Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jakie wtryski można regenerować?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Jakie wtryskiwacze można poddać regeneracji?
Jakie wtryski można regenerować?

Można zregenerować niemalże wszystkie rodzaje wtryskiwaczy Common Rail, o ile dostępne są do nich części i technologia naprawy. Wówczas zgodnie z procedurami założonymi przez producenta możemy przywrócić fabryczne parametry elektromagnetycznym i piezoelektrycznym wtryskiwaczom Bosch, Siemens, Denso i Delphi. Regenerować można również pompowtryskiwacze - usługa ta także dostępna jest w naszym autoryzowanym serwisie.

Poddaj regeneracji te wtryski, które podczas jazdy wykazują objawy zużycia lub usterki, które następnie potwierdzi fachowa diagnostyka i weryfikacja. Co istotne, w przypadku wtryskiwaczy Common Rail zalecamy sprawdzenie, a następnie regenerację całego kompletu wtrysków, gdyż ich praca opiera się na wspólnym zasobniku paliwa określanym często jako szyna Common Rail. Specyfika układu przejawia się w tym, że nieprawidłowe działanie nawet pojedynczego wtryskiwacza z kompletu wymaga, by kolejne kompensowały jego funkcjonowanie. W tych okolicznościach szybciej dochodzi do ich usterek, zatem może okazać się, że tuż po naprawie pojedynczego wtrysku regeneracji będą wymagać pozostałe, co wiąże się nie tylko z kolejnym unieruchomieniem auta, ale także z ponownym demontażem wtryskiwaczy, a następnie z ich instalacją i programowaniem w samochodzie.

Czy warto regenerować wtryskiwacze?

Czy warto regenerować wtryski?
Czy warto regenerować wtryskiwacze?

Biorąc pod uwagę to, ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy Common Rail, a także szybki czas realizacji zlecenia, naprawdę warto regenerować wtryski. W korzystnej cenie, która zazwyczaj stanowi niewielką część kosztów, jakie musiałbyś ponieść przy zakupie nowych wtryskiwaczy, otrzymujesz podzespoły o fabrycznych parametrach. Co ważne, w naszym serwisie są one objęte gwarancją na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów. Podsumowując, wśród zalet regeneracji wtryskiwaczy z pewnością należy uwzględnić fakt, że dzięki najnowszym urządzeniom w Polsce jesteśmy w stanie naprawiać je szybko, a dzięki niemalże 30-letniemu doświadczeniu - niezawodnie. Kolejnym ważnym aspektem przemawiającym za naprawą wtrysków jest zapobieganie usterkom wtórnym. Uszkodzone, niesprawne wtryski szybko stają się bezpośrednią przyczyną usterek w obrębie silnika czy turbosprężarki, a ich naprawy nie należą ani do szybkich, ani do niedrogich. Podejmowanie reakcji na czas jest istotne w każdego rodzaju awariach pojazdu, gdyż oprócz zazwyczaj prostszych procedur naprawy przekłada się to na Twoje bezpieczeństwo.

Czy można regenerować wtryski Denso?

Czy można regenerować wtryskiwacze Denso?
Czy można regenerować wtryski Denso?

Tak, jak już wspomnieliśmy na początku artykułu, wtryskiwacze Denso obecnie z powodzeniem można regenerować, o ile dostępne są ich części zamienne. W większości przypadków nie ma z tym problemu, a my dzięki stale poszerzanym umiejętnościom technicznym i zaawansowanej technologicznie aparaturze jesteśmy w stanie przywrócić wtryskiwaczom japońskiego producenta niezawodne działanie. Pogląd mówiący, że wtrysków Denso nie da się zregenerować, stał się już nieaktualny, gdyż naprawa tych wtryskiwaczy przynosi znakomite rezultaty. Podkreślamy również, że regeneracja wtrysków bądź zakup wtryskiwaczy zregenerowanych to opcja korzystna zarówno pod względem ceny, jak i jakości.

Co dają wtryski?

Co dają wtryskiwacze?
Co dają wtryski?

Wtryski w samochodzie przede wszystkim dają możliwość jazdy, ponieważ ich zadaniem jest dostarczenie paliwa do komór spalania, przy czym olej napędowy musi zostać podany w odpowiednim czasie oraz w ściśle określonej ilości. Prawidłowo działające wtryskiwacze Common Rail w silniku Diesla dają komfort jazdy, ponieważ auto nie szarpie, a wysoka kultura pracy przejawia się w harmonijnej pracy jednostki napędowej. Kolejną zaletą wtrysków CR jest to, że wpływają one pozytywnie na aspekt ekologiczny użytkowania pojazdu, gdyż wyposażone w nie samochody spełniają na ogół obowiązujące normy czystości spalin.

Ile wytrzymują wtryskiwacze po regeneracji?

Ile wytrzymują wtryski po regeneracji?
Ile wytrzymują wtryskiwacze po regeneracji?

Regeneracja wtryskiwaczy w sprawdzonym, autoryzowanym serwisie sprawia, że wytrzymują one tyle, co fabrycznie nowe wtryski - zazwyczaj jest to około 250-300 tysięcy kilometrów. Podkreślić należy, że wówczas pozostałe podzespoły i układy pojazdu muszą wykazywać również nienaganną sprawność. Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail przeprowadzona zgodnie z najwyższymi standardami to sposób na przywrócenie im parametrów identycznych z wtryskami fabrycznie nowymi. Tak znakomite efekty uzyskujemy dzięki profesjonalnemu czyszczeniu charakteryzowanych podzespołów oraz dzięki wymianie ich uszkodzonych bądź zużytych elementów. Jeżeli Twoje wtryskiwacze nie kwalifikują się do regeneracji, rozważ opcję zakupu regenerowanych wtrysków, które są dostępne w sprzedaży w naszym sklepie online. Dostępne od ręki wtryskiwacze CR także obejmujemy gwarancją na 2 lata bez limitu kilometrów, są one gotowe do montażu i mają protokoły rzetelnych testów ze stołów probierczych Bosch.

Udostępnij wpis

Komentarze

Poziomka

Wystawiono 2 lata temu

Regeneracja wtryskiwaczy polega na naprawie uszkodzonych elementów i przywróceniu ich do stanu używalności. Możliwe jest regenerowanie różnych rodzajów wtryskiwaczy, takich jak wtryskiwacze piezoelektryczne, common rail czy mechaniczne. Wtryskiwacze piezoelektryczne to nowoczesne wtryskiwacze, w których do otwierania i zamykania wtrysku służą specjalne elementy piezoelektryczne. Są one bardzo precyzyjne i odporne na zużycie, jednak mogą ulec awarii lub zanieczyszczeniu. W takim przypadku można je regenerować, np. poprzez wymianę uszkodzonych elementów lub czyszczenie. Wtryskiwacze common rail to wtryskiwacze, w których paliwo jest podawane pod wysokim ciśnieniem (dochodzącym nawet do 2000 bar) za pomocą wspólnego przewodu (common rail). Są one szeroko stosowane w silnikach Diesla i również mogą być regenerowane, np. poprzez naprawę lub wymianę uszczelnień czy tłoków. Wtryskiwacze mechaniczne to wtryskiwacze, w których otwieranie i zamykanie wtrysku jest sterowane mechanicznie za pomocą elementów ruchomych. Są one mniej precyzyjne i bardziej podatne na zużycie niż wtryskiwacze piezoelektryczne czy common rail, ale również mogą być regenerowane. W przypadku wtryskiwaczy mechanicznych regeneracja może obejmować np. wymianę uszczelnień, tłoków czy zaworów.

Czy ta opinia była pomocna?

Ladberry

Wystawiono 2 lata temu

Oczywiście ja trafiłem na takie, których nie można regenerować, tzn. można tylko wtedy, gdy stos piezoelektryczny jest sprawny. Musiałem więc kupić nowe, już nie chciałem bawić się z jakimiś używanymi, co nie wiadomo skąd ściągają.

Czy ta opinia była pomocna?

Kamil

Wystawiono 2 lata temu

Nie wiedziałem, że nie można zregenerować wtrysków, jeśli nie ma do nich części. Świetny artykuł!

Czy ta opinia była pomocna?

Marek.k

Wystawiono 2 lata temu

Ostatnio byłem u mechanika i powiedział mi, że moich wtrysków nie można już zregenerować. Dziwne, ale może pojadę jeszcze do jakiegoś serwisu, żeby to sprawdzić i potwierdzić??? Miał ktoś taką sytuację?

Czy ta opinia była pomocna?

przemko256

Wystawiono 2 lata temu

Ja akurat mogę regenerować swoje wtryski, jednak mój znajomy z braku części musiał wymienić... był to spory wydatek

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki