

Jaki jest koszt regeneracji wtryskiwaczy?

Koszt regeneracji wtryskiwaczy Common Rail zaczyna się od około 150 zł za sztukę. Dokładna cena regenerowania jest jednak niemożliwa do określenia, ponieważ ma na nią wpływ kilka czynników: marka i model pojazdu, wielkość usterki, rodzaj wtrysków czy wybór serwisu. Dodatkowo w niektórych przypadkach, koszty mogą być wyższe, jeśli inne części muszą być naprawione lub zastąpione. Dlatego dokładna wycena usługi jest możliwa tylko po skontaktowaniu się serwisem.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki