Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Mokre gniazdo wtryskiwacza

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Mokre gniazdo wtrysku Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Częstym problemem przy wymianie podzespołów odpowiedzialnych za bezpośredni wtrysk paliwa do silnika, jest mokre gniazdo wtryskiwacza. W gniazdach są posadowione wtryskiwacze, które są głównym źródłem wszelkich problemów w układzie zasilania. Wrażliwe na zanieczyszczenia podzespoły ulegają w końcu wieloletniej eksploatacji. Wtedy nieszczelny wtryskiwacz objawy daje charakterystyczne i wpływa na to, że mamy mokre gniazdo wtryskiwacza. To właśnie za sprawą upuszczania przez nie paliwa może się ono pojawić w gniazdach wtryskiwaczy, a ignorowanie problemu będzie miało wpływ na jego pogłębienie. Podlega to więc szczegółowej diagnostyce w specjalistycznej pracowni, gdzie wykwalifikowana karda doskonale wie, jak uszczelnić gniazdo wtryskiwacza.

Mokre gniazdo wtryskiwacza
Mokre gniazdo wtryskiwacza

Paliwo w gniazdach wtryskiwaczy

Lokalizuje się je najczęściej podczas demontażu wtryskiwaczy, a powodem zaistnienia takiej sytuacji jest nic innego jak lejący wtryskiwacz. W zasadzie wtryskiwacz zajmuje się bezpośrednim wtryskiem paliwa, ale występujące w nim uszkodzenia mogą wpływać na zaburzenie tego procesu. Efektem tego jest to, że wtryskiwacz nie podaje wydajnie paliwa do silnika, przez co dostaje się ono pa za obszar jego działania. Uciekające paliwo ma wpływ na problem, jakim jest mokry wtryskiwacz, a także na mokre gniazdo wtryskiwacza, w którym jest posadowiony. Sytuacja taka ma miejsce z powodu uszkodzeń w obrębie wtryskiwaczy, które podlegają niezwłocznej wymianie. Przy demontażu tych części w profesjonalnym serwisie, duży nacisk kładzie się na dbałość o czystość gniazd wtryskiwaczy. Są one więc frezowane, pozbywa się z nich w ten sposób zanieczyszczeń i rdzy. Ma to zapewnić komfort podczas ponownego montażu wtrysków.

Paliwo w gniazdach wtryskiwaczy
Paliwo w gniazdach wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Gniazdo wtryskiwacza to rodzaj konstrukcji, w której wtryskiwacz jest osadzony bezpośrednio w gnieździe w cylindrze silnika, a paliwo jest podawane bezpośrednio do komory spalania. Taki układ pozwala na lepszą kontrolę wtrysku paliwa i jego dokładność. Jest to rozwiązanie stosowane w wielu nowoczesnych silnikach, zwłaszcza w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki