Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jaki środek do czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie wtryskiwaczy Common Rail

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Jaki środek do czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail?
Jaki środek do czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail?

W bogatej ofercie produktów do czyszczenia wtryskiwaczy najskuteczniejszymi oraz najpopularniejszymi są preparaty marki K2, Liqui Moly, STP oraz TEC 2000. Decydując się na któryś z nich, należy zwrócić uwagę, aby był przeznaczony do silnika wysokoprężnego. Wymienione środki chemiczne eliminują osady z układu paliwowego i zazwyczaj można je stosować na kilka sposobów, których zastosowanie zależy od stopnia zabrudzeń. Niemniej przy każdej metodzie należy przeczytać instrukcję, gdzie podane są konkretne proporcje preparatu. Większość środków można zwyczajnie dolać do baku z paliwem, co jest bardziej czynnością zapobiegającą brudzeniu się wtrysków. Kolejnym sposobem jest dolanie preparatu do filtra, aby wówczas pompa zassie go wraz z paliwem. Trzecią metodą jest podpięcie przewodów paliwowych do puszki z detergentem, wtedy trafia on bezpośrednio do układu paliwowego.

Czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą K2 Diesel Dictum – Czyszczenie wtryskiwaczy Diesel forum

Producent preparatu K2 Diesel Dictum deklaruje, że ten usuwa zabrudzenia z wtryskiwaczy, zapobiega dymieniu, optymalizuje spalanie oraz zapewnia równą pracę jednostki napędowej. I wszystko się zgadza, ponieważ dobry stan techniczny wtryskiwaczy przedkłada się pełną sprawność i wydajność całego układu paliwowego. Stosując K2, usuniemy zanieczyszczenia nie tylko z wtryskiwaczy, ale i pompy wtryskowej oraz listwy. Skład chemiczny tego preparatu jest bezpieczny dla wszystkich elementów układu wtryskowego, a także układu recyrkulacji spalin i filtra DPF. K2 można użyć na 3 sposoby: dolewając wprost do baku, do nowego filtra paliwa lub podłączając puszkę do układu paliwowego.

1. Czyszczenie wtryskiwaczy Common Rail – Liqui Moly - opinie

Czyszczenie wtryskiwaczy Common rail
Czyszczenie wtryskiwaczy Common Rail

Preparat Liqui Moly to kolejny produkt, który zyskuje dobre opinie wśród posiadaczy samochodów z Dieslem. Oprócz tego, że jest skuteczny, to przede wszystkim bezpieczny dla silnika. Dzięki Liqui Moly wyczyścimy drobne osady, ale rzecz jasna, nie przywrócimy pełnej sprawności wtryskiwaczom mocno zużytym czy posiadającym uszkodzenia mechaniczne. Regularne stosowanie tego produktu powstrzyma osady przed gromadzeniem się na powierzchni wtrysku, co jest bardzo ważne, ponieważ zabrudzone wtryskiwacze mogą spowodować przedwczesne zapchanie się filtra DPF, uszkodzić koło dwumasowe, a w konsekwencji nawet silnik.

2. Środek do czyszczenia wtryskiwaczy – Chemia dla motoryzacji – Preparat do czyszczenia wtrysków Diesel ranking

Odwiedzając sklep z artykułami motoryzacyjnymi, z pewnością znajdziemy wiele produktów do czyszczenia wtryskiwaczy w Dieslu. Wachlarz takich środków jest szeroki, więc wybór konkretnego musimy uzależnić od stopnia zabrudzenia oraz efektów, jakie chcemy uzyskać. W rankingu najpopularniejszych preparatów do czyszczenia od dłuższego czasu znajdują się te marki K2, STP, Liqui Moly czy TEC 2000. Swoją popularność zawdzięczają korzystnej cenie, możliwości samodzielnego użycia oraz skuteczności. Jest to z pewnością cenna informacja dla tych, którzy zastanawiają się, czy warto stosować środki do czyszczenia wtryskiwaczy

Udostępnij wpis

Komentarze

Vivaro

Wystawiono 2 lata temu

Istnieje wiele środków do czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail, które są dostępne na rynku. Wiele z nich jest dostępnych w postaci płynów, które należy dodać do baku samochodu, a następnie przejechać odpowiedni dystans, aby środek mógł działać i oczyścić wtryskiwacze. Inne środki do czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail są dostępne w postaci spryskiwaczy, które należy bezpośrednio nałożyć na wtryskiwacze. Przed zakupem i użyciem środka do czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail warto zapoznać się z instrukcją producenta i upewnić się, że jest on odpowiedni dla twojego samochodu i jego układu wtryskowego. Należy dokładnie przestrzegać instrukcji stosowania środka, aby uniknąć jego nadmiernego lub niewystarczającego stosowania, co mogłoby prowadzić do jego nieefektywności lub uszkodzenia samochodu. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego środka do czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail lub nie jesteś pewien, jak go prawidłowo stosować, skontaktuj się z mechanikiem lub specjalistą od układów wtryskowych, który będzie w stanie doradzić ci i pomóc w wyborze odpowiedniego środka.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki