Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Które wtryskiwacze można naprawiać?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Naprawa wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Które wtryski są naprawialne
Które wtryskiwacze można naprawić?

Naprawa wtryskiwaczy jest możliwa niemal w każdym przypadku niezależnie od tego, czy są to wtryskiwacze elektromagnetyczne, czy piezoelektryczne. Profesjonalne serwisy zajmujące się regeneracją wtryskiwaczy, przeprowadzają tę usługę kompleksowo, wymieniając uszkodzone elementy wtrysku i przywracając mu parametry fabryczne. W procesie regeneracji bierze udział wiele dedykowanych urządzeń, które pozwalają zapewnić drugie życie uszkodzonym wtryskom. Całość usługi potwierdzona zostaje odpowiednim wydrukiem pomiarowym, a na zregenerowane wtryski udzielana jest dwuletnia gwarancja.

1. Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna? - Regeneracja wtryskiwaczy common rail

Kupno nowych wtryskiwaczy to koszt nawet kilku tysięcy złotych, dlatego regeneracja wtrysków jest dobrym rozwiązaniem nie tylko pod względem ceny, ale również poprawności ich działania. Wtryskiwacze poddane procesowi regeneracji odzyskują parametry fabryczne, co pozwala im działać przez kolejne lata.  Naprawa wtryskiwaczy jest skuteczna i polega na wymianie zniszczonych elementów składowych wtryskiwacza. Naprawione wtryskiwacze są sprawdzane pod względem funkcjonalności za pomocą maszyn diagnostycznych. 

2. Sposoby na zużyte wtryskiwacze - wymiana wtryskiwaczy jeden czy wszystkie

Kierowcy samochodów z silnikami diesla często zadają pytanie, czy można zregenerować tylko jeden wtrysk. Nie zachęcamy do podejmowania decyzji o regeneracji tylko jednego wtrysku. Oczywiście regeneracja jednego wtrysku jest możliwa, ale nieopłacalna. Zregenerowany wtrysk będzie pracował zgodnie z parametrami fabrycznymi. Z kolei stare, niezregenerowane wtryski mogą w tym samym czasie pracować na zupełnie innych parametrach. Wystąpienie tego typu rozbieżności w funkcjonowaniu doprowadzi do nieregularnego dawkowania paliwa, a w szybkim czasie do uszkodzenia pozostałych wtrysków. 

3. W jakich przypadkach można regenerować wtryskiwacze? - Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy

Najczęściej o tym, czy powinniśmy zainteresować się regeneracją wtryskiwaczy, będą świadczyć objawy wskazujące na problemy z funkcjonowaniem samochodu. Najprostszą i najbardziej zauważalną wskazówką problemów z wtryskiwaczami, będzie pojawienie się żółtej kontrolki check engine na tablicy rozdzielczej podczas jazdy. Niemożliwym do przeoczenia objawem jest również wydzielanie się z rury wydechowej dużej ilości czarnego dymu podczas jazdy. W niektórych przypadkach wydalane spaliny przybierają biały kolor - powodem jest niespalanie oleju podczas jazdy lub słabo odparowane paliwo, które nie uległo procesowi spalenia.  Objawy mogą również dotyczyć próby odpalenia samochodu i pracy silnika. Jeżeli podczas postoju auto gaśnie lub pojawiają się problemy z jego uruchomieniem, a także słyszalne jest stukanie, może świadczyć to o problemach z wtryskami. Po zauważeniu wymienionych objawów warto zgłosić się do serwisu w celach diagnostycznych. W przypadku konieczności regeneracji wtrysków serwis wykona usługę nawet w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia. 

4. Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail - regeneracja wtryskiwaczy cena forum

Warto zwrócić uwagę, że koszt regeneracji wtrysków jest nawet kilkukrotnie mniejszy w porównaniu do sytuacji, w której decydujemy się na zakup nowych. Dokładny koszt regeneracji jest zależny od ceny części zamiennych, uszkodzeń wtryskiwaczy oraz cen oferowanych przez serwisy samochodowe.

Cena regeneracji wtryskiwaczy forum
Regeneracja wtryskiwaczy cena forum

Decydując się na regeneracje wtrysków, warto pamiętać o poddaniu regeneracji całego kompletu, pozwoli to zapobiec częstym wizytom w serwisie. Informację na temat cen regeneracji wtrysków można uzyskać na witrynach poszczególnych serwisów. Warto również zapoznać się z opiniami o serwisach na różnych forach internetowych w celu upewnienia się co do kompleksowości oferty.

Udostępnij wpis

Komentarze

Alek

Wystawiono 2 lata temu

Wtryskiwacze można naprawiać, jeśli są uszkodzone lub nie działają prawidłowo z powodu zanieczyszczenia lub innych przyczyn, które da się usunąć. Naprawa wtryskiwaczy polega na przywróceniu ich do stanu używalności, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów. Możliwe jest naprawianie różnych rodzajów wtryskiwaczy, takich jak wtryskiwacze piezoelektryczne, common rail czy mechaniczne. Wtryskiwacze piezoelektryczne to nowoczesne wtryskiwacze, w których do otwierania i zamykania wtrysku służą specjalne elementy piezoelektryczne. Są one bardzo precyzyjne i odporne na zużycie, jednak mogą ulec awarii lub zanieczyszczeniu. W takim przypadku można je naprawić, np. poprzez wymianę uszkodzonych elementów lub czyszczenie. Wtryskiwacze common rail to wtryskiwacze, w których paliwo jest podawane pod wysokim ciśnieniem (dochodzącym nawet do 2000 bar) za pomocą wspólnego przewodu (common rail). Są one szeroko stosowane w silnikach Diesla i również mogą być naprawiane, np. poprzez naprawę lub wymianę uszczelnień czy tłoków. Wtryskiwacze mechaniczne to wtryskiwacze, w których otwieranie i zamykanie wtrysku jest sterowane mechanicznie za pomocą elementów ruchomych. Są one mniej precyzyjne i bardziej podatne na zużycie niż wtryskiwacze piezoelektryczne czy common rail, ale również mogą być naprawiane. W przypadku wtryskiwaczy mechanicznych naprawa może obejmować np. wymianę uszczelnień, tłoków czy zaworów.

Czy ta opinia była pomocna?

YtaHYta

Wystawiono 2 lata temu

Z tego co wiem, to w Dieslu nie ma problemów z naprawą wtrysków. Gorzej jest z benzyniakami, bo są nierozbieralne, więc żadnej części nie da się wymienić.

Czy ta opinia była pomocna?

Sławek

Wystawiono 2 lata temu

Dobrze, że jest możliwość naprawy wtrysków, bo jakby człowiek chciał kupić komplet nowych wtrysków.. to koszt byłby ogromny.

Czy ta opinia była pomocna?

Wojtek

Wystawiono 2 lata temu

Z tego co mi wiadomo, to naprawiać można wszystkie wtryski, no chyba, że mają jakieś mega duże uszkodzenia mechaniczne!

Czy ta opinia była pomocna?

LUKA_34

Wystawiono 2 lata temu

Znajomy kiedyś nie mógł zregenerować swoich wtrysków i musiał kupić nowe.... JA NA SZCZĘŚCIE MOGŁEM SWOJE ZREGENEROWAĆ

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki