Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy warto naprawiać wtryskiwacze?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Czy warto naprawiać wtryski?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy warto naprawiać wtryski?
Czy warto naprawiać wtryskiwacze?

Chcąc przedłużyć żywotność wtryskiwaczy, niewątpliwie warto zdecydować się na ich naprawę.
Wtryskiwacze to podzespoły układu paliwowego, które można skutecznie naprawiać nawet wtedy, gdy są całkiem zużyte. Wówczas metodą na to, by przywrócić im pełną sprawność, jest kompleksowa regeneracja. Technologia naprawy, doświadczenie kadry oraz dostęp do specjalistycznych urządzeń pozwala przywrócić wtryskiwaczom całkowitą funkcjonalność i wydajność. Naprawa zużytych wtryskiwaczy jest także znacznie korzystniejsza cenowo niż wymiana wtrysków na fabrycznie nowe. Należy jednak pamiętać, że im dłużej zwlekamy z naprawą, tym poziom uszkodzeń będzie większy, a co za tym idzie – wzrośnie także koszt naprawy.

Regeneracja wtryskiwaczy – czy warto naprawiać wtryski w samochodzie? – koszt regeneracji wtryskiwaczy

Regeneracja wtryskiwaczy polega w głównej mierze na czyszczeniu części z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń i detergentów, a także wymianie zużytych elementów. Etapy wchodzące w zakres regeneracji przywracają wyeksploatowanym częściom właściwe parametry. Wielu kierowców zastanawia się, czy warto regenerować wtryski i co zrobić w przypadku awarii. Jednak trzeba wiedzieć, że skuteczność, koszt, jak i szybkość usługi sprawiają, że zdecydowanie warto naprawiać zużyte wtryski, zamiast kupować od razu nowe.

1. Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna? – regeneracja wtryskiwaczy Forum

Jeśli regeneracja wtryskiwaczy byłaby nieskuteczna, nie miałaby tylu zwolenników. Owszem, jest to opcja znacznie tańsza niż zakup nowych fabrycznie wtryskiwaczy, jednak zupełnie nie ujmuje jej to efektywności. Regenerowane wtryskiwacze wykazują właściwości porównywane z nowymi wtryskami, dlatego niewątpliwie warto zdecydować się na taką usługę. Należy pamiętać jednak, aby zanadto nie zwlekać z naprawą, bowiem może się okazać, że regeneracja nie będzie już możliwa do zrealizowania.

2. Wtryskiwacze do diesla - nowe z ASO, regenerowane, naprawiane czy używane? – wymiana wtryskiwaczy koszt robocizny

Nowe wtryskiwacze z ASO z pewnością są całkowicie sprawne, a ich parametry zapewnią równomierne działanie silnika. Zdecydowanie tańszą opcją jest naprawa własnych, zużytych wtrysków lub zakup zregenerowanych. W takim przypadku również możemy mieć pewność co do sprawności części, ponieważ po naprawie zawsze otrzymujemy specyfikację potwierdzającą właściwości wtryskiwaczy. Najmniej pewną opcją wydaje się być zakup używanych wtrysków, ponieważ części te mogą pochodzić z różnych modeli samochodów. Co więcej, używane wtryski mogą okazać się niezdatne do dalszej eksploatacji.

Wtryskiwacze do diesla
Wtryskiwacze do diesla - nowe z ASO, regenerowane, naprawiane czy używane?

3. Wtryskiwacze diesla do roboty - naprawiać, czekać, czy może sprzedać auto? – Koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu

W momencie awarii z pewnością nie należy czekać, ponieważ nie zniknie sama z siebie, a wręcz jej poziom będzie stopniowo wzrastał. Nie musimy też sprzedawać od razu samochodu, bowiem zużyte wtryskiwacze można z powodzeniem naprawić. Należy jednak zdecydować się na naprawę w momencie wystąpienia pierwszych symptomów usterki, aby zminimalizować koszty wymiany wtrysków. Naprawione wtryski są w stanie wytrzymać 150 tysięcy kilometrów, czyli tyle, ile ich pierwotna minimalna żywotność.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Naprawa wtryskiwaczy może być opłacalna, jeśli usterka jest niewielka i sama naprawa jest tańsza niż wymiana wtryskiwacza na nowy. W takim przypadku naprawa wtryskiwacza może być rozsądnym wyborem. Jednak w przypadku poważnych usterek lub gdy wtryskiwacz jest mocno zużyty, lepszym rozwiązaniem może być jego wymiana na nowy lub regeneracja w profesjonalnym zakładzie. Przed podjęciem decyzji o naprawie wtryskiwaczy warto skonsultować się z mechanikiem lub serwisem samochodowym i wziąć pod uwagę koszty naprawy oraz oczekiwane efekty. W niektórych przypadkach naprawa wtryskiwaczy może być opłacalna, w innych lepszym wyborem może okazać się ich wymiana na nowe lub regeneracja.

Czy ta opinia była pomocna?

Kondzio

Wystawiono 2 lata temu

Zawsze warto przynajmniej spróbować naprawić wtryski, kupno nowych wiadomo może szarpnąć po kieszeni.

Czy ta opinia była pomocna?

Dawid

Wystawiono 2 lata temu

Jak ktoś chce, to może kupić nowe :D Wiadomo, że jak jest opcja naprawy, to warto skorzystać, bo nowe części kosztują teraz krocie.

Czy ta opinia była pomocna?

Gabriel.er

Wystawiono 2 lata temu

Pewnie, że zdecydowanie lepszą opcją jest naprawa. Oczywiście warto to robić, jednak nie zawsze niestety tak się da. Czasem trzeba wyłożyć trochę więcej kasy i co na to poradzisz..

Czy ta opinia była pomocna?

soniak_86

Wystawiono 2 lata temu

Popieram tych, którzy w pierwszej kolejności regenerują wtryski, a nie od razu wymieniają. Przecież to strata pieniędzy! XD

Czy ta opinia była pomocna?

ArekRZ

Wystawiono 3 lata temu

W cenie regeneracji mam praktycznie cały nowy wtryskiwacz i jeszcze z 2 letnia gwarancją. Lepsza opcja niż kupowanie nowych za parę tysięcy

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki