Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy warto regenerować wtryski?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regenerowanie wtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy warto regenerować wtryskiwacze?
Czy warto regenerować wtryski?

Zdecydowanie warto regenerować wtryskiwacze, ponieważ odzyskują one tym sposobem fabryczne parametry pracy. Innymi, ważnymi powodami, dla których niewątpliwie warto skorzystać z usługi regeneracji, jest krótki czas trwania (zaledwie 2 dni) oraz korzystna cena (o wiele niższa niż cena nowych wtrysków). Ponadto profesjonalne serwisy samochodowe obejmują regenerowane części aż dwuletnim okresem gwarancyjnym. Stuprocentowa sprawność regenerowanych wtrysków jest potwierdzana podczas testów przeprowadzanych na specjalistycznym urządzeniu diagnostycznym.

1. Wtryskiwacze – zmora właściciela Diesla, czy warto je regenerować? - Na czym polega regeneracja wtrysków CR?

Zastanawiasz się, czy opłaca się regenerować wtryskiwacze Common Rail? Regeneracja przedłuży wtryskom żywotność na następny okres eksploatacyjny (ok. 150-250 tys. km), więc z pewnością warto z niej skorzystać. Zużyte wtryskiwacze potrafią przysporzyć kierowcom Diesli sporo kłopotów w czasie jazdy (gasnący, szarpiący silnik, utrata mocy, o wiele słabsze osiągi). Dlatego nie należy zwlekać z regeneracją, bo właśnie dzięki niej pozbędziemy się wyżej wymienionych problemów.

Regenerację rozpoczyna dokładna diagnostyka wszystkich części składowych wtrysku. Następnie są one dokładnie czyszczone, a uszkodzone i zużyte elementy zostają wymienione na nowe. Ostatnim krokiem jest zweryfikowanie parametrów wtrysku za pomocą testów wykonywanych na stole probierczym.

2. Wtryski do diesli – nowe, regenerowane, naprawiane czy używane? - Wymieniać jeden wtrysk czy wszystkie?

Stojąc przed dylematem, które wtryskiwacze wybrać, najlepiej zdecydować się na opcję regeneracji własnych wtrysków lub zakup zregenerowanych. Jest to wariant najkorzystniejszy cenowo, co więcej mamy do czynienia ze sprawdzonymi częściami, których sprawność jest potwierdzona specyfikacją.

W kwestii wymiany ilości wtrysków należy kierować się stanem technicznym każdego z nich. Jeśli uszkodzenia są niewielkie i obejmują tylko jeden wtrysk, nie ma potrzeby wymieniać wszystkich. Natomiast jeśli wtryski w naszym samochodzie są już dość zużyte, należy wymienić wszystkie, aby praca silnika, jak i samych wtrysków była równomierna.

Wtryski nowe, regenerowane, naprawiane czy używane?
Wtryski do diesli – nowe, regenerowane, naprawiane czy używane?

3. Naprawa wtrysków – tania metoda, ale czy skuteczna? - regeneracja wtryskiwaczy CR cena

Dzięki opracowanej technologii naprawy wtrysków możemy z powodzeniem regenerować te podzespoły układu paliwowego. Rezultaty regeneracji są tak dobre, że usługa cieszy się dużą popularnością pośród właścicieli Diesli. Kompleksowa regeneracja wtrysków Common Rail to koszt rzędu 450- 800 zł w zależności od rodzaju wtrysków, dostępności części i oferty danego warsztatu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy może być dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz naprawić wtryskiwacze, zamiast wymieniać je na nowe. Regeneracja polega na czyszczeniu, naprawie i ustawieniu na fabryczne parametry. Regeneracja wtryskiwaczy jest często tańszą alternatywą dla wymiany na nowe, ponieważ koszt regeneracji jest niższy niż koszt zakupu nowych wtryskiwaczy. Regeneracja wtryskiwaczy jest również dobrym rozwiązaniem, jeśli masz starszy pojazd, który ma trudno dostępne lub drogie części zamienne. W takim przypadku regeneracja wtryskiwaczy jest rozwiązaniem, które pozwala na przedłużenie żywotności pojazdu i jego dalszą eksploatację. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że regeneracja nie zawsze jest możliwa i niektóre wtryskiwacze mogą być trudne lub niemożliwe do naprawienia, w takim przypadku konieczna jest wymiana na nowe. Regeneracja też nie gwarantuje 100% skuteczności i niektóre usterki mogą powrócić po krótkim czasie.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki