Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtryskiwaczy może wynosić od około 150 do 200 złotych w zależności od modelu i marki pojazdu, ceny części, a także serwisu samochodowego. Wymiana uszczelniaczy jest obowiązkowa, jeżeli uszkodzone oringi na pompowtryskach dają wyraźne objawy. Nie jest to powodem do zmartwień, gdyż w odniesieniu do następstw niesprawnych pompowtrysków koszt tego zabiegu jest niewielki. Cena za same uszczelniacze jest niewysoka, ale najczęściej podczas ich rutynowej wymiany konieczna jest także wymiana śrub mocujących, a to automatycznie wpływa na wyższy koszt usługi. Warto jednak wykonywać okresową regulację pompowtryskiwaczy, by poprawić funkcjonowanie silnika i wyeliminować wszelkie objawy uszkodzonych wtrysków.

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków
Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków

Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków 2.0 TDI

Czynność wymaga odpowiednich przyrządów i fachowej wiedzy dotyczącej budowy pompowtrysków. W usługach tych specjalizują się, więc autoryzowane serwisy, w których na bieżąco przeprowadza się okresową regulację wtryskiwaczy z wymianą uszczelniaczy i śrub pompowtrysków. Pozwala to wykluczyć narastające problemy, zwłaszcza gdy uszkodzone uszczelniacze wtryskiwaczy objawy są obserwowane już od jakiegoś czasu. Proces wymiany uszczelniaczy pompowtrysków, w samochodach z silnikiem 2.0 Tdi wymaga zdemontowania elementów oraz usunięcia zużytych uszczelnień. Czyści się sprawne podzespoły pompowtrysku, a w momencie składania elementu mocuje się nowe uszczelniacze. Ważne jest odpowiednie ustawienie pompowtryskiwaczy względem gniazd. Poprawny montaż ogranicza możliwość pojawienia się problemów związanych z nieefektywną wymianą. Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków, jaki oferują autoryzowane serwisy, jest zatem szczególnie godny uwagi. Ponadto kompleksowość zabiegu wykonanego w specjalistycznej pracowni wpływa na wysoką jakość funkcjonowania pompowtryskiwaczy.

Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków 2.0 TDI
Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków zależy od wielu czynników, takich jak: Marka i model pojazdu: Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków może się różnić w zależności od marki i modelu pojazdu. Części zamienne: Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków może się różnić w zależności od marki i jakości części zamiennych. Lokalizacja: Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków może się różnić w zależności od lokalizacji, gdzie jest wykonywana naprawa. Warsztat: Koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków może się różnić w zależności od warsztatu, w którym jest wykonywana naprawa. W przypadku, gdy wymiana uszczelniaczy jest konieczna, koszt może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od wymienionych powyżej czynników. Ostateczny koszt może się różnić w zależności od konkretnego przypadku. Zalecam skontaktowanie się z kilkoma warsztatami samochodowymi lub specjalistami od pompowtrysków w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat kosztów wymiany uszczelniaczy w konkretnym przypadku.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki