Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Naprawa wtryskiwaczy Diesla bez rujnowania portfela - czy to możliwe?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Problem z wtryskiwaczami paliwa w Twoim dieslu niekoniecznie musi oznaczać duży wydatek, związany z wymianą komponentów na nowe. Istnieje sprawdzony sposób na przywrócenie ich do życia bez rujnowania budżetu. 
Zanim jednak podejmiemy decyzję o naprawie, kluczowa jest:

  • Profesjonalna diagnostyka.

    Nierzetelny serwis samochodowy może chcieć naciągnąć Nas na wymianę wszystkich wtrysków, podczas gdy wystarczy naprawa wyłącznie jednego. Samodzielna diagnostyka może być skomplikowana i niezupełna, dlatego warto skorzystać z pomocy zaufanego mechanika, specjalizującego się w silnikach Diesla.

Regeneracja - drugie życie wtryskiwacza

Okazuje się, że w wielu przypadkach kompleksowa regeneracja wtryskiwacza w zupełności wystarcza, by przywrócić mu pełną sprawność. Jest to zdecydowanie o wiele tańsze rozwiązanie niż wymiana podzespołu na nowy, a przy tym równie skuteczna. Regeneracja polega na dogłębnym wyczyszczeniu, wymianie zużytych elementów i ponownym skalibrowaniu wtryskiwacza paliwa.

Pracownia regeneracji wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Naprawa wtrysków

Czy regeneracja wtryskiwaczy może poprawić wydajność silnika?

Regeneracja wtrysków paliwa może poprawić wydajność jednostki napędowej poprzez poprawę dawkowania paliwa przez wtryskiwacze.
Komponenty są odpowiedzialne za rozpylanie oleju napędowego w odpowiedniej ilości i czasie. Jeśli podzespoły pracują nieprawidłowo, mogą wywołać nierównomierne dawkowanie paliwa, co skutkuje niewłaściwym funkcjonowaniem silnika.
Profesjonalna regeneracja przywraca ich właściwe działanie i eliminuje wszelkie nieprawidłowości w ich pracy. To dzięki niej komponenty te mogą w dalszym ciągu dozować olej napędowy w prawidłowych ilościach, a silnik płynnie pracować.

Wymiana wtryskiwaczy – nowe, regenerowane, naprawiane czy używane?

Zregenerowane wtryskiwacze

Gdy naprawa uszkodzonych wtryskiwaczy jest niemożliwa do przeprowadzenia, ich wymiana jest nieunikniona. Komponenty możemy wymienić na nowe, oryginalne, już profesjonalnie zregenerowane bądź używane. Fabrycznie nowe elementy są sporym wydatkiem, dającym jednak pewność długotrwałej eksploatacji. Regenerowane bądź używane wtryski to warianty zdecydowanie bardziej korzystniejsze finansowo. W przypadku już zregenerowanych wtryskiwaczy mamy do czynienia z fachowo naprawionymi częściami, których sprawność potwierdzona jest pełną specyfikacją z testów.
W kwestii dotyczącej ilości wtryskiwaczy do wymiany należy skonsultować się z doświadczonym fachowcem, który rzetelnie oceni stan techniczny każdego z wtrysków. Jeżeli uszkodzenia są nieduże i obejmują wyłącznie jeden komponent, nie ma potrzeby wymiany wszystkich na nowe. Natomiast gdy podzespoły są już bardzo wyeksploatowane, warto wymienić wszystkie, aby praca silnika, jak i samych wtryskiwaczy była równomierna.

Czy można wymienić tylko jeden wtryskiwacz?

Gdy wtrysk ulegnie uszkodzeniu i przestanie działać właściwie, możemy zdecydować się na wymianę wyłącznie jednego podzespołu, bez konieczności wymiany pozostałych. Wymiana jednego z wtryskiwaczy jest możliwa, w przypadku, gdy stan techniczny pozostałych podzespołów wykazuje ich odpowiednią sprawność.  Wymiana niesprawnego komponentu pozwala naprawić problem, minimalizując tym samym koszty. Jednak zawsze należy upewnić się, czy pozostałe wtryskiwacze paliwa nie wykazują objawów końca okresu sprawności. Jeżeli pozostałe elementy znacznie odstaje od normy, to może się okazać, że musimy ponownie udać się do serwisu na wymianę, więc wymiana jednego wtrysku nie będzie mieć najmniejszego sensu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki