Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Kto powinien podjąć się regeneracji wtryskiwaczy? - zostaw to zadanie specjalistom

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Regeneracja wtryskiwaczy powinna zostać wykonana przez wykwalifikowany personel, który ma doświadczenie w obsłudze i naprawie układów wtryskowych. W najlepszym przypadku jest to specjalistyczny warsztat samochodowy lub serwis zajmujący się naprawą i regeneracją wtryskiwaczy. Fachowcy w takich miejscach posiadają odpowiednie narzędzia, wiedzę oraz dostęp do części zamiennych, co pozwala im skutecznie diagnozować problemy i dokonywać profesjonalnych napraw wtryskiwaczy. Samodzielne próby regeneracji przez osoby nieposiadające odpowiedniej wiedzy i doświadczenia mogą prowadzić do pogorszenia stanu wtryskiwaczy lub nawet uszkodzenia całego układu paliwowego w pojeździe. Dlatego też zaleca się oddanie tego zadania w ręce specjalistów.

Przykład brudnego wtryskiwacza
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Serwis regeneracji wtrysków Common Rail

Czy można zregenerować tylko jeden wtrysk?

Regeneracja pojedynczego wtryskiwacza może być możliwa, natomiast warto się zastanowić, czy to sensowne rozwiązanie. Instalacja w układzie paliwowym wtryskiwaczy o różnych parametrach może prowadzić do nieregularnej pracy silnika. Regeneracja np. jednego tudzież dwóch wtryskiwaczy może spowodować nierównomierne dawkowanie paliwa, co wpłynie na prawidłowe funkcjonowanie silnika. Zatem, jeżeli podzespoły wykazują znaczące zużycie, zaleca się regenerację wszystkich jednocześnie, aby zapewnić jednolity okres eksploatacyjny dla wszystkich komponentów.

Jak długo wytrzymują wtryskiwacze po regeneracji?

Wtryskiwacz na tle pracowni

Regenerowane wtryskiwacze mogą przetrwać dodatkowe 250 000 kilometrów, pod warunkiem odpowiedniej konserwacji układu paliwowego. Po regeneracji wtrysków odzyskują pełną wydajność, co potwierdzają testy na stołach probierczych. Parametry naprawionych wtryskiwaczy często dorównują nowym częściom, co czyni usługę regeneracji niezwykle popularną wśród właścicieli pojazdów z silnikami Diesla. Dodatkowym atutem jest 2-letnia gwarancja, którą oferują autoryzowane serwisy dokonujące regeneracji. Wystarczy skorzystać z oferty takich serwisów, aby mieć pewność co do jakości i trwałości regenerowanych części.

Czy wtryskiwacze po regeneracji należy zakodować?

Po przeprowadzeniu regeneracji wtryskiwaczy konieczne jest ich ponowne zakodowanie. Wymaga się tego, ponieważ istniejące parametry, na których wcześniej działały, są nie tylko niewłaściwe, ale również przestarzałe. Dlatego też po regeneracji należy najpierw poddać wtryskiwacze testom na stole probierczym. Dzięki temu komputer może wygenerować nowe kody IMA, które zostaną zaktualizowane w sterowniku silnika. W przeciwnym razie sterownik będzie nadal próbował stosować stare, nieprawidłowe wartości, co mogłoby prowadzić do nieefektywnej pracy wtryskiwaczy. Kody IMA zawierają precyzyjne informacje, dotyczące parametrów pracy każdego wtrysku (kody nadawane są indywidualnie dla danego wtryskiwacza), dlatego ich wprowadzenie jest kluczowe, aby zapewnić optymalne działanie systemu wtryskowego.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki