Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Kiedy wymienić wtryskiwacze?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wymiana wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Kiedy wymienić wtryski?
Kiedy wymienić wtryskiwacze?

Wtryskiwacze Common Rail należy wymienić, kiedy zużyte części nie są w stanie prawidłowo pracować, przez co samochód zaczyna szarpać, tracić moc i nie możemy go odpalić. To tylko niektóre objawy informujące o ewentualnych uszkodzeniach wtryskiwaczy, dlatego warto dowiedzieć się wówczas, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w Dieslu. Aby dokładnie określić stan techniczny wtryskiwaczy, należy przeprowadzić diagnostykę, która potwierdzi konieczność wymiany tych podzespołów. Kiedy żywotność wtryskiwaczy dobiega końca, można z powodzeniem przywrócić im zupełną sprawność za pomocą regeneracji. Wówczas nie musimy kupować nowych części, wystarczy, że własne, zużyte wtryski poddamy kompleksowej regeneracji. Na tego typu usługę warto udać się do serwisu specjalizującego się naprawą podzespołów układu wtryskowego.

Co ile wymieniać wtryskiwacze? – wymiana jednego czy wszystkich wtrysków

Minimalna żywotność wtryskiwaczy określana jest na dystans około 150 tysięcy kilometrów, jednak potrafią one wytrzymać znacznie dłużej. Nie ma więc sztywno postawionej granicy, wskazującej na konieczność wymiany wtrysków. Jeśli stan techniczny wtrysków jest zły, o czym poinformuje nas przeprowadzona diagnostyka, wówczas mechanik wskaże możliwe opcje naprawy. Głównym dylematem podczas awarii wtrysków jest to, czy wymieniać jeden, czy od razu wszystkie. Aczkolwiek i ta kwestia jest zależna od różnych czynników bowiem jeśli duży przebieg wskazuje na zużycie się części lepiej wymienić wszystkie. Jeśli jednak uszkodzony jest tylko jeden wtrysk, a pozostałe są w dobrym stanie, można wymienić tylko ten jeden.

1. Uszkodzone wtryskiwacze – regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Bardzo dobrą informacją dla użytkowników Diesli jest to, iż uszkodzone wtryski nie oznaczają jeszcze kosztownego zakupu nowych podzespołów. Dzięki kompleksowej regeneracji zużyte części odzyskują dawną sprawność na następny okres eksploatacyjny. Parametry pracy zregenerowanych wtrysków nie odbiegają od tych, jakie wykazują nowe podzespoły, dlatego tak wielu kierowców decyduje się na tego typu usługę. Co więcej, na regenerowane części zazwyczaj udzielana jest aż dwuletnia gwarancja. Za pomocą regeneracji pozbędziemy się problematycznych objawów, jakie towarzyszą uszkodzonym wtryskiwaczom.

Uszkodzone wtryski
Uszkodzone wtryskiwacze

2. Diagnostyka i wymiana wtryskiwaczy – ile trwa wymiana wtryskiwaczy CR?

Jeśli po przeprowadzonej diagnostyce okaże się, że stan techniczny wtryskiwaczy wymusza konieczność ich wymiany, wówczas kierowca ma 4 wyjścia. Może zregenerować własne zużyte wtryski, zakupić zregenerowane, używane albo fabrycznie nowe. Niewątpliwie warto zdecydować się na takie podzespoły, których sprawność potwierdzone jest testami na profesjonalnym stole probierczym. Wymiana wtryskiwaczy jest niezbędna do tego, by układ paliwowy mógł działać prawidłowo, więc nie można z nią zwlekać. Tym bardziej że wymiana wtrysków zajmuje zaledwie dwa dni, jeśli oczywiście nie ma problemu z dostępem do części.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Okres eksploatacji wtryskiwaczy zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj użytkowanego paliwa, jakość paliwa, styl jazdy kierowcy, warunki eksploatacyjne itp. Zazwyczaj producenci samochodów podają w instrukcji obsługi lub dokumentacji technicznej okresy, po jakich należy wymienić poszczególne elementy układu zasilania, w tym wtryskiwacze. W przypadku wtryskiwaczy w silnikach diesla zaleca się ich wymianę co około 100 000-150 000 kilometrów lub po upływie określonego przez producenta czasu eksploatacji.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki