Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy

W Bosch Service Pawlik możesz zregenerować swoje wtryskiwacze lub kupić fabrycznie nowe bądź zregenerowane wtryski. Dlaczego warto skorzystać z usług dedykowanych Dieslom Common Rail właśnie u nas? Mamy na to kilka satysfakcjonujących uzasadnień:

Ponad 4000 wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp wtryskowych dostępnych w naszym magazynie

To my zamawiamy Ci kuriera - nie martwisz się wysyłką, a całość zajmuje 1-2 dni robocze!

Podajesz tylko dane auta, a my dobieramy i wysyłamy wtryskiwacz do Ciebie

Autoryzowany serwis Bosch Diesel Service z najnowszymi maszynami w Polsce

Ponad 25 lat doświadczenia w diagnostyce i regeneracji podzespołów Diesla

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TEGO TYPU PRACOWNIA W POLSCE!

Podzespoły regenerowane w najnowocześniejszej pracowni tego typu w kraju - jako nieliczni w Polsce dysponujemy stołami probierczymi Bosch DCI 700. Przeprowadzamy na nich wydajne testy wtryskiwaczy, które stanowią kluczowy etap regeneracji zakończonej sukcesem. Dzięki najnowszej technologii możemy przetestować wtryski w ciągu 12 minut.

AUTORYZACJE BOSCH DIESEL SERVICE I BOSCH CAR SERVICE

Posiadamy autoryzacje Bosch - światowej klasy producenta wtryskiwaczy. W praktyce oznacza to, że w swojej pracy używamy dedykowanych urządzeń i oryginalnych części zamiennych, a cała procedura regeneracji jest realizowana zgodnie ze standardami producenta, ponieważ na każdym kroku naprawy spełniamy rygorystyczne wymagania producenta.

DOŚWIADCZENIE W REGENERACJI WTRYSKIWACZY

Specjalizujemy się w diagnostyce i naprawie wtryskiwaczy i mamy w tej dziedzinie już 27 lat doświadczenia. W tym czasie zregenerowaliśmy dziesiątki tysięcy wtrysków, stale doskonaląc swoje umiejętności praktyczne na licznych szkoleniach organizowanych przez Bosch.

DUŻA DOSTĘPNOŚĆ WTRYSKIWACZY OD RĘKI!

W naszym magazynie znajduje się ponad 4000 wtryskiwaczy, dzięki czemu możesz być pewien, że mamy na stanie również wtryski do Twojego samochodu. Oprócz wtryskiwaczy możesz zakupić u nas pompowtryski, pompy wtryskowe, filtry cząstek stałych DPF, katalizatory samochodowe i turbosprężarki.

KONKURENCYJNE CENY

Dokładamy starań, by najwyższa jakość usługi szła w parze z przystępną ceną - w tym celu umożliwiamy nie tylko regenerację wtryskiwaczy, ale także zakup wtrysków nowych lub zregenerowanych w naszym serwisie.

2 LATA GWARANCJI!

Zarówno na nowe, jak i na regenerowane wtryski udzielamy gwarancji na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów, gdyż jesteśmy pewni, że ich jakość pozwala na pokonanie kolejnych setek tysięcy kilometrów.

TRANSPORT WTRYSKIWACZY KURIEREM

Stawiamy na szybką wysyłkę, żeby Twój samochód po montażu wtrysków był jak najszybciej gotowy do bezpiecznej, komfortowej podróży.

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE!

Zasięg naszego działania obejmuje cały kraj, a ponadto udostępniamy wygodne dla Klientów usługi kurierskie. Kurier odbierze od Ciebie wtryski do regeneracji, a także dostarczy zamówione wtryskiwacze pod wskazany przez Ciebie adres.

ASO Bosch Service Pawlik to jedna z najnowocześniejszych pracowni w kraju specjalizująca się w regeneracji wtryskiwaczy Common Rail Diesel. W tej dziedzinie mamy już niemalże 30 lat doświadczenia i nie odstępujemy na krok stale rozwijającym się technologii.
W kwestii naprawy wtrysków jesteśmy doświadczonymi, niezależnymi specjalistami.
Aby przywrócić uszkodzonym wtryskiwaczom stuprocentową funkcjonalność, pracujemy na precyzyjnie zaprojektowanych, oryginalnych częściach zamiennych światowej klasy producentów wtryskiwaczy. Aby wszelkie działania diagnostyczne oraz naprawcze przebiegały w pełni prawidłowo i niezawodnie, w pracy korzystamy z aparatury najnowszych generacji.

Właściwie przeprowadzona regeneracja wtrysków to najskuteczniejszy sposób na przywrócenie ich całkowitej sprawności oraz fabrycznych parametrów. W autoryzowanej pracowni Bosch Diesel Service czas regeneracji wtryskiwaczy wynosi tylko 1 dzień, a cena za tę usługę może okazać się nawet kilkukrotnie niższa od kosztu zakupu nowych. W opiniach nie tylko kierowców, ale także mechaników, jest to opcja o wiele bardziej opłacalna, a w praktyce tak samo efektywna, jak wymiana wtryskiwaczy na nowe.

1. Poznaj objawy wtryskiwaczy Common Rail - Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy

Co zatem czeka w ASO Bosch Service Twoje uszkodzone wtryski? Objawy, jakie wykazują one w codziennym użytkowaniu samochodu, wraz z upływem czasu stają się nie tylko coraz bardziej uciążliwe, ale także coraz bardziej niebezpieczne dla funkcjonowania pozostałych podzespołów i układów pojazdu. W praktyce oznacza to zakłócenie równomiernej pracy silnika, problemy towarzyszące odpalaniu, a także zadymienie z rury wydechowej. Do oznak awarii wtrysków należy zaliczyć także dobiegający spod maski odgłos metalicznego stukania, narastające kłopoty z odpaleniem silnika, przybywanie oleju silnikowego oraz równoczesny zwiększony pobór oleju napędowego. Mówiąc wprost, samochodem szarpie, brakuje w nim mocy, a przede wszystkim nie da się go bez problemu uruchomić.
Regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Delphi, Denso czy VDO pozwala na całkowite wyeliminowanie tych objawów, co ściśle wiąże się z poprawą jakości użytkowania Twojego samochodu w codziennym życiu.

2. Na czym polega regeneracja wtrysków Common Rail w ASO? - Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy - Stalowa Wola

Spróbujmy zatem w jak najprostszy sposób przedstawić, na czym polega regeneracja wtryskiwaczy Common Rail w autoryzowanym serwisie - rozpoczyna się ona od oględzin i demontażu wtryskiwaczy, następnie są one poddawane czyszczeniu oraz wymienia się ich zużyte bądź uszkodzone części; całość procedury kończy się regulacją, testowaniem i kodowaniem wtrysku. Wszystkie etapy regeneracji wtryskiwaczy Common Rail jesteśmy w stanie zrealizować już w ciągu 1 dnia roboczego, co oznacza, że nie będziesz musiał czekać długo na naprawę.
Zamiast zastanawiać się, jak samemu zregenerować wtryskiwacze, powierz to specjalistom, którzy podejmą następujące kroki:

Demontaż wtryskiwaczy dostarczonych do serwisu. Dzięki temu, że rozkładamy wtryski Common Rail na poszczególne elementy, możemy przeprowadzić ich wnikliwą analizę pod mikroskopem. W ten sposób wykrywamy nawet najmniejsze uszkodzenia, które mają duży wpływ na funkcjonowanie wtryskiwacza oraz całego układu CR.

- Poddanie wtrysków czyszczeniu metodą ultradźwiękową. Dzięki zastosowaniu ultradźwięków możemy dokładnie wyczyścić każdy element wtryskiwacza, nie ryzykując żadnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

- Montaż nowych, oryginalnych uszczelnień wewnętrznych wtryskiwacza na miejsce zużytych lub uszkodzonych.

- Wymiana wszystkich wyeksploatowanych lub niesprawnych elementów wtrysku – oczywiście także na nowe, oryginalne części.

- Regulacja wtryskiwaczy w zakresie wymiarów nastawczych oraz ustawienia zgodnych ze specyfikacją dawek wtryskowych.

- Testowanie komputerowe wtryskiwaczy na stołach probierczych obejmujące:

- test szczelności (wysokociśnieniowy) z pomiarem przelewu bez wysterowania wtrysku,
- wykonywany przy pełnym i częściowym obciążeniu, a także na biegu jałowym pomiar dawki wtryskowej oraz przelewu,
- pomiary dawek pilotażowych,
- kodowanie wtryskiwacza połączone z nadaniem mu nowego kodu IMA.

Warto wiedzieć, że regeneracja wtryskiwaczy, cena za wykonanie usługi oraz jej przebieg są uzależnione głównie od rodzaju i generacji wtrysków, co wyjaśnia, dlaczego dla silników Diesel regeneracja może różnić się w zależności od rodzaju wtryskiwacza, jaki trafia do serwisu. Jest to także wyjaśnienie stanowiska mówiącego, że nie sposób odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie dotyczące tego, ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy, nie mając podstawowych informacji na ich temat, a także bez przeprowadzenia dokładnej diagnostyki.

3. Jak przebiega naprawa wtryskiwaczy Common Rail - Regeneracja wtryskiwaczy

Na skuteczną naprawę wtrysków w silniku Diesla składa się szereg czynności, które już wymieniliśmy w pierwszej części tego artykułu. Właściwie naprawiony wtryskiwacz Common Rail działa w układzie wykazując ściśle określone przez producenta parametry. Warto zwrócić uwagę, do jakiego serwisu trafiają wtryskiwacze CR zdemontowane z Twojego samochodu, ponieważ czyszczenie wtryskiwaczy Diesel, a także późniejsze etapy muszą być przeprowadzane w sterylnie czystych pracowniach.
Dokonując wyboru w zakresie tego, gdzie naprawić bądź gdzie zregenerować wtryskiwacze, warto także zwrócić uwagę na wyposażenie warsztatu, ponieważ stare, rozkalibrowane maszyny nie okażą się pomocne w naprawie tak zaawansowanych modułów, jakimi są wtryski Common Rail w silnikach Diesla.

4. Domowe sposoby na sprawdzenie wtryskiwaczy CR

Wielu kierowców przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług serwisu, podejmuje próby dotyczące tego, jak sprawdzić wtryski Diesel domowym sposobem, a nawet – w jaki sposób samodzielnie je naprawić. Montowane obecnie systemy Common Rail są jednakże na tyle zaawansowane technologicznie, że cieszący się niegdyś dużą popularnością test przelewowy obecnie okazuje się niewystarczający i jest jedynie wstępem do dalszej szczegółowej diagnostyki.

Aby zdiagnozować stan wtryskiwaczy Common Rail, konieczny jest ich demontaż, a cena za tę usługę jest zazwyczaj indywidualnie ustalana przez dany serwis. Dopiero po wyjęciu wtrysków z auta jesteśmy w stanie zweryfikować jakość ich działania na stole probierczym. Dzięki dostępności najnowocześniejszych urządzeń tego typu, nie musisz niepokoić się kwestią tego, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy, ponieważ jesteśmy w stanie zrealizować tę usługę naprawdę szybko. Dla przykładu, stanowiące wyposażenie naszej pracowni maszyny Bosch DCI 700, są w stanie przeprowadzić rzetelny test wtryskiwacza Common Rail zaledwie w 12 minut! Z zastosowaniem tej maszyny możemy diagnozować, a następnie skutecznie naprawiać wszystkie rodzaje wtryskiwaczy Bosch, a także wtryskiwacze Denso, Delphi czy też wtryski Siemens / Continental VDO.
Wezwanie do natychmiastowej naprawy wtryskiwaczy w układzie Common Rail powinno także stanowić wystarczającą odpowiedź na pytanie dotyczące tego, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem. Z całą stanowczością odradzamy tego typu praktyk, ponieważ może się to okazać nie tylko kosztowne, ale także niebezpieczne w skutkach. Mając na uwadze to, ile kosztuje nawet w ASO regeneracja wtryskiwaczy, cena oraz długotrwałe efekty tej usługi powinny przekonać Cię do działania.

5. Sposoby na wtryski - regeneracja czy używane? - Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna?

Zazwyczaj po otrzymaniu od mechanika diagnozy wskazującej na awarię wtryskiwaczy, zastanawiamy się, co zrobić, aby samochód jak najszybciej został naprawiony. Wielu kierowców Diesli w tym celu poszukuje wtryskiwaczy na licznych portalach sprzedażowych, gdzie różnorodność ofert może powodować zagubienie. Wówczas pojawiają się liczne pytania dotyczące tego, jakie wtryskiwacze będą lepsze – nowe, używane, a może regenerowane? Od podjęcia tej decyzji będzie w głównej mierze zależał koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu, a przy wymianie całego kompletu cena może okazać się bardzo istotnym kryterium.
Z reguły najtańszą możliwością jest zakup wtrysków z drugiej ręki, jednakże niesprawdzone wtryski używane to dla kierowcy duże ryzyko. Wtryskiwacze zamontowane bez ich weryfikacji na przeznaczonych do tego urządzeniach mogą okazać się uszkodzone lub niesprawne po krótkim czasie ich użytkowania, a w praktyce oznacza to konieczność ich demontażu oraz ponownych poszukiwań rozwiązania problemu, a co za tym idzie – kolejnej inwestycji we wtryskiwacze.
Najdroższą opcją będącą odpowiedzią na pytanie o to, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w Dieslu, jest montaż fabrycznie nowych wtryskiwaczy w miejsce starych. W większości przypadków na rynku są dostępne nowe wtryski Common Rail, jednakże ich ceny można liczyć nawet w dziesiątkach tysięcy złotych.
Równie skuteczną, lecz znacznie tańszą możliwością pozwalającą na odzyskanie pełnej sprawności samochodu z układem wtryskowym CR, jest regeneracja wtryskiwaczy. Jak wygląda proces regeneracji w autoryzowanym serwisie? Sprawdzenie mikroskopowe wtrysków, ich czyszczenie, a także wymianę uszkodzonych elementów na oryginalne, nowe części jesteśmy w stanie przeprowadzić wraz z testowaniem wtryskiwacza w ciągu jednego dnia. Wówczas sprawdzamy, czy wszystkie działania naprawcze, a także regulacja wtryskiwaczy, zostały przeprowadzone poprawnie, a następnie potwierdzamy to wydrukami protokołów ze stołu probierczego. Warto mieć na uwadze, że zarówno koszt regeneracji wtryskiwaczy Denso, jak i wtryskiwaczy innych producentów, zawsze będzie znacznie niższy od ceny, jakie zapłacilibyśmy za nowe.

6. A może wymiana wtryskiwaczy Common Rail?

Zakup wtryskiwaczy CR jest ściśle związany z ich wymianą, a być może wielu kierowców nie wie, że w układzie Common Rail warto diagnozować, wymieniać bądź regenerować wszystkie wtryski. Ilekroć kontaktuje się z nami Klient, który pyta wprost o wymianę wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie, sugerujemy mu przynajmniej sprawdzenie pozostałych, by uniknąć ponownego demontażu wtrysków w niedalekiej przyszłości. Związany z wymianą wtryskiwaczy koszt robocizny ponosimy wówczas dwukrotnie, a sytuacji tej można w prosty sposób uniknąć, przeprowadzając demontaż, sprawdzenie, a w razie konieczności – wymianę wtrysków – jednokrotnie i skutecznie.
Warto także rozpoznać, czy zakłócona praca samochodu jest wywołana objawami zabrudzonych wtryskiwaczy, czy może jednak przyczynę stanowią uszkodzenia mechaniczne wtrysków Common Rail. Wykrycie zanieczyszczeń we wtryskiwaczach wymaga sprawdzenia stanu pozostałych elementów CR, ponieważ może okazać się, że wymiana wtryskiwaczy Diesel przyniosła oczekiwane efekty na krótki czas, gdyż do nowych podzespołów przedostały się zanieczyszczenia z innych elementów układu. Uszkodzenia mechaniczne, przedostawanie się do układu opiłków, stukanie wtryskiwaczy, a także zablokowany wtryskiwacz Delphi, także należy bardzo wnikliwie zdiagnozować, ponieważ skuteczna naprawa bądź wymiana wtryskiwaczy wymaga bezwzględnej sprawności wszystkich pozostałych podzespołów.
Wymiana wtrysków jest niemalże zawsze konfrontowana z opcją, której poświęciliśmy dużą część tego artykułu, czyli z regeneracją wtryskiwaczy. Opinie na temat jednej i drugiej możliwości rozwiązania problemów z wtryskami warto dokładnie przeanalizować, ponieważ obie mają liczne zalety.
Z pewnością u wielu z Was rodzi się teraz pytanie dotyczące tego, czy można samemu wymienić wtryskiwacze. Uważamy, że to dość ryzykowne, ponieważ przedostanie się do układu jakichkolwiek zanieczyszczeń skutkować może ponowną awarią całego układu.
Jeżeli zatem zamontowane w Twoim samochodzie wtryskiwacze Common Rail objawy usterki zaczynają okazywać w coraz bardziej wyraźny sposób, nie czekaj, aż całkowicie odmówią posłuszeństwa. Długotrwałe zastanawianie się, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem może spowodować, że pewnego dnia po prostu nie odpalimy samochodu lub zatrzyma się on po prostu na trasie. Aby tego uniknąć, warto zorientować się, gdzie zregenerować wtryskiwacze lub gdzie najlepiej kupić wtryski, aby po ich zamontowaniu w układzie uzyskać jak najlepsze rezultaty.
Kupując wtryskiwacze na wymianę warto znać katalogowy numer części. Rozumiany w ten sposób kod wtryskiwacza Denso, Bosch, Delphi czy Continental/VDO należy podać sprzedawcy, ponieważ każda marka i model samochodu mają ściśle określony typ wtrysków, jakie do nich pasują.

Regeneracja wtryskiwaczy - Bosch DCI 700

ASO - Regeneracja wtryskiwaczy wszystkich rodzajów - Wtryskiwacze

Dzięki temu, że dysponujemy najnowocześniejszymi stołami probierczymi, możemy z powodzeniem diagnozować, regenerować i testować każdy rodzaj wtryskiwaczy Common Rail. Udostępniamy zatem usługi takie, jak regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych i elektromagnetycznych, tak więc niestraszna nam diagnostyka i naprawa wtrysków Bosch, Denso i Siemens, a także regeneracja wtryskiwaczy Delphi. Cena za poszczególne usługi naszego serwisu jest zamieszczona w zakładce „Cennik”, a dokładne kwoty oraz konkretne informacje na temat tego, ile będzie w Twoim samochodzie kosztować wymiana wtrysku paliwa, przedstawią Ci nasi pracownicy. Skieruj się do nas także, gdy jesteś posiadaczem Diesla z pompowtryskami, ponieważ w skład naszej oferty wchodzi także regeneracja pompowtryskiwaczy, a koszt za tę usługę z pewnością Cię zachęci.
Przeprowadzona w specjalistycznym, godnym zaufania serwisie regeneracja wtryskiwaczy Common Rail opinie ma znakomite, co potwierdza się także w naszej praktyce. Wtryskiwacze, które wysyłamy lub osobiście przekazujemy Klientom, wykazują znakomite parametry, co oznacza, że po montażu w pojeździe świetnie sprawują się przez setki tysięcy kilometrów. Oferujemy także wiele różnorodne opcje zakupu wtrysków oraz ich regeneracji, a także fachowe doradztwo – dzięki temu z pewnością skorzystasz z oferty maksymalnie dopasowanej do Twoich potrzeb i preferencji.
Świadczoną u nas regenerację wtryskiwaczy i cenę forum Klientów ocenia bardzo wysoko, ponieważ Klienci w korzystnej cenie otrzymują w pełni sprawne wtryski, których funkcjonowanie nie odbiega od nowych, a ponadto są one objęte gwarancją na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów.

Oceń: / Aktualna ocena: 4.64
+48 601 856 277

Masz pytania? Zadzwoń. Chętnie odpowiemy.

Zadzwoń