Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jaki przebieg wytrzymują regenerowane wtryskiwacze? - opłacalna inwestycja

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Odpowiednio zregenerowane wtryski są w stanie wytrzymać nawet do 250 tysięcy kilometrów, czyli tyle, ile wynosi pierwotna trwałość nowych wtryskiwaczy, określona przez producenta.
To, jak długo elementy po przebytej regeneracji będą odpowiednio pełnić swoją pracę, zależy od kilku czynników. Fachowa regeneracja wtryskiwaczy, przeprowadzona w autoryzowanym serwisie, który stosuje najnowsze technologie oraz pracuje na najwyższej jakości częściach zamiennych, zazwyczaj przyczynia się do naprawdę długiej trwałości podzespołów. Na wydłużenie żywotności wtryskiwaczy ma wpływ:

  • prawidłowy sposób eksploatacji pojazdu przez właściciela,
  • dbanie o ogólną kondycję samochodu i regularne jego serwisowanie,
  • stosowanie dobrej jakość paliwa,
  • systematyczność właściciela auta w zakresie wymiany filtra paliwa i oleju silnikowego.

Chcąc zachować długotrwałą sprawność zregenerowanych wtrysków, warto zastosować się do powyższych wskazówek. Jeśli będą one regularnie praktykowane, elementy po przebytej regeneracji mogą wytrzymać naprawdę długo.

Pracownia regeneracji wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Regeneracja wtryskiwacza

W jakich przypadkach można regenerować wtryskiwacze?

Wtryskiwacze powinny zostać poddane regeneracji, gdy wykazują pierwsze oznaki swojego zużycia eksploatacyjnego lub uległy uszkodzeniu. Główne oznaki wskazujące na niesprawne wtryski to nieprawidłowo pracujący, szarpiący silnik, kłęby dymu z rury wydechu, czy o wiele gorsze osiągi. Takich oznak nie należy lekceważyć i w dalszym ciągu użytkować pojazd. Powinniśmy możliwie szybko wyeliminować źródło awarii i nie dopuścić do jej pogłębienia, co też może skutkować wysokimi kosztami naprawy.

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy w Dieslu

Regeneracja wtrysków Common Rail ma za zadanie przywrócić wtryskom fabryczne parametry, co w praktyce oznacza, że wtryski będą działać tak, jak te fabrycznie nowe. Profesjonalna regeneracja wtrysków, przeprowadzona w autoryzowanym serwisie przedłuża żywotność elementów na kolejny okres eksploatacyjny, co więcej, jest ona wiele korzystniejszym finansowo rozwiązaniem, niż zakup nowych podzespołów. Z pewnością liczni właściciele Diesli zastanawiają się, czy w takim wypadku jest to skuteczna metoda. Jako serwis z autoryzacją Bosch z pełnym przekonaniem możemy odpowiedzieć twierdząco. Potwierdzeniem usługi są protokoły, które dołączamy do każdego zregenerowanego przez nas wtrysku, dodatkowo dając dwuletnią gwarancję.

Zregenerowany wtryskiwacz

Kiedy wtryskiwacze są do wymiany?

Decyzja o wymianie wtryskiwaczy zależy zazwyczaj od ich stanu technicznego i powinna być poparta przeprowadzoną diagnostyką przez specjalistę. W innym przypadku można również przypuszczać, czy wtryskiwacze wymagają wymiany na podstawie występujących symptomów. W pierwszej kolejności występuje:

  • spadek wydajności i osiągów silnika,
  • nierówna praca i obroty silnika w szczególności na biegu jałowym,
  • zauważalne podniesienie spalanie paliwa,
  • szarpanie i drżenia jednostki napędowej podczas jazdy.

O usterce wtryskiwaczy w Dieslu informować może także obecność paliwa w gniazdach wtrysków, trudność z rozruchem auta, czy większe dymienie z wydechu. Warto wtedy przeprowadzić profesjonalną diagnostykę, która określi przyczynę problemów z wtryskiwaczami.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki