Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Kiedy wtrysków nie opłaca się regenerować? - Wiedziałeś o tym?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Kiedy wtryskiwaczy nie opłaca się regenerować? - Wiedziałeś o tym?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtrysków nie opłaca się regenerować, gdy posiadają uszkodzenia mechaniczne lub zepsutą cewkę. W takiej sytuacji wymagana jest wymiana części na nowe lub zregenerowane. Dlatego zawsze zalecamy, aby nie jeździć z zepsutymi wtryskami, ponieważ uszkodzenia mechaniczne znacznie zwiększają koszty naprawy.

Warto jednak wiedzieć, że w większości przypadków, jeśli tylko usługa jest możliwa, zalecamy regeneracje. Zregenerowane wtryskiwacze mają przedłużoną żywotność o następny okres eksploatacyjny (150 tys. kilometrów) oraz parametry takie same jak w nowych częściach. Ponadto, usługa regeneracji jest bardzo opłacalna finansowo, kosz zregenerowania jednego wtrysku w dieslu zaczyna się już od 150 zł.

Czy warto regenerować jeden wtrysk?

W większości przypadków nie zalecamy regenerowania jednego wtrysku. Podczas awarii, owszem można naprawiać jeden wtryskiwacz, jeśli jednak samochód jest długo eksploatowany, istnieje wysokie ryzyko, że reszta podzespołów także jest zużyta. Dlatego, gdy dojdzie do uszkodzenia wtrysku, zazwyczaj zalecamy regeneracje wszystkich wtryskiwaczy 1.6 HDI czy 2.0 HDI, aby uniknąć częstych wizyt w serwisie.

Wobec tego, na pytanie „Czy opłaca się regenerować wtryski pojedynczo?” odpowiadamy nie, w większości przypadków nie opłaca się.

Ile razy można regenerować wtryski?

Ile razy można regenerować wtryskiwacze?

Wtryski można regenerować tylko raz, po czym są odpowiednio oznakowywane, tak aby inni mechanicy wiedzieli o dokonanej usłudze. W przypadku raz zregenerowanych wtryskiwaczy nie zalecamy ponownej regeneracji.

Warto zaznaczyć, że na długość żywotności zregenerowanych podzespołów, ma wpływ ich późniejsza eksploatacja – wysokiej jakości paliwo i stosowanie środków specjalistycznych chroniących układ paliwowy, może pomóc w znacznie dłuższej pracy wtrysków.

Ile wytrzymują wtryski po regeneracji?

Wtryski po regeneracji wytrzymują średnio do 150 tys. kilometrów. Podzespoły, które przeszły proces regeneracji, mają różną żywotność, ze względu na kilka czynników:

1. Warunki eksploatacji - częste rozruchy i zatrzymania silnika, a także jazda na krótkich dystansach, mogą przyspieszyć zużycie wtryskiwaczy.
2. Jakość paliwa - niskiej jakości zanieczyszczony olej napędowy może uszkodzić wtryski.
3. Wartość części zamiennych - wykorzystanie komponentów niskiej jakości może skrócić żywotność wtryskiwaczy.
4. Jakość naprawy - profesjonalna i starannie przeprowadzona regeneracja, w której używane są wysokiej jakości części, wpływa korzystnie na pracę wtrysków.

W związku z tym, żywotność wtryskiwaczy po regeneracji jest trudna do jednoznacznej oceny. Jednakże w czasie eksploatowania pojazdu, warto pamiętać, aby przestrzegać zaleceń producenta, dotyczących konserwacji oraz serwisowania wtrysków.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki