25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

Pragniemy przybliżyć koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków, dlatego będzie on głównym tematem tego opracowania. Konieczna jest wymiana uszczelniaczy, jeżeli uszkodzone oringi na pompowtryskach objawy dają wyraźne. Nie jest to powodem do zmartwień, gdyż w odniesieniu do następstw niesprawnych pompowtrysków koszt tego zabiegu jest niewielki. Cena za same uszczelniacze jest niewysoka, ale najczęściej podczas ich rutynowej wymiany konieczna jest także wymiana śrub mocujących, a to automatycznie wpływa na wyższy koszt usługi. Warto jednak wykonywać okresową regulację pompowtryskiwaczy, by poprawić funkcjonowanie silnika i wyeliminować wszelkie objawy uszkodzonych wtrysków.

 

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków
Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków

 

Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków 2.0 TDI

 

Czynność wymaga odpowiednich przyrządów i fachowej wiedzy dotyczącej budowy pompowtrysków. W usługach tych specjalizują się, więc autoryzowane serwisy, w których na bieżąco przeprowadza się okresową regulację wtryskiwaczy z wymianą uszczelniaczy i śrub pompowtrysków. Pozwala to wykluczyć narastające problemy, zwłaszcza gdy uszkodzone uszczelniacze wtryskiwaczy objawy są obserwowane już od jakiegoś czasu. Proces wymiany uszczelniaczy pompowtrysków, w samochodach z silnikiem 2.0 Tdi wymaga zdemontowania elementów oraz usunięcia zużytych uszczelnień. Czyści się sprawne podzespoły pompowtrysku, a w momencie składania elementu mocuje się nowe uszczelniacze. Ważne jest odpowiednie ustawienie pompowtryskiwaczy względem gniazd. Poprawny montaż ogranicza możliwość pojawienia się problemów związanych z nieefektywną wymianą. Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków, jaki oferują autoryzowane serwisy, jest zatem szczególnie godny uwagi. Ponadto kompleksowość zabiegu wykonanego w specjalistycznej pracowni wpływa na wysoką jakość funkcjonowania pompowtryskiwaczy.

 

Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków 2.0 TDI
Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO