Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Napięcie wtryskiwacza piezoelektrycznego

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Napięcie wtrysku piezoelektrycznego

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacz piezoelektryczny działa na zasadzie impulsu elektrycznego, który determinuję jego pracę, jaką jest bezpośredni wtrysk paliwa do silnika. Jednak sygnał do działania, jaki otrzymują wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens, ale też te innych marek, są przekazywane za pomocą sterownika silnika. Podzespół, o którym mowa jest niejako ulepszoną wersją wtryskiwacza elektromagnetycznego, a różni go od niego nieznacznie nieco inna konstrukcja. We wtryskiwaczach piezoelektrycznych napięcie wynosi 160 V i jest to wartość charakterystyczna dla modeli zaprojektowanych przez Boscha. Z kolei wtryskiwacze Delphi potrzebują jeszcze wyższego napięcia.

Napięcie wtryskiwacza piezoelektrycznego
Napięcie wtryskiwacza piezoelektrycznego

Wtryskiwacze piezoelektryczne

Złożoność elementów wtryskowych często jest powodem uszkodzeń w ich obrębie. Wrażliwe na wszelkie nieprawidłowości i zanieczyszczenia z upływem czasu ulegają zużyciu. Mimo że wtryskiwacze piezoelektryczne żywotność charakteryzuje dość dobra, to niestety po przejechaniu 200 – 250 tysięcy kilometrów mogą ulegać zużyciu. W takim wypadku poleca się wykonać regenerację tych podzespołów w autoryzowanym serwisie. Pozwala to przy pomocy zaawansowanych technik i dużego doświadczenia pracowników takich placówek przywrócić te podzespoły do pełnej żywotności. Rozwiązanie jest szczególnie warte uwagi, ponieważ jest niedrogie, a charakteryzuję się wysoką skutecznością, Zregenerowane wtryskiwacze piezoelektryczne odzyskują dawne funkcje, a ich napięcie znów jest właściwe. Wpływa to na doskonałą pracę silnika i lepszą jego wydajność, co przekłada się na wysoce komfortową jazdę.

Wtryskiwacze piezoelektryczne
Wtryskiwacze piezoelektryczne

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Napięcie wtryskiwacza piezoelektrycznego jest napięciem elektrycznym, które jest stosowane do aktywacji wtryskiwacza piezoelektrycznego w silnikach wysokoprężnych. Wtryskiwacz piezoelektryczny jest w stanie reagować na zmiany napięcia elektrycznego w ciągu kilku milisekund, co pozwala na precyzyjne wtrysk paliwa do komory spalania. Wymagane napięcie dla piezoelektrycznego wtryskiwacza zależy od konkretnego modelu i producenta.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki