Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtryskiwaczy może wynosić od około 150 do 200 złotych w zależności od modelu i marki pojazdu, ceny części, a także serwisu samochodowego. Wymiana uszczelniaczy jest obowiązkowa, jeżeli uszkodzone oringi na pompowtryskach dają wyraźne objawy. Nie jest to powodem do zmartwień, gdyż w odniesieniu do następstw niesprawnych pompowtrysków koszt tego zabiegu jest niewielki. Cena za same uszczelniacze jest niewysoka, ale najczęściej podczas ich rutynowej wymiany konieczna jest także wymiana śrub mocujących, a to automatycznie wpływa na wyższy koszt usługi. Warto jednak wykonywać okresową regulację pompowtryskiwaczy, by poprawić funkcjonowanie silnika i wyeliminować wszelkie objawy uszkodzonych wtrysków.

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków
Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków

Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków 2.0 TDI

Czynność wymaga odpowiednich przyrządów i fachowej wiedzy dotyczącej budowy pompowtrysków. W usługach tych specjalizują się, więc autoryzowane serwisy, w których na bieżąco przeprowadza się okresową regulację wtryskiwaczy z wymianą uszczelniaczy i śrub pompowtrysków. Pozwala to wykluczyć narastające problemy, zwłaszcza gdy uszkodzone uszczelniacze wtryskiwaczy objawy są obserwowane już od jakiegoś czasu. Proces wymiany uszczelniaczy pompowtrysków, w samochodach z silnikiem 2.0 Tdi wymaga zdemontowania elementów oraz usunięcia zużytych uszczelnień. Czyści się sprawne podzespoły pompowtrysku, a w momencie składania elementu mocuje się nowe uszczelniacze. Ważne jest odpowiednie ustawienie pompowtryskiwaczy względem gniazd. Poprawny montaż ogranicza możliwość pojawienia się problemów związanych z nieefektywną wymianą. Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków, jaki oferują autoryzowane serwisy, jest zatem szczególnie godny uwagi. Ponadto kompleksowość zabiegu wykonanego w specjalistycznej pracowni wpływa na wysoką jakość funkcjonowania pompowtryskiwaczy.

Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków 2.0 TDI
Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono 4 miesiące temu

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków zależy od wielu czynników, takich jak: Marka i model pojazdu: Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków może się różnić w zależności od marki i modelu pojazdu. Części zamienne: Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków może się różnić w zależności od marki i jakości części zamiennych. Lokalizacja: Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków może się różnić w zależności od lokalizacji, gdzie jest wykonywana naprawa. Warsztat: Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków może się różnić w zależności od warsztatu, w którym jest wykonywana naprawa. W przypadku, gdy wymiana uszczelniaczy jest konieczna, koszt może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od wymienionych powyżej czynników. Ostateczny koszt może się różnić w zależności od konkretnego przypadku. Zalecam skontaktowanie się z kilkoma warsztatami samochodowymi lub specjalistami od pompowtrysków w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat kosztów wymiany uszczelniaczy w konkretnym przypadku.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki