Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Naprawa wtryskiwaczy - czy jest to opłacalne?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

W większości przypadków regeneracja wtryskiwaczy paliwa jest bardzo opłacalną inwestycją, która znacznie niższym kosztem od ich wymiany przywraca podzespołom sprawność. Aby mieć pewność, że naprawa wtrysków będzie skuteczna, należy przeprowadzić ich dokładną diagnostykę. Tylko tak uzyskamy pewność, że regeneracja jest dobrym rozwiązaniem i warto w nią zainwestować. Naprawa podzespołów jest opłacalna kiedy:

  • Komponenty posiadają niewielkie uszkodzenia.
  • Cena regeneracji jest akceptowalna (jest niższa niż koszt zakupu nowych wtrysków).
  • Silnik pojazdu jest w dobrej kondycji ogólnej.

Decydując się na naprawę wtryskiwaczy warto upewnić się, że będzie ona przeprowadzona przez rzetelny serwis. Usługa powinna być wykonana według określonych procedur i przez wykwalifikowanych specjalistów, ponieważ tylko wtedy przyniesie zamierzone rezultaty. Autoryzowane serwisy samochodowe obejmują naprawiane części aż dwuletnim okresem gwarancyjnym, a pełna sprawność zregenerowanych wtrysków potwierdzana jest licznymi testami. Stojąc przed dylematem związanym z wtryskiwaczami, warto zrobić rozeznanie i zasięgnąć opinii specjalistów, aby mieć pewność, że podejmuje właściwą decyzję.

Serwis regeneracji wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Regeneracja wtryskiwaczy

Czy regeneracja wtryskiwaczy może poprawić wydajność silnika?

Regeneracja wtryskiwaczy może poprawić wydajność silnika i przywrócić prawidłowe dawkowanie paliwa przez wtryski.
Wtryski paliwa są odpowiedzialne za dawkowanie oleju napędowego do silnika. Jeżeli elementy pracują niewłaściwie, powodować mogą nierównomierne dawkowanie i rozpylanie paliwa, co skutkuje niewłaściwym działaniem jednostki napędowej.
Regeneracja komponentów przywraca ich prawidłowe działanie i eliminuje wszelkie nieprawidłowości w ich pracy, poprzez wymianę niesprawnych lub uszkodzonych części. Dzięki niej wtryskiwacze mogą dalej dozować paliwo w prawidłowych ilościach, a silnik może płynnie pracować.

Jaki przebieg wytrzymują regenerowane wtryskiwacze?

Poprawnie zregenerowane wtryskiwacze są w stanie wytrzymać nawet do 250 tysięcy kilometrów, czyli tyle, ile wynosi trwałość nowych komponentów, określona przez producenta.
To, jaki okres eksploatacyjny po regeneracji wytrzymają wtryski, zależy od wielu czynników. Fachowa regeneracja wtryskiwaczy, na najwyższej jakości częściach zazwyczaj przyczynia się do naprawdę długiej trwałości tych podzespołów. Ponadto na okres żywotności zregenerowanych wtryskiwaczy ma wpływ:

  • codzienny sposób eksploatacji auta przez właściciela,
  • dbałość o ogólną kondycję pojazdu i jego regularne serwisowanie,
  • użytkowanie prawidłowej jakość paliwa bez zanieczyszczeń,
  • systematyczność właściciela pojazdu w zakresie wymiany filtra paliwa oraz oleju silnikowego.

Chcąc zachować jak najdłuższą sprawność wtrysków, warto zastosować się do tych wskazówek. Jeśli będą one stale praktykowane, elementy po przebytej regeneracji mogą wytrzymać naprawdę długo.

Zregenerowany wtrysk

Wymiana wtryskiwaczy – nowe, regenerowane, naprawiane czy używane?

Kiedy naprawa wtryskiwaczy jest niemożliwa ich wymiana w naszym samochodzie jest nieunikniona. Wtryski możemy wymienić na nowe, oryginalne, już zregenerowane lub używane. Fabrycznie nowe komponenty są sporą inwestycją dającą jednak pewność długotrwałej eksploatacji. Regenerowane bądź używane wtryskiwacze paliwa to warianty zdecydowanie bardziej korzystniejsze cenowo. W przypadku zregenerowanych w serwisie wtryskiwaczy mamy do czynienia ze sprawdzonymi częściami, których sprawność jest potwierdzona pełną specyfikacją.
W kwestii wymiany ilości wtryskiwaczy należy skonsultować się z fachowcem, który kieruje się stanem technicznym każdego z wtrysków. Gdy uszkodzenia są niewielkie i obejmują wyłącznie jeden wtryskiwacz, nie ma potrzeby wymiany wszystkich. Jeśli natomiast podzespoły w naszym samochodzie są już bardzo wyeksploatowane, trzeba wymienić wszystkie, aby praca silnika, jak i samych wtryskiwaczy była równomierna.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki