Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Nieszczelne wtryski – objawy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Objawy nieszczelności wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Objawy nieszczelnych wtryskiwaczy
Nieszczelne wtryski – objawy

Awaria, jaką jest nieszczelny wtrysk, rozpoznamy po niżej wymienionych objawach:

- przede wszystkim jest to mokre gniazdo wtryskiwacza, które rzuci się w oczy w demontażu wtrysku;
- w kabinie samochodu wyczuwalny będzie nieprzyjemny zapach spalin;
- inni kierowcy z pewnością zaobserwują większy dym wydobywający się z naszego pojazdu;
- większe zużycie, a co za tym idzie, zapotrzebowanie na paliwo;
- nierównomierna i niestabilna praca jednostki napędowej, która znacznie obniża komfort jazdy;
- nagłe gaśnięcie silnika, a nawet całkowity brak możliwości uruchomienia samochodu.

Nieszczelność wtryskiwacza może powodować uszkodzenie podkładek, które naturalnie się zużywają i parcieją. Aby więc wyeliminować problematyczne objawy, konieczna jest wymiana i dopasowanie odpowiedniej grubości podkładek pod wtryski.

Naprawa uszkodzonych wtryskiwaczy – najlepszy sposób

Kiedy mamy do czynienia z nieszczelnymi wtryskami, objawami zabrudzonych wtrysków czy objawami lejących w dieslu wtryskiwaczy, najlepiej poddać je kompleksowej regeneracji. Czynności zawarte w tego typu usłudze skutecznie przywracają poprzednią użyteczność wtryskiwaczy. Parametry pracy wtryskiwaczy uzyskane w czasie regeneracji często porównywane są z całkiem nowymi podzespołami. Regenerację zrealizujemy w korzystnej cenie, dlatego cieszy się ona dużym powodzeniem wśród licznego grona posiadaczy silników Diesla.

Szczegółowa diagnostyka każdej z osobna części wtrysku pozwala na szybką lokalizację źródła awarii, a także dobór odpowiedniej metody naprawczej. W zakres regeneracji wchodzi także czyszczenie wtryskiwaczy, które zmywa z powierzchni wtrysku wszystkie zabrudzenia utrudniające mu pracę. Kolejną czynnością wykonywaną podczas regeneracji jest wymiana wszystkich zużytych podkładek pod wtryski oraz innych uszkodzonych elementów.

Ostatnim etapem regeneracji jest sprawdzenie właściwości wtrysków na urządzeniu testującym – tzw. stole probierczym. Wydruk parametrów uzyskanych w czasie pracy jest potwierdzeniem skuteczności przeprowadzonej regeneracji.

W momencie wystąpienia awarii wtryskiwaczy należy więc udać się do sprawdzonego i profesjonalnego serwisu samochodowego, który specjalizuje się w naprawie i kompleksowej regeneracji wtrysków. Doświadczeni mechanicy posiadają odpowiednie narzędzia, a także sprawdzone zestawy naprawcze do każdego modelu wtryskiwacza.

Naprawa uszkodzonych wtryskiwaczy
Naprawa uszkodzonych wtryskiwaczy – najlepszy sposób

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Nieszczelne wtryskiwacze Common Rail mogą powodować szereg objawów, które mogą wpływać na działanie silnika. Oto kilka z nich: Spadek mocy: Nieszczelne wtryskiwacze mogą powodować spadek mocy silnika, ponieważ nie podają odpowiedniej ilości paliwa do komory spalania. Problemy z uruchamianiem: Nieszczelne wtryskiwacze mogą powodować trudności z uruchomieniem silnika lub problemy z jego odpalaniem. Problemy z wyregulowaniem obrotów silnika: Nieszczelne wtryskiwacze mogą powodować trudności z utrzymaniem stałych obrotów silnika, co może skutkować ich nieregularnymi skokami. Problemy z przyspieszaniem: Nieszczelne wtryskiwacze mogą prowadzić do trudności z przyspieszaniem, ponieważ silnik nie otrzymuje odpowiedniej ilości paliwa. Wzrost zużycia paliwa: Nieszczelne wtryskiwacze mogą prowadzić do nadmiernego zużycia paliwa, ponieważ silnik nie otrzymuje odpowiedniej ilości paliwa. Nieprawidłowe wskazania na desce rozdzielczej: Wtryskiwacze mogą nie działać prawidłowo i powodować awarie, które mogą być sygnalizowane przez lampki check engine, DTC czy błędy na desce rozdzielczej. Zwiększona emisja spalin: Nieszczelne wtryskiwacze mogą prowadzić do zwiększenia emisji spalin, ponieważ silnik nie otrzymuje odpowiedniej ilości paliwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki