Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jakie powinny być wartości wtryskiwaczy?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Regeneracja wtrysku

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Jakie powinny być wartości wtryskiwaczy?
Jakie powinny być wartości wtryskiwaczy?

Za prawidłowe wartości wtryskiwaczy uznaje się korekcje wtrysków, których wynik mieści się w granicach przedziału +/-1,5 – 2,5 mg/suw. Jeśli dojdzie do przekroczenia tego przedziału, wtryski powinny zostać poddane kompleksowej diagnostyce w specjalistycznym serwisie samochodowym. Oczywiście nie można jednakowo dla wszystkich pojazdów wskazać, jakie są parametry wtrysków CR. Wynika to z indywidualnie określonej specyfikacji modelu i producenta pojazdu. Ponadto wtryski, które wykazują rozbieżności wartości korekt, powinny zostać poddane regeneracji, bądź wymianie na nowe zamienniki. Warto wiedzieć, że interpretacja wartości wtryskiwaczy powinna być przeprowadzona przez doświadczonego fachowca, który zajmuje się diagnostyką i naprawą tych elementów. Jest to bardzo ważne, ponieważ trafiona i precyzyjna diagnostyka zapewni kolejny krok do skutecznej naprawy tych elementów. Pamiętaj, że proces, jakim jest regeneracja wtrysków w autoryzowanym serwisie, jest niedrogim i bardzo efektywnym rozwiązaniem.

Wartości (-) (+) przy korekcie wtrysku - co oznaczają? - Jak czytać korekty wtryskiwaczy

Jeżeli chcemy odczytać korekty wtryskiwaczy common rail, trzeba wiedzieć, że dopuszczalne korekty tych elementów różnią się od siebie, ponieważ modele silników i układów wtryskowych w pojazdach nie są identyczne. Natomiast jeśli chodzi o dodatnie czy ujemne korekty wtrysków, należy zwrócić uwagę na indywidualną instrukcję producenta pojazdu. Ponadto za minusowe korekty wtryskiwaczy przyjmuje się, że w poszczególnych podzespołach dawki są zbyt wysokie, tak więc sterownik będzie dążył do wyrównania ich poprzez zmniejszenie. Jeśli mamy do czynienia z dodatnimi korektami wtrysków, oznacza to, że dawki paliwa są realizowane przez te podzespoły w za małych ilościach, niż powinny.

1.Korekcje wtryskiwaczy -Forum - Dopuszczalne korekty wtryskiwaczy

Kierowcy bardzo często zadają pytania na forach internetowych, jakie powinny być dopuszczalne korekcje wtrysków w ich pojeździe, nie jest to jednak takie proste. Aby móc dokonać właściwej interpretacji wyników korekt tych podzespołów, należy posiadać do tego odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, która pozwoli na uzyskanie jak najbardziej rzetelnych wyników. Osoby, które nie wiedzą, jak się do tego zabrać powinny powierzyć to zadanie specjaliście w serwisie samochodowym.

Korekcje wtryskiwaczy -Forum
Korekcje wtryskiwaczy -Forum

2.Diagnostyka wtryskiwaczy Common Rail w trakcie pracy - Parametry wtryskiwaczy Common Rail

Diagnozowanie układu Common Rail, a w szczególności wtryskiwaczy warto, jest rozpocząć od wykonania testu w trakcie pracy silnika pojazdu. Wykonanie takiego testu nie trwa długo, a może pozwolić na szybsze ustalenie przyczyny usterki. Nie jest to sposób, który pozwoli wyeliminować całkowicie konieczność sprawdzenia tych elementów poza pojazdem, ale zmniejszy znacznie liczbę przeprowadzonych działań do minimum.

Udostępnij wpis

Komentarze

Woźny

Wystawiono 9 miesiecy temu

Wartości wtryskiwaczy mogą się różnić w zależności od rodzaju silnika, a także od konkretnego wtryskiwacza i jego producenta. W niektórych przypadkach producent może podawać konkretne wartości wtryskiwaczy, które powinny być stosowane w danym silniku. W innych przypadkach może być konieczne użycie specjalnego oprogramowania do pomiaru wartości wtryskiwaczy i ich korekty. W przypadku podejrzenia problemów z wtryskiwaczami najlepiej jest skontaktować się z profesjonalnym warsztatem samochodowym lub serwisem producenta samochodu, aby ustalić, jakie są odpowiednie wartości wtryskiwaczy dla danego silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki