Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy opłaca się regenerować wtryski?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy opłaca się regenerować wtryski?
Czy opłaca się regenerować wtryski?

Wtryskiwacze jak najbardziej powinny być regenerowane, ponieważ dzięki temu odzyskują 100% swoich parametrów, a dodatkowo koszt tej usługi jest niezwykle korzystny cenowo, biorąc pod uwagę cenę zakupu, chociażby jednej sztuki wtrysku. Jeżeli masz zanieczyszczone wtryskiwacze, to oddaj je do serwisu do czyszczenia, a sam przekonasz się o jej efektach. Pamiętaj, że sprawne podzespoły w samochodzie mogą wytrzymać przebieg do nawet 250 tysięcy kilometrów, a dodatkowym powodem, dla którego warto regenerować wtryski, jest to, że brudne podzespoły mogą negatywnie wpłynąć na pracę silnika. Jeśli zaniedbasz regenerację wtrysków i całkowicie się zepsują, to będziesz musiał wydać na nowe dobre kilka tysięcy złotych. Warto również wiedzieć, że wtryskiwacze po wykonanej usłudze oczyszczania, są testowane na specjalistycznych urządzeniach diagnostycznych.

Regeneracja wtryskiwaczy – czy warto naprawiać wtryski w samochodzie? - Kalibracja wtryskiwaczy - cena

Wtryskiwacze Common Rail warto naprawiać, ponieważ ich jakość działania wpływa na pracę jednostki napędowej, a jeśli jeszcze dojdzie do uszkodzeń w silniku, to Twoje koszty bardziej wzrosną. Regeneracja wtrysków nie jest aż tak kosztowna, jak zakup nowego kompletu, więc lepiej się tym zainteresować. Te podzespoły po wyczyszczeniu muszą być poddane kalibracji i cenę tego także należy sobie doliczyć. Jeżeli fachowiec zapomniałby o zakodowaniu wtryskiwaczy, które przykładowo zostały zregenerowane, to dla sterownika jednostki napędowej podzespoły te w dalszym ciągu nie są sprawne. Każda wykonywana usługa na wtryskiwaczach musi być później zaadaptowana, bo w przeciwnym razie dojdzie w końcu do jakichś poważnych usterek.

1. Zepsute wtryskiwacze – regeneracja czy wymiana? - Wtryski używane czy regenerowane?

Jeżeli wiesz, że masz w aucie uszkodzone wtryski, to natychmiast oddaj je na diagnostykę w serwisie i zgódź się na ich regenerację, o ile będzie to możliwe. Dzięki temu wbrew pozorom zaoszczędzisz dużo pieniędzy i nie będzie potrzebna ich wymiana. Podzespoły te są bardzo drogie, a im bardziej luksusowy pojazd, tym wyższa cena wtryskiwaczy. Istnieje też możliwość zakupu regenerowanych wtrysków (tańsze od nowych) i takie byśmy Ci polecali, jednakże musisz znaleźć sprawdzony sklep internetowy. Nie zalecamy kupna używanych, bo mogą popracować w aucie tylko chwilę.

Zepsute wtryskiwacze – regeneracja czy wymiana? - Wtryski używane czy regenerowane?
Zepsute wtryskiwacze – regeneracja czy wymiana? - Wtryski używane czy regenerowane?

2. Wtryskiwacze – nowe czy regenerowane? - Regenerowane wtryskiwacze - opinie

Warto się zastanowić nad zakupem regenerowanych wtryskiwaczy ze względu na ich koszt i ich parametry, które po wyczyszczeniu na nowo zostają przywrócone i w zasadzie nie różnią się one od oryginalnych. Jeżeli regeneracja była dobrze wykonana i dodatkowo na dobrych częściach, to takie wtryski mogą Ci długo posłużyć. Opinie na temat regenerowanych wtrysków są z reguły dobre no, chyba że podzespoły te zostały źle wyczyszczone lub na tanich i słabych częściach, to zdarzają się klienci niezadowoleni.

Udostępnij wpis

Komentarze

Grzesiek

Wystawiono 9 miesiecy temu

Regeneracja wtrysków to proces, w którym stary wtrysk jest naprawiany lub przywracany do stanu pierwotnego, zamiast zakupu nowego. Decyzja o tym, czy opłaca się regenerować wtryski, zależy od wielu czynników, takich jak stan wtrysków, koszty związane z ich regeneracją oraz dostępność nowych wtrysków. Jeśli wtrysk jest uszkodzony i nie nadaje się do naprawy, lepiej jest wymienić go na nowy. W przypadku, gdy wtrysk jest zanieczyszczony lub ma inne drobne usterki, regeneracja może być opłacalna. Koszty regeneracji wtrysków są zazwyczaj niższe niż zakup nowych, a regenerowane wtryskiwacze mogą być równie sprawne i trwałe jak nowe. Jednak regeneracja wtrysków wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy technicznej, dlatego najlepiej skontaktować się z profesjonalnym serwisem, który zajmuje się tego typu pracami. Serwis oceni stan wtrysków i doradzi, czy opłaca się je regenerować, czy lepiej je wymienić na nowe. Warto porównać koszty regeneracji z ceną nowych wtrysków i wziąć pod uwagę inne czynniki, takie jak gwarancja i dostępność, aby podjąć najlepszą decyzję.

Czy ta opinia była pomocna?

Blady45

Wystawiono Rok temu

Sprawdźcie sobie, ile kosztują nówki wtryski, to zobaczycie, czy regeneracja się opłaca czy nie xD Jeśli oczywiście da się regenerować, bo w niektórych przypadkach jest już po ptakach i trzeba kupić nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Kamil

Wystawiono Rok temu

Polecam regeneracje nie dość, że jest znacznie tańsza od zakupu nowych elementów, to jaka skuteczna. Ja tak zrobiłem ze swoimi wtryskami i rewelacja.

Czy ta opinia była pomocna?

Vavkowy

Wystawiono Rok temu

Ja jestem jak najbardziej za regeneracją i każdego znajomego, który potrzebuje próbuję przekonać do tego, że to jest usługa, która jest chyba najbardziej opłacalna

Czy ta opinia była pomocna?

szymek452@11

Wystawiono Rok temu

Jak mogłoby się nie opłacać czyścić wtryski... oczywiste, że opłaca...

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki