Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy opłaca się regenerować wtryski?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy opłaca się regenerować wtryski?
Czy opłaca się regenerować wtryski?

Wtryskiwacze jak najbardziej powinny być regenerowane, ponieważ dzięki temu odzyskują 100% swoich parametrów, a dodatkowo koszt tej usługi jest niezwykle korzystny cenowo, biorąc pod uwagę cenę zakupu, chociażby jednej sztuki wtrysku. Jeżeli masz zanieczyszczone wtryskiwacze, to oddaj je do serwisu do czyszczenia, a sam przekonasz się o jej efektach. Pamiętaj, że sprawne podzespoły w samochodzie mogą wytrzymać przebieg do nawet 250 tysięcy kilometrów, a dodatkowym powodem, dla którego warto regenerować wtryski, jest to, że brudne podzespoły mogą negatywnie wpłynąć na pracę silnika. Jeśli zaniedbasz regenerację wtrysków i całkowicie się zepsują, to będziesz musiał wydać na nowe dobre kilka tysięcy złotych. Warto również wiedzieć, że wtryskiwacze po wykonanej usłudze oczyszczania, są testowane na specjalistycznych urządzeniach diagnostycznych.

Regeneracja wtryskiwaczy – czy warto naprawiać wtryski w samochodzie? - Kalibracja wtryskiwaczy - cena

Wtryskiwacze Common Rail warto naprawiać, ponieważ ich jakość działania wpływa na pracę jednostki napędowej, a jeśli jeszcze dojdzie do uszkodzeń w silniku, to Twoje koszty bardziej wzrosną. Regeneracja wtrysków nie jest aż tak kosztowna, jak zakup nowego kompletu, więc lepiej się tym zainteresować. Te podzespoły po wyczyszczeniu muszą być poddane kalibracji i cenę tego także należy sobie doliczyć. Jeżeli fachowiec zapomniałby o zakodowaniu wtryskiwaczy, które przykładowo zostały zregenerowane, to dla sterownika jednostki napędowej podzespoły te w dalszym ciągu nie są sprawne. Każda wykonywana usługa na wtryskiwaczach musi być później zaadaptowana, bo w przeciwnym razie dojdzie w końcu do jakichś poważnych usterek.

1. Zepsute wtryskiwacze – regeneracja czy wymiana? - Wtryski używane czy regenerowane?

Jeżeli wiesz, że masz w aucie uszkodzone wtryski, to natychmiast oddaj je na diagnostykę w serwisie i zgódź się na ich regenerację, o ile będzie to możliwe. Dzięki temu wbrew pozorom zaoszczędzisz dużo pieniędzy i nie będzie potrzebna ich wymiana. Podzespoły te są bardzo drogie, a im bardziej luksusowy pojazd, tym wyższa cena wtryskiwaczy. Istnieje też możliwość zakupu regenerowanych wtrysków (tańsze od nowych) i takie byśmy Ci polecali, jednakże musisz znaleźć sprawdzony sklep internetowy. Nie zalecamy kupna używanych, bo mogą popracować w aucie tylko chwilę.

Zepsute wtryskiwacze – regeneracja czy wymiana? - Wtryski używane czy regenerowane?
Zepsute wtryskiwacze – regeneracja czy wymiana? - Wtryski używane czy regenerowane?

2. Wtryskiwacze – nowe czy regenerowane? - Regenerowane wtryskiwacze - opinie

Warto się zastanowić nad zakupem regenerowanych wtryskiwaczy ze względu na ich koszt i ich parametry, które po wyczyszczeniu na nowo zostają przywrócone i w zasadzie nie różnią się one od oryginalnych. Jeżeli regeneracja była dobrze wykonana i dodatkowo na dobrych częściach, to takie wtryski mogą Ci długo posłużyć. Opinie na temat regenerowanych wtrysków są z reguły dobre no, chyba że podzespoły te zostały źle wyczyszczone lub na tanich i słabych częściach, to zdarzają się klienci niezadowoleni.

Udostępnij wpis

Komentarze

Grzesiek

Wystawiono 2 lata temu

Regeneracja wtrysków to proces, w którym stary wtrysk jest naprawiany lub przywracany do stanu pierwotnego, zamiast zakupu nowego. Decyzja o tym, czy opłaca się regenerować wtryski, zależy od wielu czynników, takich jak stan wtrysków, koszty związane z ich regeneracją oraz dostępność nowych wtrysków. Jeśli wtrysk jest uszkodzony i nie nadaje się do naprawy, lepiej jest wymienić go na nowy. W przypadku, gdy wtrysk jest zanieczyszczony lub ma inne drobne usterki, regeneracja może być opłacalna. Koszty regeneracji wtrysków są zazwyczaj niższe niż zakup nowych, a regenerowane wtryskiwacze mogą być równie sprawne i trwałe jak nowe. Jednak regeneracja wtrysków wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy technicznej, dlatego najlepiej skontaktować się z profesjonalnym serwisem, który zajmuje się tego typu pracami. Serwis oceni stan wtrysków i doradzi, czy opłaca się je regenerować, czy lepiej je wymienić na nowe. Warto porównać koszty regeneracji z ceną nowych wtrysków i wziąć pod uwagę inne czynniki, takie jak gwarancja i dostępność, aby podjąć najlepszą decyzję.

Czy ta opinia była pomocna?

Blady45

Wystawiono 2 lata temu

Sprawdźcie sobie, ile kosztują nówki wtryski, to zobaczycie, czy regeneracja się opłaca czy nie xD Jeśli oczywiście da się regenerować, bo w niektórych przypadkach jest już po ptakach i trzeba kupić nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Kamil

Wystawiono 2 lata temu

Polecam regeneracje nie dość, że jest znacznie tańsza od zakupu nowych elementów, to jaka skuteczna. Ja tak zrobiłem ze swoimi wtryskami i rewelacja.

Czy ta opinia była pomocna?

Vavkowy

Wystawiono 2 lata temu

Ja jestem jak najbardziej za regeneracją i każdego znajomego, który potrzebuje próbuję przekonać do tego, że to jest usługa, która jest chyba najbardziej opłacalna

Czy ta opinia była pomocna?

szymek452@11

Wystawiono 2 lata temu

Jak mogłoby się nie opłacać czyścić wtryski... oczywiste, że opłaca...

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki