Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Kiedy wtryski do regeneracji?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Kiedy regenerować wtryski?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Kiedy regenerować wtryskiwacze?
Kiedy wtryski do regeneracji?

Pierwszym sygnałem sugerującym konieczność przeprowadzenia regeneracji wtryskiwaczy, jest wystąpienie objawów zużycia (spadek mocy, powtarzający się problem z odpaleniem auta, nagłe gaśnięcie silnika czy gorsze osiągi). Jednak, aby dokładnie sprawdzić stan techniczny wtryskiwaczy, poziom zużycia poszczególnych elementów oraz ich ewentualne uszkodzenia, należy przeprowadzić diagnostykę. Dopiero po dokładnych oględzinach można zakwalifikować wtryskiwacze do regeneracji. Trzeba wiedzieć, że uszkodzenia mechaniczne oraz niesprawna cewka w niektórych modelach, wykluczają tę możliwość. Minimalna trwałość wtrysków wynosi około 150 tysięcy kilometrów, więc po tym okresie możemy się spodziewać, że podzespoły naturalnie zaczną się zużywać. Warto pamiętać, że dbałość o czystość układu paliwowego oraz właściwy styl jazdy, pozwolą cieszyć się w pełni sprawnymi wtryskami niekiedy nawet przez 250 tysięcy kilometrów.

Zużyte wtryskiwacze to dopiero początek problemów – Uszkodzony wtrysk diesel objawy

Zużyte wtryskiwacze stwarzają niekorzystne warunki pracy dla pozostałych podzespołów układu paliwowego, ale także dla newralgicznych części samochodu, takich jak turbosprężarka, filtr DPF czy silnik. Jeśli przez długi czas awaria wtryskiwaczy będzie ignorowana, możemy być pewni, że poziom uszkodzeń znacznie się zwiększy. Dlatego, jeżeli zaobserwujemy pierwsze objawy uszkodzonych w Dieslu wtryskiwaczy, należy wyeliminować przyczynę usterki. Dzięki szybkiej reakcji zaoszczędzimy sporo pieniędzy oraz czasu, który musielibyśmy przeznaczyć na wizyty w warsztacie.

1. Regeneracja wtrysków. Jeśli zaniechasz, słono zapłacisz – Regeneracja wtryskiwaczy cena Forum

Nie trudno wywnioskować, że lekceważona i ignorowana usterka zwiększy swój rozmiar. Tak właśnie jest w przypadku wtryskiwaczy bowiem kiedy są uszkodzone, uniemożliwiają pracę innym podzespołom układu wtryskowego. Trzeba wiedzieć, że zaniechanie naprawy wtrysków może skończyć się nawet zatarciem silnika, a taka awaria z pewnością będzie wiązała się z dużym wydatkiem. Należy więc w odpowiednim momencie skorzystać z usługi regeneracji, którą polecają użytkownicy Diesli i która jest znacznie korzystniejszą cenowo opcją, niż zakup nowych wtrysków.

2. Regeneracja wtryskiwaczy – zobacz, kiedy warto to zrobić – Wymiana wtryskiwaczy jeden czy wszystkie?

Na regeneracje warto zdecydować się, kiedy testy weryfikujące pracę wtryskiwaczy, wykażą nieprawidłowości. Wówczas dowiemy się, które z wtrysków wymagają naprawy i regeneracji. Może się bowiem okazać, że konieczna będzie naprawa tylko jednego wtrysku, jednak może się tak stać pod warunkiem, że właściwości pozostałych będą poprawne. W przypadku, gdy wszystkie wtryskiwacze są zużyte, ale tylko jeden jest uszkodzony, warto zdecydować się na regenerację kompletu wtrysków. Tym sposobem zapobiegniemy wielokrotnym wizytom w serwisie i przedłużymy żywotność wszystkich wtryskiwaczy o jednakowy okres.

Regeneracja wtryskiwaczy
Regeneracja wtryskiwaczy – zobacz, kiedy warto to zrobić

3. Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy? – Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Newralgicznymi etapami regeneracja wtryskiwaczy są: diagnoza, czyszczenie w myjce ultradźwiękowej, wymiana zużytych elementów oraz testy na stole probierczym. Co daje regeneracja? - to właśnie dzięki czynnościom wchodzącym w jej zakres można uzyskać tak dobre rezultaty. Biorąc pod uwagę parametry pracy, regenerowane wtryski są często porównywane do nowych podzespołów, dlatego też tego rodzaju usługa jest bardzo popularna wśród posiadaczy Diesli. Co więcej, trwa zaledwie dwa dni robocze i jest o wiele tańsza w porównaniu z kosztem nowych wtryskiwaczy.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze mogą wymagać regeneracji w przypadku, gdy ich działanie jest nieprawidłowe lub są uszkodzone. Oto kilka objawów, które mogą świadczyć o konieczności regeneracji wtrysków: Silnik traci moc lub ma problemy z odpaleniem. Samochód nie pracuje równo lub słychać niepokojące dźwięki podczas jazdy. Wskazówka paliwomierza drastycznie wzrasta lub spada. Spadek osiągów samochodu lub zwiększone zużycie paliwa. Dymienie silnika lub nieprawidłowe spalanie paliwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Malwin_k

Wystawiono 2 lata temu

U mnie sygnałem, że wtryski są do regeneracji była kontrolka check engine. Regeneracje wykonał mi świetny serwis.

Czy ta opinia była pomocna?

Kondzio33

Wystawiono 2 lata temu

Niby można wywnioskować po objawach, kiedy wtryski są zużyte, ale tak czy siak warto się upewnić, czy to na pewno one spowodowały wystąpienie objawów.

Czy ta opinia była pomocna?

XYZ_123

Wystawiono 2 lata temu

Jak Ci stuka, puka, samochód dziwnie pracuje to najlepiej jest udać się z autem do serwisu na regenerację części. Jeśli to będą wtryski, to zregenerować wtryski, a jeśli co innego to podobnie poddać regeneracji. Nie znam skuteczniejszej metody.

Czy ta opinia była pomocna?

apaarat24

Wystawiono 2 lata temu

Ja niestety zwlekałem i moje wtryski, zamiast oddać do regeneracji, to wyrzuciłem do kosza i wydałem majątek na nowe.. XD

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki